וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

וול סטריט: לוסנט עולה ב-7.7% לאחר תחזיות לאיזון השנה

דפנה מאור

22.1.2003 / 15:53

מוטורולה רושמת עלייה קלה לאחר שדיווחה על תוצאות טובות מהצפוי; אי-טרייד נופלת ב-13.9%

מגמה שלילית נרשמת במסחר לפני הפתיחה בוול סטריט, על רקע החמרה במתיחות עיראק-ארה"ב, עלייה במחירי הנפט והזהב, וירידה חדה בדולר. תוצאות מעורבות נרשמו בדו"חות הרבעון הרביעי של חברות הבנקאות והטכנולוגיה. עליות נרשמות במניות לוסנט ומוטורולה, ואילו אינטל, EMC ומיקרוסופט רושמות ירידות.

יצרנית ציוד התקשורת לוסנט דיווחה על הפסד רבעוני 11 ברציפות ועל ירידה במכירות, אך גברה על התחזיות ושבה ואישרה שהיא צופה להגיע לאיזון עד לסוף השנה הנוכחית.

יצרנית ציוד התקשורת והשבביםמוטורולה עולה ב-2.2% לאחר שדיווחה אמש על רבעון שני ברציפות של רווח נקי, כשהיא מסתייעת בגידול מרשים במכירות טלפונים סלולריים. מוטורולה גברה על תחזיות האנליסטים, ואישרה את התחזית השנתית ל-2003 למרות שצפתה רבעון ראשון חלש מהחזוי.

דאבלקליק (סימול DCLK) יורדת ב-1.7% לאחר שצימצמה הפסדיה ברבעון הרביעי ל-54 מיליון דולר, לעומת הפסד של 64 מיליון דולר בתקופה המקבילה בשנה הקודמת. במונחי רווח למניה, רשמה החברה בתקופה המדווחת רווח של 40 סנט לעומת 48 סנט ברבעון המקביל. ללא הוצאות חד פעמיות, רשמה דאבלקליק רווח של 5 סנט למניה, שעלה על תחזיות האנליסטים לרווח של סנט למניה.

בנק ההשקעות מריל לינץ' (סימול MER) יורד ב-0.2% לאחר שרשם גידול ברווח התפעולי ועבר מהפסד לרווח בשורת הרווח הנקי ברבעון הרביעי. השיפור נרשם בזכות קיצוץ הוצאות, שכן מרבית תחומי הפעילות של הבנק סבלו מירידה בהכנסות. הרווח הנקי היה 603 מיליון דולר, לעומת הפסד של 1.26 מיליארד דולר ברבעון המקביל.

ענק הבנקאות ג'יי.פי מורגן צ'ייס עולה ב-2.3% לאחר שרשם הפסד ברבעון הרביעי בגלל הפרשות של 1.3 מיליארד דולר, שנועדו לכסות על הפסדים הקשורים לאנרון ועל הוצאות משפטיות אחרות. JPM רשם הפסד של 387 מיליון דולר, או 20 סנט למניה, שהיה גדול מהפסד של 332 מיליון דולר ברבעון המקביל.

חברת הברוקרים המקוונת אי-טרייד (סימול ET) נופלת ב-13.9% לאחר שהזהירה כי הרבעון הראשון של 2003 יהיה חלש. החברה רשמה צמיחה חיובית ברווחיה ברבעון הרביעי, הודות לעמלות משירותי בנקאות, אשר קיזזו ירידה במסחר במניות. הרווח הנקי ברבעון היה 30 מיליון דולר, גידול של 36% לעומת הרבעון המקביל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully