עובדים מהבידוד? הפתרונות הטכנולוגיים שיעשו את החיים קלים יותר

מרכזיה בענן, ישיבות וירטואליות ועוד: העובדה שאתם חייבים להתנהל מהבית לא אומרת שהחיים שלכם צריכים להשתנות מהותית בעידן הזה. הנה כמה פתרונות שיקלו עליכם לנהל ולהתנהל מול העובדים

  • בידוד
וואלה! כסף

נגיף הקורונה מכה בכחצי מיליון עסקים קטנים-בינוניים. רבים מהם נקראו לאפשר לעובדיהם לעבוד מן הבית. ואולם, לא כל הארגונים ערוכים להמשיך בשגרת העבודה מחוץ למשרד. רבים מהם נמצאים בבידוד נדרשים לתת מענה טלפוני ללקוחות שלהם, אך מתקשים לעשות זאת.

יש בשוק פתרונות חכמים כמו מערכות ענן שמאפשרות לעובדים להתחבר מכל מקום ולהמשיך לעבוד גם אם הם בבידוד", אומר רוני שטמלר, מנכ"ל אומניטלקום, ספקית מובילה של שרותי תשתית ומערכות טלפוניה ושירותי תקשורת מבוססי ענן לחברות תקשורת. "יחד עם זאת, מומלץ להיערך מבעוד מועד כיוון שהמעבר כרוך בהתקשרות מול גורמים נוספים העלולים להיות מושפעים מהתפשטות הנגיף". עובדים בבידוד? אלה הפתרונות שיאפשרו לכם להמשיך לעבוד כרגיל.

טוב לדעת (מקודם)

בי-קיור לייזר - האם זה באמת עוזר להעלים כאבים?

לכתבה המלאה
עוברים למודל חדש (צילום: ShutterStock)

מרכזייה בענן

מרכזייה טלפונית מבוססת ענן, הכוללת נתב שיחות, שלוחות חכמות עם יכולות מתקדמות, ניהול תורים, הקלטת שיחות, ביצוע שיחות ועידה ומוזיקת המתנה. מכיוון שמדובר בשירות ענן, אין צורך בהתקנת המכשור בבית העסק וניתן להתקינו גם מרחוק. המערכת מותאמת לצרכי העסק, היא כוללת שירות ותמיכה מלאה וניתן להשתמש בה באמצעות מחשבים ניידים הכוללים חיבור לאינטרנט וטלפונים סלולריים.

שלוחת סלולרים (SIM חכם)

הסים החכם שמשמש כשלוחה נוספת של המרכזייה שלכם. באמצעותו ניתן להקליט שיחות על ידי המערכת וללא תלות באפליקציה, שימוש בנתב שיחות מתקדם, הפצת השיחות לכמה מכשירי סלולר במקביל, התממשקות למערכות ניהול לקוחות (CRM) והפקת דו"חות וסטטיסטיקות.

שלוחת Softphone על גבי מחשב/סלולר

כן, גם הטלפון הנייד של העובד או הבעלים יכול לתפקד כשלוחה מרוחקת במרכזייה של העסק. כך, הלקוחות יכולים ליצור קשר עם עובדי העסק, גם אם העובדים אינם נמצאים במשרד.

חדרי ועידה

כלי המאפשר לנהל ישיבות רבות משתתפים בטלפון, גם עם אנשים שנמצאים מרחוק. כך, ניתן לקיים שיחות עם עובדים או עם קולגות הנמצאים בבידוד, יתר על כן, ניתן להקצות מספרי טלפון של חו"ל לצורך חיבור משתתפי ועידה ממדינות שונות.

מערכת אוטומטית להפצת הודעות קוליות

בעקבות המצב, רבים מהעסקים מבצעים שינויים בשעות הפעילות או בשירות שהם מספקים ללקוחות או למתעניינים. כך למשל, חברות תיירות רבות עברו משירות פרונטלי לשירות דיגיטלי. המערכת האוטומטית להפצת הודעות קוליות מאפשרת לשלוח באופן אוטומטי הודעה לכלל הלקוחות והלקוחות הפוטנציאליים לגבי כל שינוי, וכך לחסוך זמן יקר ומשאבים כספיים הכרוכים בחיוג ידני לכלל אנשי הקשר הרלוונטיים.

מערכת להפצת SMS

לצד המערכת של ההודעות הקוליות, ניתן להעביר הודעות ללקוחות גם באמצעות מערכת להפצת SMS הפועלת באופן מיידי, מהיר ונוח.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully