וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

תקציב נקה-קרליין יפוצל ל-3; תקציב קרליין ייצא למכרז

איילה צורף

22.1.2003 / 15:57

גליקמן-נטלר-סמסונוב יטפל בנטורל פורמולה; עתידו של התקציב השלישי - נקה - אינו ברור, אך בשלב זה הוא אינו חלק מהמכרז

חברת הבת של אגיס, נקה-קרליין, שלאחרונה התמזגה עם נאש תמרוקים, המייצרת את נטורל פורמולה, תחלק את תקציב הפרסום שלה בין 3 משרדים. בתקציב נטורל פורמולה, בהיקף של כ-2 מיליון דולר, ימשיך לטפל גליקמן-נטלר-סמסונוב, המטפל בו בשנתיים האחרונות. תקציב קרליין ייצא למכרז, בהיקף 2.5 מיליון דולר, בו ישתתפו באומן-בר-ריבנאי, מק'אן קשר בראל וגלר-נסיס.

עתידו של תקציב נקה עדין אינו ברור. כעת מטפל בו גלר-נסיס, אך ייתכן ובחברה יוציאו גם אותו למכרז, מאחר שגלר-נסיס מטפל בתקציב "טייד" של פרוקטר & גמבל, שהוא בעל ניגוד אינטרסים עם אבקת הכביסה "נקה אקטיב".

חנן גליקמן, מנכ"ל גליקמן-נטלר-סמסונוב, אישר כי קיבל הודעה על כך שימשיך לטפל במותג "נטורל פורמולה" גם לאחר המיזוג, ולא ישתתף במכרז על תקציב קרליין. יאיר גלר, מנכ"ל גלר-נסיס אמר כי הוא מקווה להמשיך להחזיק גם בתקציב נקה.

חברת נקה-קרליין, חברה בת של חברת הפרמצבטיקה אגיס, הודיעה לאחרונה על מיזוגה עם חברת נאש תמרוקים, בבעלות האחים נחום ואלחנן שנקל, המשווקת את קו מוצרי טיפוח השיער "נטורל פורמולה". זאת, לאחר שנים רבות של שיתוף פעולה מסחרי בין החברות, במסגרתו יוצר נטורל פורמולה במפעלי אגיס בירוחם, ומערך ההפצה של נקה-קרליין הפיץ את קו מוצרי נטורל פורמולה. כעת יהפכו החברות לחברה אחת, כשחלוקת המניות ביניהן תהיה בהתאם לגודלה היחסי של כל אחת מהן, כאשר נקה-קרליין היא הגדולה.

החברה תנהל שלושה קווי מוצרים, שלכל אחד מהם יהיה תקציב פרסום נפרד, מאחר שישנם מוצרים המתחרים ביניהם: קו מוצרי נקה - חומרי ניקוי ודטרגנטים; קו מוצרי קרליין - איפור, טיפוח, שמפו ודיאודורנטים; וקו מוצרי נטורל פורמולה לטיפוח השיער, בכללם גם שמפו.

חיים רגב, כיום מנכ"ל קרליין, ימונה ליו"ר החברה הממוזגת; אלחנן שנקל, מנכ"ל נטורל פורמולה, ימונה למנכ"ל החברה הממוזגת. היקף המכירות השנתי של 3 הקווים צפוי לעמוד על כ-280-310 מיליון שקל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully