רכילות עסקית: השקת העמותה לזכר אמיר פרישר גוטמן

וגם: קמפיין חדש לטיב טעם, מרתון תל אביב יוצא לדרך, מחווה לחנוך לוין 20 שנה לאחר מותו וה- Meat Kitchen חוגגת בביתה החדש שבנמל תל אביב

רונית מטיאס
29/01/2020

לנצח נשאר

ליאת מוליוב ופולה בליק. רונית מטיאס,
ליאת מוליוב ופולה בליק(צילום: רונית מטיאס)

אמש הושקה ב"קמילו", עמותת "לנצח נשאר" ע"ש אמיר פרישר גוטמן בשיתוף "סייבקס ישראל'. לצד פעילות העמותה הושק פרויקט "מעצבים את דור העתיד" בו נרתמו 10 מעצבי אופנה מובילים לעיצוב עגלות תינוק - תרומה לעמותה ביניהם: ענבל דרור, ויוי בלאיש וגדי אלימלך, אורי להבי, לי גרבנאו, איריס אדלר, דנה הראל, מעוז דהאן. כל אחד יצר עגלת תינוק בעיצוב אישי בשיתוף עם המותג סייבקס, כאשר כל ההכנסות (90K) ממכירת העגלות באירוע יתרמו לקרן. העמותה הוקמה ב-2019 על-ידי בני משפחתו של אמיר פרישר-גוטמן וחבריו של אמיר, כדי להנציח את זכרו, פועלו ויצירותיו. בשנותיו האחרונות היה אמיר פעיל ומעורב חברתית-השמיע את דעותיו הנחרצות, נסע לכנסת, שכנע ורתם את חברי הכנסת ואת כולם למען שוויון זכויות לקהילה הלה"טבית והסדרת חוק הפונדקאות.

טוב לדעת (מקודם)

אל תתפשרו על מין לא מספק: כך תשפרו ביצועים - עם הנחה בלעדית

מוגש מטעם "גברא"
ליזי פרוינד ורוני מוסקונה(צילום: מערכת וואלה!, רונית מטיאס)

האדריכל ינאי פרישר-גוטמן אמר כי אין לאף אחד זכות לגזול מבני אדם את הנס להיות הורים. עבור רבים להגיע למצב בו הם הורים שמחבקים את דור העתיד הפרטי שלהם זו משימה מאתגרת, ארוכה, מלאה בעליות ומורדות, ציפייה ואכזבות וקוראים לזה פונדקאות, לא תהליך שכולם צריכים אבל עבור מי שכן זקוק זה עולם ומלואו, צורך קיומי אמיתי.

גלי בראון, יניא פרישר גוטמן, אייל פרי ורון גרנות(צילום: איציק בירן)

ינאי שיתף את הקהל במסע האישי שהוא ואמיר חוו בשנת 2013, הזיזו הרים, חצו אוקיאנוס, חיכו חודש מורט עצבים, כדי לקבל את המסמכים ולחזור לארץ עם רוי- האושר שלהם, מאבק חשוב והוא מתרגש שכולם והעמותה לוקחים בו חלק. הוריו של אור עמרני ברוקמן מתמודד "הכוכב הבא" שעברו אף הם מסע מטלטל של הליך פונדקאות אחרי שאימצו את אור לפני כעשור סיפרו על הדרך שעברו. אופירה אסייג הנחתה את הערב בו הופיעו נטע ברזילי, מאיה בוסקילה וניקי גולדשטיין שהתנדבו מיוזמתם להופיע באירוע.

אופירה אסייג, ינאי פרישר גוטמן, אריאל דבורה(צילום: איציק בירן)

במשיקים הנרגשים: אריאל דבורה, מנכ"ל ובעלים סייבקס ישראל; שרה ושמואל גוטמן, הוריו של אמיר; אחיו אייל פרי, ראש אגף טכנולוגיה ובנקאות עתיד בבנק לאומי ויו"ר העמותה הילה ורני רהב, מרטין אומנסקי, ליאת מוליוב, פולה בליק, הניה נור; שלומית מלכה ויהודה לוי, אנה ארונוב, אוולין הגואל, מירב פלדמן, טל מוסרי, גילת אנקורי, יאנה יוסף, ענת מגן-שאבו, דני רופ, בל אגם, עדי הימלבלוי, עומרי בן-נתן, מיקי מוכתר, טום אביב, אורטל עמר, שי-לי שינדלר, קורין גדעון, איגי עופר נוימן, מנכ"ל ארגון הנוער הגאה.

שלומית מלכה, יהודה לוי, נטע ברזילי(צילום: איציק בירן)

מורידים מחירים

רוני גרין, אורלי יצהרי, חגי שלום ויוסי שליו(צילום: אסף לב)

חגי שלום, מנכ"ל ובעלים טיב-טעם; יוסי שליו סמנכ"ל הסחר והשיווק; רוני גרין, מנהל המכירות ומועדון הלקוחות; ואורלי יצהרי מנהלת השיווק, השיקו על ארוחת-בוקר המבוססת על מטעמי הרשת את מהלך הוזלת 1,000 המוצרים הפופולאריים ביותר ואת מועדון החברים החדש. שלום אמר כי מדובר בהוזלת למעלה מ 1,000 המוצרים הפופולאריים ביותר ברשת, המשתווים למחירי שופרסל דיל. ההוזלות יתקיימו בכל הקטגוריות הנמכרות ביותר ברשת ללא פגיעה באיכות, במגוון, בחוויה הקולינארית ובשרות המאפיינים את טיב טעם. שלום הוסיף כי המהלך ילווה בקמפיין רחב, בהשקעה של 1.8 מיליון שקל תחת הסלוגן: "הורדנו את המחירים ל-1,000 המוצרים המובילים למחירי שופרסל דיל".

הקמפיין יעלה בכל ערוצי התקשרות המובילים: טלוויזיה, עיתונות, אתרי אינטרנט, שילוט חוצות ופעילות דיגיטל רחבה, כמו גם בערוצי מדיה הפונים לקהל מגזרי-רוסי". שליו אמר כי המהלך מקבל חיזוק נוסף על-ידי שינוי מודל המועדון-לראשונה מועדון חברים חינם ללא דמי הצטרפות, בתום האירוע נחשף סרטון הקמפיין.


רצים בגדול

עופר שטרית, מוטי אמברם, רונן סלם ואופיר וגמן(צילום: רונן טופלברג)

במרכז דניאל לחתירה נערך אתמול אירוע השקה לקראת מרתון סמסונג תל-אביב 2020-אירוע הספורט הגדול ביותר בישראל, שיתקיים בפברואר 2020 בפעם ה-12 במתכונת גדולה שהמוטו שלה BE YOUR BEST המזמין את כל הרצים, חובבים ומקצועיים לרוץ. מוטי אמברם, מנהל רשות הספורט בעיריית תל אביב-יפו אמר כי לראשונה בישראל מרתון סמסונג תל אביב פועל להצטרף לרשימת המרתונים המובילים בעולם ולקבל לייבל בין-לאומי, והשנה יגיעו נציגי איגוד האתלטיקה העולמי (IAAF) לבחון את המרתון. עוד אמר כי מעל 40% מהמשתתפים במרתון הן נשים, נתון הגבוה ביותר עד כה במרתון.

נינה ספקטור, אופיר וגמן ונילי אברמסקי(צילום: רונן טופלברג)

רונן סלם, סמנכ"ל שיווק סמסונג ישראל, אמר כי זו השנה השביעית ברציפות בה סמסונג גאה להיות שותפה לאירוע הספורט הגדול במדינה ולראשונה בישראל, וכנראה בעולם, Win Win Marathon המונח פרסונליות מקבל ביטוי מדויק, כל משתתף במרתון סמסונג תל-אביב יוכל לזכות בניצחון בהתאמה אישית למאפייניו באופן בלעדי, מובטח וודאי ובהתאם למסר המאפיין את סמסונג בשנה האחרונה- Do What You Can`t, הם מעודדים את כל המשתתפים להגיע ולפרוץ את הגבולות שלהם, כל אחד בדרכו הייחודית.

בנוכחים: אופיר וגמן, סגן מנהל רשות הספורט בעיריית תל אביב-יפו ומנהל המרתון; עופר שטרית, יו"ר חברת הפקת "כפיים" שמפיקים את האירוע; נילי אברמסקי, ספורטאית אולימפית, שיאנית ישראל במרתון לשעבר. נינה ספקטור שעיצבה את החולצה הרשמית, לאחר שהשנה רשות הספורט בעיריית תל אביב-יפו קראה לתושבי העיר לקחת חלק בעיצוב חולצת רצי המרתון, במטרה להיות מעורבים ולהשפיע על הרוח והאווירה, העיצוב הודפס על-גבי חולצת NIKE .


זוכרים את חנוך

שירלי שוורץ קאופמן, צביקה גיור, לירון שוורץ גילת(צילום: אביב חופי)

ידידי הקאמרי נפגשו באולם התצוגה של טולמנ'ס בהרצליה לאירוע מחווה לחנוך לוין, במלאת 20 שנה לפטירתו, ועליית ההצגה "מתאבל ללא קץ" שכתב ועלתה בקאמרי בבימויו של ארי פולמן ובכיכובו של מוריס כהן. השחקנית ליליאן ברטו, אלמנתו של חנוך לוין, ופולמן ריגשו בדבריהם, ובמהלך הערב הוצגו קטעים נבחרים מיצירות חנוך לוין.

מיכל פורר, שוקי שוורץ, ליאורה עופר.(צילום: אביב חופי)

שוקי שוורץ, מנכ"ל ומבעלי רשת טולמנ'ס שמח לארח את: ליאורה עופר, נאווה ברק, יעל קלגסבלד, צביקה גיור, מיכל ודוד פורר, דיתי ואלכס לנדסברג, דוריס ומורי ארקין, גלית גוטמן ויגאל אהובי, מיכל רכבי, אסתי ואלקס הרטמן, יעל ושבתי שביט, טלי ואבי אנג'ל, ליזיקה ועמי שגיא.

גבי לסט ורן גואטה(צילום: אביב חופי)

המעבר לנמל

לאנה אלנר , אלי שגיב, הניה ומשה נור(צילום: אלירן אביטל)

המסעדן קובי מפן חגג את המעבר של מסעדת Meat Kitchen מרחוב יגאל אלון לנמל תל-אביב, בהיקף השקעה של כ-3 מיליון שקלים. שף המסעדה נדב נצר צירף אליו את השף הראל עמרם (לשעבר "יפו תל-אביב") וחלד האכילו את: אלי שגיב מנכ"ל "לוריאל" ישראל וזוגתו לאנה אלנר; טל ברק מבעלי "דנשר"; הניה ומשה נור מבעלי קבוצת נור, יואל וייס מבעלי קבוצת הנדל"ן "וייס", ארנון תורן מנכ"ל קבוצת קניוני "עזריאלי", נעם צימרמן מנכ"ל קבוצת "קפה קפה"; דן אלעזרי, מנכ"ל "יוניברסל מקאן"; שרון לוי, סמנכ"ל נדל"ן קבוצת "עזריאלי"; אילן ג'רבי מנכ"ל קניון "עזריאלי" שרונה; ירון אשל, מנכ"ל ויו"ר דירקטוריון "גזית גלוב"; עמית וערן לוין, סמנכ"לי "קרייזי ליין"; אהובה תורג'מן, מבעלי קבוצת BBB; יפעת דה ליאו סמנכ"לית "ג'נרל מילס", דרור אורפז סמנכ"ל "הולמס פלייס".


נלחמים בהתמכרות

שאולי לב-רן הדסה פתאל ג'ורג' חורש(צילום: ארז בלסברג)

במוזיאון תל-אביב הושק המרכז הישראלי להתמכרויות - ארגון ראשון מסוגו לחקר, טיפול ומניעת התמכרויות שהקימו ד"ר אריאל קור ופרופ' שאולי לב-רן, המנהל האקדמי של המרכז. דנה עזריאלי, חברת המועצה הציבורית של הארגון ויו"ר דירקטוריון קבוצת עזריאלי, ראיינה את אורחת הכבוד ניקי היילי, שגרירת ארה"ב באו"ם לשעבר, שדיברה על מגוון נושאים, מפעילותה נגד התמכרויות ועד לתכנית השלום של הנשיא טראמפ.

עמית לנג יאיר המבורגר דנה עזריאלי(צילום: ארז בלסברג)

במשיקים: יאיר המבורגר, יו"ר המועצה הציבורית ויו"ר הראל השקעות; שרי אריסון, ג'ייסון אריסון יו"ר קרן טד אריסון; אורי לוין, מנכ"ל בנק דיסקונט; הדסה פתאל מבעלי אלפא נדל"ן; ג'ורג' חורש מבעלי יוניון מוטורס ובתו רוקסן, מנכ"לית חברת יוניון טק; איש העסקים רוני דואק; יעל שלגי סמנכ"לית יד הנדיב; אביגדור יצחקי, יו"ר מפעל הפיס ורעייתו אפרתקסנטיני. במהלך שהותה בישראל, היילי זכתה לפינוקים מאילן בן-חקון, מנכ"ל הרודס תל-אביב מרשת פתאל, שארח אותה בסוויטה הנשיאותית של המלון ודאג לפינוקים בריאים שביקשה מראש כמו פירות טריים ויבשים, אגוזים מכל הסוגים, דגים, וחליטות תה.

ניקי היילי, רינת קדם ברט, שרי אריסון, ג'ייסון אריסון(צילום: טלי קצורין)
אילן בן חקון וניקי היילי(צילום: ילנה פרידמן)
אפרת קסנטיני חובב ניקי היילי אביגדור יצחקי(צילום: ארז בלסברג)

ערב לזוהר

תמי ויהודה רווה עירית ומושיק תאומים(צילום: אסף לב)

בתיאטרון גשר התקיימה פרמיירת עמיתים להצגה הנודדים שהוקדשה לזכרו של עו"ד אלי זהר ז"ל. הפרמיירה נפתחה בסרטון מרגש עם קטעים נבחרים המביעים את החיבור והקשר החם והמסור של זהר עם תיאטרון גשר.

היו והתרגשו: נילי זוהר והילדים גיא, דנה ואיתי; בלה לוסטיג וישראל מקוב, יו"ר אגודת ידידי התיאטרון; רותי היילפרן, מנהלת עמותת הידידים; לנה קריינדלין, מנכ"לית התיאטרון; איש העסקים היהודי פרנק לואי; עליזה ואהוד אולמרט; טובה וסמי סגול; לינדה ויצחק סגול; ג'ניס ודני גילרמן; סוזי ודן פרופר; רותי ומנחם אורן; הילה ורני רהב; רחל ויצחק לוי, רות ואסף אברהם, אפרת ופרופ' איתמר רבינוביץ, תמי ויהודה רווה , עדיה ויצחק סוארי, עמי אראל.


משפחה אופנתית

לירן לב טלית מתיקו ריקי דלאל ודאדי דלאל(צילום: יח"צ)

בכירי קבוצת האופנה "ריקי דלאל - בית אופנה לשמלות כלה וערב", השיקו אתמול את קולקציית עונת האירועים והחתונות 2020. המעצבת ריקי דלאל, מי שהחלה וממשיכה את פועלה באשדוד וזכתה להצלחה ולהכרה בינלאומית ובנה דאדי דלאל ששותף בקבוצה, סיפרו על פעילות הקבוצה הפועלת בזירה הבינלאומית במודל עסקי ייחודי. לקבוצה בית אופנה, 5 חנויות דגל באשדוד, לונדון ובברמינגהם, סאן פרנסיסקו, ברוקלין - ניו יורק, ו-2 חנויות דגל במודל זכיינות בהולנד וביוון, כשהמותג משווק גם בכ-220 נקודות מכירה מובילות ברחבי העולם.

האירוע המשיך עם תצוגת אופנה אינטימית, כהצדעה למותג ישראלי-בינלאומי, החשיפה הראשונה לקולקציה נבחרה להתקיים לראשונה בישראל, בתצוגה נחשפו דגמים מובילים של הקולקציה כולל דגמים נבחרים שנלבשו על-ידי סלבס ומובילי דעה, במהלך החודשים הקרובים הקולקציה תושק ברחבי העולם. לירן לב מנהל השיווק הבינלאומי הצטרף להשקה.


סוף עונת הענבים

גיל בנצוק, שיקו דומוביץ,צחי אבידן, אסף ארד, חנן שבתאי, אורי אילן(צילום: אלי סטרול ואריאל שוסטר)

סשיקו דומוביץ', מנכ"ל ענבי טלי, אסף ארד היו"ר החדש וחנן שבתאי היו"ר היוצא, ערכו במלון גלילון, כנס חברה לסיום עונת הענבים. קניינים ובעלי רשתות מזון מובילות, נהנו מהרצאות של האגרונום גיא רוזנפלד ויפעת פולקמן שותפה ב-Bdo יעוץ אסטרטגי, דיונים על הגידול שצפוי בשוק עם כניסת זנים נוספים וחדשים של ענבים בשנים הקרובות, והופעה של ליאור נרקיס.


תורמים לילדים

אדי גנדלמן אסף וייס(צילום: יוניסטרים)

אדי גנדלמן, מנהל הנציגות הישראלית של Anker Innovation שנפתחה לאחרונה, תרם לעמותת יוניסטרים מקרנים שישמשו ללמידה והעצמת בני-נוער במרכזי יוניסטרים ברחבי הארץ. אסף וייס, מנכ"ל יוניסטרים הודה ואמר כי הם מעריכים ומודים על התרומה של אנקר ליוניסטרים שתחזק את היכולות שלהם להעניק לבני הנוער והצעירים בפריפריה הישראלית את הכלים הטובים ביותר ללמידה והעצמה.


מסיבה מתוקה

מיקי שמו ויאיר רוזן(צילום: יח"צ)

יאיר רוזן, מנכ"ל BSH, יבואנית מותג BOSCH, ערך במשרדי החברה בהרצליה, סדנת אפייה לחולי צליאק עם מיקי שמו, הפרזנטור של המותג. שמו הסביר למשתתפים שלא חייבים להתפשר על הטעמים המתוקים בתזונה ללא גלוטן ולימד אותם איך להכין שני קינוחים טעימים.


מעוררת השראה

פרדי אינסאז דניאל גרינברג ורוני אינסאז(צילום: דימה קרמינסקי)

רוני אינסאנז, מנכ"ל רשת SCOOP אמר כי הרעש סביב החתונה של דניאל גרינברג הפרזנטורית שלו ואייל גולן, יצרה עבורם השראה לגייס את גרינברג לשנה נוספת עבור הרשת. עבור הקמפיין תקבל גרינברג 200 אלף שקל, כשהקמפיין הראשון בכיכובה יעלה במרץ הקרוב, לקראת השקת קולקציית אביב-קיץ בתקציב של 1.5 מיליון שקל. הקמפיין יצולם בקונספט חתונה המדוברת ויכלול שלטי חוצות, דיגיטל, מודעות בעיתונים ובמגזינים, פעילות ברשתות החברתיות, פעילות יחסי ציבור ופרסום בנקודות המכירה.


שיחה אמנותית

ז'אן-דניאל רוך אפרת דורון תומס מייר אלי גורנשטיין ויעל ווילר(צילום: רחל אלבו)

בגלריה זומר לאמנות עכשווית נערכה הרצאה של הסופר והתסריטאי תומס מייר, ששוחח על הקומדיה "מוטי וולקנברוך מתעורר לחיים" עם השחקן אלי גורנשטיין המשתתף בסרט. ההרצאה נערכה במסגרת סדרת SWISS Talks- Art Culture. People הכוללת מפגשים עם דמויות מהתרבות השוויצרית העכשווית, סדרת מפגשים ביוזמת שגרירות שוויץ בישראל ובשיתוף פעולה עם חברת התעופה SWISS וגלריה זומר לאמנות עכשווית. במאזינים: שגריר שוויץ בישראל ז'אן-דניאל רוך; נספחת התרבות יעל ווילר; אפרת דורון, מנהלת שיווק קבוצת לופטהנזה בישראל.


החיים בסרט

מאור שוויצר, נלי תגר , אושרי כהן, מיה רותם ודלית רצ'סטר(צילום: רפי דלויה, \)

בבר מסעדת אריא בתל-אביב הושקה סדרת הרשת החדשה של מותג הוודקה גריי גוס עם סרטונים חדשים תחת המסר ליב ויקטוריאסלי, בהם אלברט אסקולה, מאור שוויצר, דלית רצ'סטר, אושרי כהן ונלי תגר תיעדו יום אופייני בחייהם וכיצד הם חוגגים.


בקטנה

+ מועדון ארוחת הערב של אמריקן אקספרס התכנס במסעדת פסטל לארוחה ולסיפור של השף קובי בכר. הערב נפתח בסיור ייחודי מאחורי הקלעים של מוזיאון תל אביב עם האוצרת נועה רוזנברג.

+ חברת פספורטוגו פותחת סניף חדש בפורטו שבפורטוגל, לנוכח התרחבות החברה ובמטרה להנגיש את שירותיה להוצאת דרכון פורטוגלי ואזרחות אירופאית ולהקל על התהליך לכלל תושבי ישראל. בסניף יועסקו 10 אנשי צוות, ביניהם עורכי דין בעלי רישיון פורטוגלי, אנשי שירות, מנהלה ואנשי קשר מעורים בנבכי הרשויות בפורטוגל. הסניף מתווסף לפריסה הארצית של החברה הכוללת 6 סניפים בישראל. עו"ד מוטי כהן, הבעלים ומייסד פספורטוגו אמר כי הסניף בפורטוגל מסייע בייעול ההליך הביורוקרטי.

+ אביב כהן מנכ"ל חברת "אושירה" שמקימה את מתחם המשרדים החדש O-TECH בכפר-סבא שהינו חלק מקומפלקס של 100,000 מ"ר משרדים מתחם קניות, תרבות ובילוי, חתם על עסקה נוספת של חברת "טרקאייס טכנולוגיות" ששכרה 400 מ"ר לתקופה של 10 שנים בהקיף שכירות של כ- 5 מיליון שקל. "טרקאייס" עוסקת בפיתוח וייצור טכנולוגיות ייחודיות לשדרוג היכולת האנושית בתחומי ספורט אתגרי העולם הביטחוני ותעשיות, והמעבר לקומפלקס הינו חלק מהתפתחות החברה וכניסה לשווקים חדשים.

+ המועמד לנשיאות התאחדות התעשיינים, שמואל דונרשטיין, קיבל מחווה מרגשת, אנדי רם ולינוי אשרם, פרופ' יצחק קרייס מנהל המרכז הרפואי תל-השומר ופרופ' פרס מנהל מרכז שניידר לרפואת ילדים, התאחדו כדי לברך אותו בהצלחה בהתמודדות על תפקיד נשיא התאחדות תעשיינים, רם אמר כי לא היה אחד שתרם לספורט הנשים כמו דונרשטיין, פרופ' קרייס ציין כי דונרשטיין הוא איש חזון, מלח הארץ ומודל לציונות. אשרם אמרה כי תמיד אפשר לסמוך על דונרשטיין, פרס עמד על החשיבות שמייחס דונרשטיין למעורבות ולאחריות בקהילה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully