הושלמה עסקת סלקום-גולן טלקום

גולן טלקום מצטרפת לקבוצת סלקום. אבי גבאי: "גולן חברה מצוינת ותמשיך להתנהל עצמאית. השלמת הרכישה תאפשר לסלקום להרחיב ולהאיץ את ההשקעות באינטרנט בארץ"

26/08/2020
חתימה על הסכם סלקום גולן טלקום. מימין לשמאל: גיל שרון, אדוארדו אלשטיין, אבי גבאי וצביקה שווימר. כפיר סיוון,
מימין לשמאל: גיל שרון, אדוארדו אלשטיין, אבי גבאי וצביקה שווימר(צילום: כפיר סיוון)

לאחר האישור שניתן לעסקה לרכישת גולן טלקום על ידי משרד התקשורת, השלימה היום (יום רביעי) קבוצת סלקום את רכישתה של גולן טלקום.

בעקבות המיזוג תהיה סלקום לא רק קבוצת התקשורת הגדולה בישראל בתחום הסלולר, אלא גם קבוצת התקשורת השניה בגודלה בישראל בהיקף ההכנסות. לפי הדוחות הכספיים לשנת 2019, עומדות הכנסות סלקום וגולן טלקום על כ-4.2 מיליארד שקלים. זאת לעומת הוט - 3.8 מיליארד שקלים ופרטנר - 3.2 מיליארד שקלים. גולן טלקום תמשיך להתנהל כגורם עצמאי ותחרותי ולא יחולו שינויים בחבילות ובמחירי החבילות של לקוחותיה. בנוסף, בזמן הקרוב צפויה החברה להתחיל לשווק גם חבילות דור 5. סמנכ"ל הכספים של גולן טלקום, שי אמסלם, ישמש כמ"מ מנכ"ל החברה.

מנכ"ל סלקום אבי גבאי הודה לשר התקשורת יועז הנדל ולצוות המשרד על אישור העסקה: "אני שמח על הצטרפותה היום של גולן טלקום לקבוצת סלקום. גולן היא חברה מצוינת ותמשיך להתנהל עצמאית. לקוחות החברה ימשיכו להינות מחבילות סלולר במחירים אטרקטיביים ולא יחולו שינויים בחבילות של לקוחות גולן. השלמת רכישה זו תאפשר לנו להאיץ סינרגיות בין החברות לטובת הלקוחות ובעלי המניות, להרחיב ולהאיץ את ההשקעות ברשת האינטרנט בכל הארץ ובפריפריה בפרט, תוך מתן קדימות לפריפריה גם בפריסת רשת דור 5".

  • סלקום
  • גולן טלקום

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully