וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

לומיר תרשום רווח הון של 1.4 מיליון דולר ממכירת מגרש בראשל"צ

אילן מוסנאים

22.1.2003 / 14:18

מנהלת מגעים מתקדמים למכירת המגרש תמורת 1.7 מיליון דולר; החברה מכרה באוקטובר את השליטה בחברה הבת קיסריה לאלברט נסימי תמורת 20.6 מיליון שקל

חברת לומיר אחזקות, שבשליטת יחזקאל אליעני, מנהלת מגעים מתקדמים למכירת מגרש לבנייה בשכונת "נווה ים" במערב ראשון לציון - תמורת כ-1.7 מיליון דולר. החברה, שנסחרת בבורסה של תל אביב לפי שווי שוק של 2.1 מיליון דולר, מעריכה כי במידה והעסקה תבשיל - היא תניב לה רווח הון של 1.4 מיליון דולר לפני מס.

החברה מסרה כי המגרש, המוצע למכירה, מהווה חלק מחטיבת קרקע גדולה יותר שבבעלותה במערב ראשון לציון, וכי העסקה כפופה לחתימת חוזה מחייב בין הצדדים.

לומיר עוסקת בייזום, בבנייה, באחזקה ובהשכרה בתחום הנדל"ן. היום מעורבת החברה בפרויקטים: "סביוני רמת אביב", "אמירי שוהם", "גני אמירים" בנתניה, "מגדל הקיסר" ו-"לב לוד" בלוד, ועוד.

לומיר השלימה בתקופה האחרונה מימוש משמעותי יותר כשמכרה באוקטובר את האחזקות שלה (82.4%) בחברה הבת קיסריה לאלברט נסימי - תמורת 20.6 מיליון שקל. עסקה זו הניבה ללומיר רווח הון של כ-18 מיליון שקל.

רווחי הון אלו סייעו ללומיר להציג בתשעת החודשים שפתחו את 2002 רווח הון של 8.2 מיליון שקל, לעומת הפסד של 4.3 מיליון שקל בתקופה המקבילה ב-2001. הכנסות החברה בתקופה הסתכמו בכ-19.5 מיליון שקל, לעומת מכירות של 47 מיליון שקל בתקופה המקבילה - בה איחדה את תוצאות החברה הבת קיסריה בדו"חותיה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully