מניית היום: מזנקת ב-345% לאחר הצלחה בניסוי בתרופה לקורונה

הניסוי, שנערך בקרב יותר מ-100 חולים בבריטניה, הראה כי אצל חולים שנטלו את התרופה SNG001 של Synairgen הופחת הסיכון להחמרה במצבם ב-79% מהמקרים בהשוואה לפלסבו

שירות גלובס
20/07/2020

מנייתה של חברת Synairgen מזנקת כעת ב-345% בבורסת לונדון לאחר שהחברה עדכנה כי התרופה שלה SNG001 עזרה להפחית את הסיכון להחמרה במצב אצל חולי קורונה המאושפזים בבית חולים.

הניסוי, שנערך בקרב יותר מ-100 חולים בבריטניה, הראה כי אצל חולים שנטלו את התרופה SNG001 של Synairgen הופחת הסיכון להחמרה במצבם ב-79% מהמקרים בהשוואה לפלסבו.

עוד נמצא כי החולים שנטלו את התרופה היה להם סיכוי כפול ויותר להתאושש ממחלת הקורונה לעומת אלו שנטלו את הפלסבו, כך מסרה החברה בהודעה למשקיעים.

טוב לדעת (מקודם)

לנצח את הכאב בלי חשש: בי-קיור לייזר במבצע התנסות חסר תקדים

מוגש מטעם בי קיור לייזר
איך לא קנינו?(צילום: רויטרס)

"כולנו שמחים מתוצאות הניסוי שהוכרזו היום, לפיהן ה-SNG001 צמצם מאוד את מספר המאושפזים חולי קורונה אשר התקדמו ממצב של 'חייב חמצן 'ל'דורש' אוורור'", אמר ריצ'ארד מרדסטן, מנכ"ל החברה. "בנוסף, ה-SNG001 הפחית משמעותית קוצר נשימה, אחד התסמינים העיקריים של COVID-19 קשה. מאמצינו מתמקדים כעת בעבודה עם הרגולטורים וקבוצות מפתח אחרות כדי לקדם את הטיפול במהירות האפשרית".

בניסוי שנערך בתשעה בתי חולים בבריטניה בתקופה שבין 30 במרץ ל-27 במאי 2020, קבוצות החולים הותאמו באופן שווה מבחינת הגיל הממוצע (56.5 שנים לפלסבו ו-57.8 שנים עבור SNG001).

  • מניות

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully