וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

רכילות עסקית: מצדיעים לצוותים הרפואיים

רונית מטיאס

3.6.2020 / 11:59

וגם: מקדמים אמנות ישראלית, האופנה חוזרת לאופנה, בנק הפועלים מתמודד עם הקורונה וספר חדש לשירלי דן

חוגגים עם גף קונס

חוגגים עם גף קונס רוני גמזו חיים סאמט רון חולדאי טניה כהן עוזיאלי אביגדור יצחקי. סיון פרג,
רוני גמזו, חיים סאמט, רון חולדאי, טניה כהן עוזיאלי, אביגדור יצחקי/סיון פרג

מפעל הפיס ומוזיאון תל אביב לאמנות ערכו ערב הצדעה לצוותים הרפואיים והפרא-רפואיים של המרכז הרפואי איכילוב ת"א. האירוע היווה יריית פתיחה להטבה מיוחדת שיעניקו מפעל הפיס ומוזיאון תל אביב שתאפשר לצוותים הרפואיים והפרא-רפואיים מכל רחבי הארץ להיכנס בחינם למוזיאון תל אביב לאמנות במהלך השבוע הראשון לפתיחה (3-11/6/2020).

האירוע נפתח עם קוקטייל בגן הפסלים וברכות במהלכן רו"ח אביגדור יצחקי, יו"ר מפעל הפיס, הודה לצוות הרפואי של בית החולים איכילוב ולכל הצוותים הרפואיים בכל רחבי הארץ על עמידתם האיתנה בחזית המאבק נגד הקורונה וסיפר כי במהלך המשבר ניתב מפעל הפיס את יכולותיו ומשאביו לתגבור מערך החירום הלאומי של מדינת ישראל והוביל עם השלטון המקומי ובהירתמות מלאה של הדירקטוריון, חבילת סיוע על סך למעלה מ-100 מיליון שקל, כשמתוכם 36 מיליון הוקצו לסיוע מיידי ל- 26 בתי חולים ברחבי הארץ.

קפלן הזכיר כי כשמפעל הפיס הוקם בשנות ה-50, תכליתו הייתה הקמת ביה"ח איכילוב וזו סגירת מעגל מרגשת. הוא העניק לרון חולדאי ולפרופ' גמזו תמונה עם קטעי עיתונות מהתקופה עם הכיתוב: "בפיס טמונים יתרונות מעולים. לפרט - הזכייה. לכלל - בתי חולים".

פרופ' רוני גמזו, מנהל המרכז הרפואי איכילוב, שיתף את הנוכחים בכך שה-10/3 היווה נקודת פתיחה כפולה. האחת, נגעה לגילוי חולה הקורונה הראשון בארץ שהגיע לאיכילוב שהיה ערוך לנתינת הטיפול הטוב ביותר בעולם לחולי קורונה, השני, בתאריך זה נפתחה התערוכה של ג'ף קונס במוזיאון תל אביב לאמנות.

פרופ' גמזו סיפר כי הוא הסתכל בקנאה על הפרסום והיה אמור ללכת עם בתו להצגה וסימן את התערוכה כיעד התרבותי הבא שלו, כשלא תאר לעצמו את שיקרה. לדעתו, עברנו את 'עידן הפטיש' ועברנו ל'עידן הפינצטה', והם ערוכים לטפל בהכל בו זמנית, תוך שמירה על משק חי ותרבות חיה ובועטת.

טניה כהן-עוזיאלי, מנכ"לית המוזיאון אמרה כי היא נרגשת להיות בערב לקראת פתיחתו המחודשת של המוזיאון לאחר תקופה ממושכת של ריחוק, הסתגרות וניכור, והמוזיאון משמש כעוגן ומקום לחיבור מחדש, לגילוי, המשכיות ושייכות. שיתוף הפעולה המרכזי של המוזיאון ומפעל הפיס היה סביב תערוכת ג'ף קונס שנפתחה במרץ האחרון.

בתום הברכות נערכו סיורים בתערוכה "ג'ף קונס: ערך מוחלט מאוסף מרי וחוזה מוגרבי" עם דורון רובינא האוצר הראשי של המוזיאון ושחר מולכו אוצרת משנה בתערוכה וסיור בתערוכה "ויליאם קנטרידג': ביתר מתיקות נגנו את הריקוד" עם אוצרת התערוכה רותי דירקטור ואוצרת המשנה גלית לנדאו אפשטיין.

seperator

לילה במוזיאון

לילה במוזיאון יעל בראון חיים וורדה סאמט. גיא יחיאלי,
יעל בראון, חיים וורדה סאמט/גיא יחיאלי

רגע לפני שמוזיאון תל אביב לאמנות נפתח מחדש לקהל לאחר שהיה סגור למעלה מחודשיים בשל התפשטות מגפת הקורונה, ערך המוזיאון אירוע מחווה לאמנות ישראלית בתל אביב ובניו-יורק. באירוע שציין את המחויבות המתמשכת של המוזיאון לאמנים ולאמנות בישראל, הוקרנו סרטונים ועבודות וידאו של עשרות אמנים ישראלים על חזית הבניין הראשי של מוזיאון תל אביב לאמנות ובו זמנית על מסכי ענק בטיימס סקוור בניו -יורק.

באירוע הושק פרויקט Desk Top בתמיכת קבוצת הרכישה של המוזיאון שמובילה יעל בראון היו"ר, והוקרנו עבודות וידאו ארט של אמנים ישראלים בשיתוף מיזם התרבות הניו-יורקי ZAZ10TS שמובילה הגלריסטית והפילנתרופית צילי צ'רני.

בין האמנים המשתתפים בפרויקטים: בן הגרי, שרון בלבן, יעל פרנק, נמרוד גרשוני, ישראל קבלה, נעמה צבר, ליאור ווטרמן, שי לי הורודי ואחרים. שוחרי וידידי המוזיאון נהנו מערב בחסות בירה קורונה, ביניהם: טניה כהן-עוזיאלי מנכ"לית המוזיאון, האוצר הראשי דורון רבינא, אוצרת האמנות הישראלית דלית מתתיהו; ורדה וחיים סאמטף מ"מ יו"ר הדירקטוריון המוזיאון; יעל ורוני בראון; נעם סמל, אורנה שסטוביץ' , סוניה מרמרי.

seperator

דברי אלי בפרחים

ליאורה עופר ורוני אירני. לנס הפקות,
ליאורה עופר ורוני אירני/לנס הפקות

ויוי אירני, יפעת ורוני אירני, בעלי פקטורי 54, השיקו אתמול בבוקר פרויקט ראשון מתוך סדרת שיתופי פעולה עם יוצרים ואמנים צעירים מתחומים שונים, במטרה לתת להם במה, לעודד את העשייה שלהם, ולהעניק פרשנות חדשה לאלמנטים בעלי משמעות בתחומי האופנה, התרבות, החברה והמגדר. הפרויקט הראשון בסדרה הינו הפרויקט של הפסלת והצלמת נועה קלגסבלד You are my flower מיצג האומנות נ ערך בחנות הנשים של פקטורי 54 בקניון רמת אביב.

יפעת אירני נועה קלגסבלד ורוני אירני. לנס הפקות,
יפעת אירני נועה קלגסבלד ורוני אירני/לנס הפקות

באמנותיים: ההורים הגאים הסופרת יעל טבת ועו"ד דורי קלגסבלד; יוסי וריבי אירני, איתן וגילי אירני, תומר אירני, דור אירני; ליאורה עופר ובנה אורי אנג'ל; אודי אנג'ל; טלי בן עובדיה; הדס מוזס; עפרה רייף; אופירה אסייג ופולה בליק; מירי טוכמאייר; אורית אפרתי, יו"ר חבר הנאמנים של שנקר; אילן בז'ה, מנהל המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר; רג'ין גנזי, יהודית טיומקין, נירית ירון פרידן, מיכל ברעם; עו"ד לימור בלדב; רונית שניידמן; האוצרת יערה קידר; יפעת גוריון, יזמית ומייסדת יריד האמנות "צבע טרי"; הצלמת איריס נשר ובתה תום נשר; גילה לימון; שגיב גלעם, מירי חבס, דנה אונגר, ורד פישמן, ג'ודי ניר מוזס, מימי לוזון ובתה גל, יוכי שרם.

יעל טבת נועה קלגסבלד ודורי קלגסבלד. לנס הפקות,
יעל טבת נועה קלגסבלד ודורי קלגסבלד/לנס הפקות
הילה רהב ונועה קלגסבלד. לנס הפקות,
הילה רהב ונועה קלגסבלד/לנס הפקות
seperator

חוזרים לאופנה

חוזרים לאופנה אדיב ברוך מוטי רייף רמזי גבאי. גיל חיון,
אדיב ברוך, מוטי רייף, רמזי גבאי/גיל חיון

מכון היצוא, התאחדות התעשיינים, ו"שבוע האופנה תל-אביב" חברו יחד על-מנת לעזור למעצבי האופנה הישראליים, אתמול הושק במתחם לאגו, פרויקט צילומי אופנה לרגל השקת קולקציות אופנה חדשות, כשעל המסלול כ-20 מעצבי אופנה ישראלים מובילים בארץ ובעולם. צילומי הקולקציות יסייעו למעצבים לשווק ולקדם את הדגמים שלהם באפיקים הדיגיטליים בארץ ובעולם, בהתאמה לתקופה הנוכחית המגבילה את יכולות המסחר והשיווק. היוזמה המבורכת נעשתה בשיתוף אדיב ברוך, יו"ר מכון היצוא; רמזי גבאי, יו"ר איגוד תעשיות הטקסטיל והאופנה בהתאחדות התעשיינים; ומוטי רייף יזם ומוביל שבוע האופנה תל אביב שהמפיק את הפרויקט. את הקולקציות החדשות תוכלו לראות בקרוב ברשתות החברתיות, באתרי האינטרנט של המעצבים, ובערוץ האופנה הישראלי.

seperator

סיור המנכ"ל

סיור המנכל גלעד בר ודב קוטלר. דוברות בנק הפועלים,
גלעד בר ודב קוטלר/דוברות בנק הפועלים

דב קוטלר, מנכ"ל בנק הפועלים, ביקר בסניף בנק הפועלים במג'דל שמס במסגרת סדרת ביקורים שהוא עורך בסניפי הבנק בכל רחבי הארץ.

בנוסף לביקור בסניף ברמת הגולן, ביקר קוטלר גם בסניפי הבנק בקרית שמונה, בחצור הגלילית, בצפת ובראש פינה, כדי לעקוב מקרוב על פעילות הסניפים בעקבות ההקלות האחרונות של משרד הבריאות.

קוטלר שוחח עם צוות העובדים על התמודדותם בצל הקורונה, וקיים דיון עם הנהלת הסניף על מוצרי אשראי שהבנק מציע ללקוחותיו כדי להקל על יכולת ההחזר של הלקוחות בעקבות הקשיים אליהם נקלעו בתי עסק בעקבות המשבר. בנוסף לדחיית התשלומים שהציע הבנק בתחילת המשבר, הבנק נערך למחזורים נוספים בתום תקופת שלושת חודשי המחזור המקורי.

seperator

נשארים בבית

נשארים בבית  לימור זומר-אריק שירלי דן, אורלי רובינזון. רונית מטיאס, מערכת וואלה!
לימור זומר-אריק שירלי דן, אורלי רובינזון/מערכת וואלה!, רונית מטיאס

שירלי דן השיקה בבית פרקטים בהרצליה פיתוח את ספרה השני 'בבית עם שירלי דן 2' מאת אורלי רובינזון ובהוצאת מטר. הספר כולל פרוייקטי יוקרה משפחתיים מוקפדים שתוכננו על ידי דן עד הפרט האחרון, כולל המלצות, השראות לאוהבי עיצוב מוקפד.

דן סיפרה כי עבדה על הספר שנתיים ביחד עם אורלי רובנזון ולימור זומר שכתבו והפיקו את הספר. דן סיפרה כי הייתה להם מטרה שהספר יהיה בפסח בחנויות אבל יצא שהספר יצא מבית הדפוס בתקופת הקורונה, המדינה נכנסה לסגר והיא לקחה את זה מאוד קשה ובכתה 3 ימים כי זה היה כמו הריון ולידה וכשיצא הבייבי הכל נסגר. היא סיפרה על תהליך ארוך ומרגש שעברה עם כתיבת הספר, תהליך שהוא בניית בתים למשפחות לפי החלום והצרכים של המשפחה, כל בית והחלום שלו.

seperator

מגשימים חלומות

מגשימים חלומות רוי ניסני ודניס בר אהרון. יח"צ,
רוי ניסני ודניס בר אהרון/יח"צ

דניס בר אהרון מנכ"לית וממייסדות עמותת MAKE A WISH , ארחה אתמול את נהג המרוצים הישראלי רוי ניסני שמונה לחבר העמותה החדש, רגע לפני שהוא חוזר לאיטליה להתאמן לקראת התחרויות המתחדשות של פורמולה 1.

בר אהרון וניסני דנו על הגשמת חלומם של ילדים החולים במחלות מסכנות חיים במטרה להגשים את משאלות ליבם.

seperator

שוברים שגרה

שוברים שגרה רוברט אנטוקול. אפי שמייח,
רוברט אנטוקול/אפי שמייח

בחברת המשחקים הבינלאומית פלייטיקה חזרו לשגרת עבודה מהמשרד בישראל, והשיקו בית קפה שישמש כנקודת מפגש ומקום לאירועים מקצועיים לעובדי החברה, הפרוסים ב-3 בניינים בהרצליה פיתוח, לאירוע ההשקה הגיע רוברט אנטוקול מנכ"ל ומייסד פלייטיקה. בתקופת הקורונה כל עובדי החברה בארץ ובחו"ל עבדו באופן מלא מהבית לאחר הערכות מקדימה שאפשרה לעובדים לקחת ציוד משרדי וריהוט על מנת לספק בעבורם סביבת עבודה אולטימטיבית מהבית ולקיים שגרת עבודה יעילה ככל האפשר, החברה המשיכה לגייס עובדים באותה תקופה וממשיכה לגייס היום, בין המשרות הפתוחות מוצעות עבודות במגוון תחומים ביניהם, מנהלי מוצר, אנליסטים, תחום המוניטיזציה ועוד.

seperator

משתפים ומתגברים

משתפים ומתגברים אורית בנבנישתי. מורג ביטן,
אורית בנבנישתי/מורג ביטן

בסיוע חברת תגבור גויסו מאות עובדים למוקדי הקורונה של מד"א, לדוגמי הקורונה ולמוקד 101. מוטי קפלון, מנהל שיווק ופיתוח עסקי של קבוצת תגבור, אמר כי פרויקט הגיוס הענק, בוצע במיקור חוץ כדי לאפשר גיוס כח אדם מקצועי, בפרק זמן קצר ובהיקפים גדולים מהרגיל, הגיוס כלל הקמת מייל ייעודי לקריאה למתגייסים, מרכזייה שקיבלה עשרות שיחות מידי יום, מיון וסינון ומבחנים מרחוק, קליטה לתפקידים ושיבוץ למוקדים השונים. אורית בנבנישתי מנכ"לית תיגבור אמרה כי תחום גיוס כח האדם בעולם העבודה המודרני עבר בשנים האחרונות בהרבה מאד ארגונים בעולם לחברות מיקור חוץ, ותהליך גיוס העובדים נעשה מורכב ומסובך, וגוזל מהחברה המגייסת משאבים רבים ומסיטים אותה ממטרתה העיקרית, שלשמה נוסדה.

seperator

הכל דבש

הכל דבש יורם דבש. אסף לוי,
יורם דבש/אסף לוי

פדרציית היהלומים העולמית בראשות יורם דבש, נשיא הבורסה הישראלית, המייצגת כ-29 בורסות יהלומים בעולם, רכשה את אתר "גט דיימונדס" של מכון היהלומים הישראלי, והפכה אותו בתקופת הקורונה לפלטפורמה הגדולה בעולם למסחר ביהלומים, קרוב ל-6 מיליארד דולר שווי, בימים אלה מושק לראשונה קמפיין שיווק דיגיטלי שצפוי להגיע למאות אלפי קמעונאים, סוחרים ויצרנים בבורסות העולם.

seperator

נסיעה דיגיטלית

נסיעה דיגיטאלית שרית רדין , אורית בן עמי, מעיין אדם, גיא אטיאס. יח"צ,
שרית רדין , אורית בן עמי, מעיין אדם, גיא אטיאס/יח"צ

מותג הרכב NISSAN ישראל מקבוצת קרסו מוטורס, אירח אירוע מכירות LIVE facebook בהנחיית מעיין אדם, באירוע הוצגו לקהל דגמי הJUKE, MICRA, QASHQAI , X-TRAIL וה- LEAF שזכו להתעניינות של 2000 גולשים בלייב. אירוע המכירות התקיים כחלק מטרנספורמציה דגיטלית שעוברת קובצת קרסו מוטורס בשנים האחרונות בהובלת סמנכ"לית השיווק שרית רדין. אורית בן עמי מנהלת מותג ניסאן ישראל, וגיא אטיאס מנהלת מכירות ניסאן בניסאן ישראל היו ונהנו.

seperator

חגיגת הנדל"ן

חגיגת הנדלן אביב כהן. מורג ביטן,
אביב כהן/מורג ביטן

תקופת משבר הקורונה השביתה את ענף עסקאות הנדל"ן בתחום המשרדים והביאה לכך שחברות רבות בקשו לצמצם את שטחי המשרדים כתוצאה של מעבר עובדים לעבודה מהבית. בימים אלו נחתמה העסקה הראשונה הגדולה הראשונה בענף המשרדים לאחר משבר הקורונה. אביב כהן, מנכ"ל חברת אושירה המקימה בכפר סבא את קומפלקס המשרדים O-TECH בשווי של כ-800 מיליון שקל חתם עסקה עם קרן הון הסיכון SIBF מב"ש להשכרת שטחי משרדים בפרויקט לתקופה של 20 שנה- שווי העסקה כ-30 מיליון שקל. פרויקט O-TECH הינו קומפלקס חדש לחברות הייטק, ביוטק וחברות בינלאומיות כולל 3 בנייני משרדים ומרכז בילוי, בידור והסעדה בשטח של כ-100,000 מ"ר.

seperator

שימו שמן

עודד אייזק, מירב לנגה וגיא שפירא. יח"צ,
עודד אייזק, מירב לנגה וגיא שפירא/יח"צ

חברת 'שמן תעשיות' השיקה תחת מותג 'עץ הזית' סדרת ארוחות חדשה עם טונה בשמן זית בשם Lunch To Go

עודד איזק, סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי, מירב לנגה מנהלת מותג עץ הזית וגיא שפירא סמנכ"ל מכירות חשפו וטעמו באירוע את שני המוצרים - פסטה עם טונה בשמן זית, בתוספת זיתי קלמטה ועגבניות מיובשות ואורז ועדשים עם טונה בשמן זית. איזק אמר כי סדרת LUNCH TO GO מספקת מענה גם למגמת הנוחות- "פותחים אוכלים" וגם כמוצר TO GO אמיתי שניתן לצרוך בכל מקום ובכל זמן וחשף כי האתגר שלהם היה להשיק מוצרים מיוחדים ומותאמים לטעם הישראלי והם סבורים שאכן פיתחו מוצרים מצוינים שהצרכן הישראלי ייהנה מהם.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    4
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully