רבעון מצוין לטיב טעם: הרווח הנקי גדל ב-112 אחוז

הרבעון המצוין של ענף המזון לא דילג על הקמעונאית, שהציגה גידול של יותר מ-13 אחוז בהכנסות ותזרים המזומנים גדל בלמעלה מ-50 אחוז לעומת אשתקד: "הורדת המחירים השתלמה"

  • טיב טעם
וואלה! עסקים
בווידאו: תדרוך של פרויקטור הקורונה (צילום: לשכת העיתונות הממשלתית, עריכה: טל רזניק)

טיב טעם הציגה היום (חמישי) את הדוח לרבעון השני של השנה, שהיה מצוין מבחינתה. ההכנסות צמחו בכ-13.6% והסתכמו בכ-411 מיליון שקל בהשוואה לכ-362 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.
הרווח לפני ריבית, מיסים, פחת והפחתות (בנטרול תקן 16) גדל בכ-103.5% והסתכם בכ-36 מיליון שקל בהשוואה לכ-17.7 מיליון ברבעון המקביל. הרווח הנקי גדל בכ-112% והסתכם בכ-15.7 מיליון שקל בהשוואה ל-7.4 מיליון שקל. תזרים המזומנים מפעילות שוטפת לרבעון השני עמד על כ-73.3 מיליוני שקל, גידול של כ-54.5% בהשוואה לרבעון מקביל אשתקד. החברה הודיעה חלוקת דיבידנד רבעוני בסך של כ-4.7 מיליון שקל.

עוד בוואלה! NEWS

צפו: ירדן ויזל ומיטל ברונר בשופינג כחול-לבן בתל אביב

בשיתוף HONDA
לכתבה המלאה
הבין שהוזלת המחיר היא הדרך להגיע ללקוח. חגי שלום, המנכ"ל ובעל השליטה בטיב טעם (צילום: אסף לב)

חגי שלום, המנכ"ל ובעל השליטה בטיב טעם, מסר: "אנו שמחים על תוצאות הרבעון השני של שנת 2020 ועל תוצאות המחצית הראשונה של השנה כולה, בהן נמשכת מגמת הגידול במכירות וצמיחה חזקה בכל הפרמטרים התפעוליים והפיננסיים. מעבר להשפעת הקורונה, נחלת כלל הרשתות, טיב טעם נהנתה מצמיחה יוצאת דופן, פרי תפיסת המחיר החדשה שהושקה בתחילת השנה שעיקריה - הורדת מחיר לכ-1,000 מוצרים בסיסיים למחירי שופרסל דיל והענקת מועדון חברים חינם.

"תפיסת מחיר זו, המבוססת על עקומת התמורה המוכרת, קבעה כי הדרך הראויה להגברת המכירות בהינתן האיכות המיוחדת וחוויית הקניה, של טיב טעם, תתבסס על הוזלת מחירים. ציבור הלקוחות הנאמן של טיב טעם שיתף פעולה באורח מרשים עם הגישה, בא בהמוניו לחנויות הרשת והגדיל משמעותית את הקניות במחירים ההוגנים המוצעים. יתר על כן, לקוחות חדשים רבים פקדו את חנויות הרשת, אלו נפגשו לראשונה עם האיכות המיוחדת של טיב טעם ומצאו כי המחירים סבירים ביותר. חלק ניכר מלקוחות אלו הפכו ללקוחות קבועים ונאמנים והצטרפו למועדון החברים, חינם כמובן, חלק מתפיסת המחיר החדשה. התוצאות מראות כי דרך זו נתפסת על ידי הציבור באורח חיובי מאד, דבר שהתבטא בתוצאות המצוינות של המחצית הראשונה של שנת 2020 - גידול של 14.6% במכירות ושל 203.6% ברווח נטו".

הכנסות מגזר קמעונאות המזון ברבעון השני של השנה עלו בשיעור של כ-20.3% והסתכמו בכ-361.8 מיליון שקל, בהשוואה למכירות בסך כ-300.8 מיליוני שקל ברבעון המקביל אשתקד. במחצית הראשונה של השנה הסתכמו ההכנסות בכ-669.7 מיליוני ש"ח, עלייה של כ-21.1% לעומת ההכנסות מהשנה שעברה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully