רכילות עסקית: איזה שדרן התנדב לעזור לקשישים?

וגם: מפקים את המבודדים בחריש, מסייעים לצוותים הרפואיים, מסייעים לעובדי המלונות למצוא תעסוקה וצופית גרנט מתארחת

רונית מטיאס
18/03/2020

יחס חם

אילנה וניר ברנד. יח"צ,
אילנה וניר ברנד(צילום: יח"צ)

שדר גלי צה"ל מאסטרו ניר ברנד ורעייתו אשת העסקים אילנה ברנד, יצאו למבצע "עזור לקשיש", במהלכו הם מחלקים בשבועות אלה, מאות שמיכות, תנורי חימום, מפזרי חום ומצעים לרבבות קשישים בודדים ברחבי הארץ בשדרות, מגדל העמק, נתיבות, אשקלון ועוד.

כל הציוד נאסף בתרומות וחולק לקשישים הנזקקים.

עוד בוואלה!

מלא בסיבים תזונתיים וללא כולסטרול: כל מה שלא ידעתם על אגס ישראלי

בשיתוף חברת גליל

מפנקים את המבודדים

נדיה פורמן מרדכי(צילום: יח"צ)

קבוצת הנדל"ן MORE הפתיעה חלק מתושבי העיר חריש שנמצאים בבידוד ביתי עם סל קניות מפנק. נדיה פורמן מרדכי, מנהלת שיווק נכסים מניבים בקבוצה התנדבה לחלק את החבילות.


תורמים והולכים

דר מיכאל הלברטל , ירון בוגנים וגילה היימס(צילום: מורג ביטן)

חברת "טבע נאות" נרתמה לסייע לצוותים הרפואיים המטפלים בחולי הקורונה, ותרמה לצוות הרפואי במרכז רפואי רמב"ם , 60 זוגות קפקפי "קומפי". בנוסף הוענקו שוברי מתנה ברשת טבע נאות לכל 5,000 עובדי המרכז הרפואי .

היו והתרגשו: ד"ר מיכאל הלברטל מנהל המרכז הרפואי רמב"ם, ירון בוגנים, מנכ"ל טבע נאות לשוק המקומי בישראל, וגילה היימס מנהלת הסיעוד ומרכזת תחום טראומה.


מנהיגות נשית בימי קורונה

גילי שלזינגר, עוזי נבון, צופית גרנט ואלה מרום(צילום: ליאור לב)

צופית גרנט הייתה אורחת פורום המנהיגות הנשי של אורקל ישראל, (רגע לפני שהמפגשים הוגבלו ל-10 אנשים), הודתה לאמיצות ולאמיצים שהגיעו ואמרה שהיא בדיכאון, כי ביטלו את כל ההופעות וזו ההופעה הפומבית האחרונה שלה.

במארחים: עוזי נבון, מנכ"ל אורקל ישראל; אלה מרום, סמנכ"לית משאבי אנוש שהנחתה פאנל נשים מעוררות השראה; אילן שפיגלמן, סמנכ"ל השיווק; ילי שלזינגר-מורן, מנהלת חטיבת אנטרפרייז, אגף SaaS, בחברה, שמובילה את פורום המנהיגות הנשי באורקל (OWL).


שיווק בצל קורונה

מאשה דאשקוב(צילום: ליאת מנדל)

מאשה דשקוב, מייסדת ומנכ"לית Digitalent, בית הספר למקצועות השיווק והדיגיטל. מציעה לבוגריה שעובדים בתחום התיירות ונשארו בלי עבודה בגלל הקורונה-שכירים או עצמאיים, עזרה במציאת הכנסה, והציעה לחלקם לבוא להדריך אצלם. בנוסף מוצעת סדרת 14 הרצאות מקצועיות חינמיות בנושאים שונים הקשורים לעולם השיווק והדיגיטל לכל מי שמעוניין, וייעוץ קריירה מיוחד ואישי לכלל תלמידי בית הספר, ללא תשלום, אלה שכבר נקלעו לקשיים תעסוקתיים ואלה שחוששים מהם.


ביקור כחול לבן

זיו שורק ,אודי אדם ,טל לאופר(צילום: אודי)

טל לאופר, מנכ"ל מרכז המו"פ והיצור של ספקטרוניקס אמרסון בשדרות, ארח את אודי אדם, מנכ"ל משרד הביטחון, לסיור שכלל הצגת החברה וסיור בקווי הפיתוח והיצור של גלאי האש והעשן מהמתקדמים בעולם. אדם אמר כי הוא זוכר היטב את מוצרי החברה מעברו הצבאי בחיל השריון. לאופר אמר כי משרד הביטחון שם דגש גדול על תעשייה כחול לבן בכלל ועל תעשייה מאזור שדרות בפרט.


כספות או לא להיות

דביר אינדיג(צילום: יח"צ)

משבר הקורונה שהביא לנפילת הבורסות בישראל ובעולם הוביל ישראלים רבים למכירת המניות ופדיון חלק משווי המניות בכסף מזומן. עו"ד דביר אינדיג, מנכ"ל "בריקסטון" אמר כי בשבועיים האחרונים יש גידול של כ-20% בהשכרת כספות כשרוב השוכרים הינם ישראלים שפדו כסף מזומן ממכירת המניות ומבקשים לאחסן את הכסף עד לתקופה טובה יותר, או מתוך הנחה שעדיף לשמור חלק מהחסכונות במזומן, מחוץ למערכת הבנקאית, והבטיח לפתוח עוד 10 מתחמי כספות פרטיים בכל רחבי הארץ בהשקעה של כ-60 מיליון שקל.


כושרונה

אירה דולפין(צילום: יח"צ)

בקניון הדר ירושלים דואגים לאנשים השוהים בבידוד ויוצאים במיזם חדשני בשיתוף אירה דולפין גורו הבריאות והספורט: מדי יום בשעה 17:00 תעלה דולפין לבמות הדיגיטליות של הקניון: אינסטגרם, פייסבוק וערוץ יוטיוב, ותגיש 20 דקות של שיעור ספורט בו תדגים תרגילים פשוטים שניתן לבצע בבית, ולא מצריכים שימוש במכשירים, היא תסיים במתן טיפים ותענה על שאלות הצופים.


יד שוטפת יד

יד שוטפת יד(צילום: מקור נאווה ענבר)

כחלק מהמאבק בנגיף הקורונה, יצאו רופאי האיגוד לכירורגיה פלסטית בהסתדרות הרפואית בקמפיין הסברה ציבורי לשטיפת ידיים. מומחי האיגוד צילמו בעצמם סרטוני הדגמה המבוססים על המלצות משרד הבריאות וארגון הבריאות העולמי, וקוראים לציבור לצפות בסרטונים, להראות לילדים ולשטוף ידיים מספר פעמים ביום, במטרה להפחית באופן משמעותי את הסיכון להדבקה בקורונה. ד"ר מאיר כהן, יו"ר האיגוד אמר כי רופאי האיגוד מחזקים את ידי משרד הבריאות במאבק בנגיף.


אופנה בצל קורונה

אשלי וילדיה ליה, ארייה, עמנואל, וסופיה(צילום: מיקי סנדרוסי)

בעקבות הודעה רשת קסטרו בתחילת השבוע כי תסגור את כל החנויות שלה, צילמה החברה קמפיין לאתר האון ליין המציע את קולקציית מיני מי mini me להורים ולילדים ב-20% הנחה על כל האתר במטרה להתגייס לטובת הכלכלה וענף האופנה. אושיית הביוטי והלייף סטייל וכוכבת הרשת אשלי וקסמן בקשי גייסה את ילדיה ליה (5), ארייה (4), עמנואל (שנה וחצי), וסופיה (חצי שנה)


קטנה וטובה

+ קבוצת יינות ביתן המונה את שוק מהדרין ומגה בעיר, תחלק מסכות הגנה מיוחדות לעובדי הסניפים לאחר שרכשה אלפי מסכות מדגם N95 ברמת סינון מירבית של עד % 94 מהחלקיקים באוויר, המומלצות על-ידי משרד הבריאות, ונחשבת למסכה הטובה ביותר שקיימות בעולם.

+ בנק הפועלים משיק ללקוחותיו בני הגיל השלישי קורס מקוון בנושא בנקאות דיגיטלית המותאם ללמידה מהבית וסניף נייד שיגיע לבתי דיור ומרכזי יום ברחבי הארץ. במסגרת הקורס המיוחד הופקו 15 סרטוני הדרכה המדגימים שלב אחרי שלב, בפשטות ובשפה ברורה, כיצד לבצע מגוון פעולות בחשבון הבנק שלהם בדיגיטל. בנוסף הבנק החל להפעיל עבור בני גיל הזהב סניף נייד המגיע לבתי דיור ומרכזי יום ברחבי הארץ, ויאפשר לבצע פעולות בנקאיות בחשבון, כולל בנקט המשרת את כל לקוחות הבנקים ונציגים אשר יסבירו לאנשים כיצד לבצע פעולות בנקאיות מהבית באתר פועלים.

+עמותת ידידי המרכז הרפואי מאיר קוראת להצטרף לסייע בתרומה לרכישת מכשירי הנשמה וציוד מיגון לצוות הרפואי.

 + רשת אפריל שסגרה את סניפיה בעקבות הודעה של הוראות משרד הבריאות והממשלה מעמידה לרשות הלקוחות קניות באתר אפריל אונליין, ומשלוח חינם עד הבית בקנייה ב99 שקל, בנוסף למבצעים הקיימים.

+ביוזמת שמוליק יפרח, מנכ"ל תיאטרון באר-שבע, יועלו לעמוד הפייסבוק של התיאטרון הצגות מלאות מהרפרטואר העשיר של התיאטרון, בין ההצגות "מהומה רבה על לא דבר", "פרח השכונות", "בוא תכיר את אבא", "אם נדע לאהוב", "גן הדובדבנים", "שחק אותה סם", "קומדיה סקסית בליל קיץ" , "סליחות" .

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully