וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

6 חברות מתמודדות על הפקת קקטוס הזהב 2003

איילה צורף

23.1.2003 / 11:44

המתמודדות: פרומרקט, שהפיקה את הטקס בשנה שעברה, סופר-פוש, טרגט-מרקט, מומנטום, אורפן וקונטקט; יתבקשו להציג רעיונות למיקום גיאוגרפי של הטקס

6 חברות הפקת אירועים מתמודדות על הפקת טקס קקטוס הזהב 2003 בהיקף של 650 אלף שקל. החברות הן: פרומרקט (שהפיקה את הטקס בשנה שעברה), סופר-פוש, טרגט-מרקט, מומנטום, אורפן וקונטקט.

בתחילת השבוע נפגשו נציגי ועדת הקקטוס, המורכבת מחברי איגוד משרדי הפרסום וחברי איגוד המפרסמים, עם חברות ההפקה המתמודדות במכרז להפקת האירוע, ונתנו להן בריף על עיקרי האירוע.

אחד הנושאים העיקריים שעלו בבריף היו מיקום האירוע. החברות יתבקשו להציג את המקום שבו הן מעדיפות לקיים את האירוע, בעיקר מבחינת מיקום גיאוגרפי. זאת משום שאחד הרעיונות שעלו עד כה בקרב חברי האיגודים היה לקיים את התחרות באחת מערי הפיתוח בדרום, או באחת מערי הפריפריה בצפון. מנכ"ל איגוד חברות הפרסום, יאיר תדהר, אישר את הידיעה.

עוד בטרם הוחלט היכן לקיים את הטקס, החלו להישמע בקרב חברי הוועדות קולות השוללים את הרעיון. "ספק אם פריסת האירוע על פני יום שלם או חצי יום היא ריאלית, ובוודאי שהיא קשה ליישום", כתבו חברי הוועדה המארגנת מטעם איגוד המפרסמים. "הסיכויים שהמפרסמים והפרסומאים ישביתו את פעילותם לחצי יום עד יום שלם, לטובת נסיעה ועריכת טקס במקום מרוחק, הם קלושים".

למרות זאת, האיגודים סיכמו שלא להחליט בנושא. עד כה הועלו מספר אופציות של ערי פיתוח בהן ניתן יהיה לקיים את התחרות - בין השמות שהועלו: שדרות ודימונה, כמו גם ערי פריפריה בצפון הרחוק.

בשנה שעברה הפיקה את הטקס פרומרקט, שגם מתמודדת השנה. מיד עם תום הטקס, שהוגדר ככישלון, החלו אבנר בראל, יו"ר איגוד חברות הפרסום, ויוני סער, מנכ"ל פרומרקט, בחילופי האשמות הדדיים בעניין הסיבות לכישלון.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully