וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

התפוצצה עסקת בראזני-גבור ספורט

אילן מוסנאים

13.1.2003 / 16:12

החברה ממשיכה במגעים להסדר עם הבנקים ובעלי החוב; אמנון בראזני היה אמור לקבל 33% ממניות גבור תמורת נטילת חובות שלה בכ-70 מיליון שקל

שבועיים לאחר שגבור ספורט, שבשליטת רועי גיל ואיתן אלדר, הודיעה על עסקה חדשה עם אמנון בראזני ועל ניסיון לגבש הסדר עם הבנקים ומחזיקי האג"ח שלה, מודיעה היום החברה כי המו"מ עם בראזני הופסק.

נזכיר כי הצדדים החליטו להגיע להסדר חדש לאחר שבראזני נסוג מהסכם קודם לרכוש מחצית ממניות גבור בירדן תמורת כ-10 מיליון דולר. לפי ההסדר החדש, היה אמור בראזני לקבל 33% ממניות גבור ספורט תמורת נטילת התחייבויות של החברה כלפי הבנקים בהיקף של כ-70 מיליון שקל.

בראזני היה אמור להזרים לגבור ספורט את החלק הארי מתוך סכום של 150 מיליון שקל, שגבור הודיעה שבעלי השליטה שלה וצדדים שלישיים יזרימו.

החברה חוזרת על הודעתה מיום ה-30 לדצמבר כי היא מגבשת מתכונת להסדר כולל עם הבנקים ובעלי האג"ח שלה, להם היא חייבת מאות מיליוני שקלים.

בגבור ספורט חוזרים על הערכות מסוף דצמבר, כי במידה שההסדר יצליח החברה תוכל לעמוד בהתחייבויותיה לטווח הארוך ולהמשיך לפתח את עסקיה. במידה שההסדר לא יצליח, החברה מעריכה כי תתקשה לעמוד בהתחייבויות שלה לטווח הארוך. המשמעות היא שקבוצת גבור עלולה להיקלע למצב של פשיטת רגל, כך שהבנקים, להם היא חייבת כ-322 מיליון שקל, יהיו המפסידים הגדולים ממצבה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully