900 מטר שכולם שירות: המוקד החדש של פוינטר

המוקד שנבנה בהשקעה של 5 מיליון ש"ח יעסיק 200 עובדים וישרת את כלל לקוחות החברה, חברות וסוכני הביטוח יבואני רכב, לקוחות החברה העסקיים והפרטיים

  • שירות לקוחות
וואלה! כסף
מוקד שירות הלקוחות החדש של פוינטר (צילום: יחצ)

פוינטר, מקבוצת PowerFleet, הקימה מוקד שירות לקוחות חדש ומתקדם באזור התעשיה של חולון. המוקד החדש, אשר משתרע על פני כ-900 מטר, נבנה בהשקעה של כ-5 מיליון שקלים, יעסיק כ-200 עובדים במשמרות, וישרת החל משנת 2021 את יבואני הרכב וכ-200 אלף לקוחות החברה. פוינטר שכרה את המקום ל- 5 שנים בעלות של 3 מיליון שקלים עם אופציה ל- 5 שנים נוספות.

המוקד החדש יכיל את המוקד המבצעי של פוינטר, מוקד שירות ללקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים, מיקור חוץ ליבואני הרכב, מוקד תפעול, מרכז תמיכה ללקוחות פרויקט "דרך ערך" של משרד התחבורה ומוקד דיאגנוסטיקה ללקוחות שרשרת האספקה ו-IoT, שהפכו להיות מרכז פעילות חשוב בחברה. במתחם מרכז הדרכה לעובדי החברה ומרכז לוגיסטי בסמוך למוקדי השרות.

אילן גולדשטיין מנכ"ל פוינטר מקבוצת PowerFleet מציין כי "מגפת הקורונה לא השפיעה על קבלת ההחלטה להקמת המוקד החדש, כפי שאולי היה מצופה. שקלנו את המצב והחלטנו להמשיך בתוכניות להקמתו. מניסיוננו בפוינטר הבנו כי עבודה מהבית אומנם נותנת מענה שרותי טוב, אך איננה מהווה תחליף לעבודת מוקד שירות בר- קיימא, וחסרה את עבודת הצוות, הרוח והאינטראקציה בין האנשים. במוקד החדש שולבו האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר. המוקד נבחר מתוך ראיה קדימה שניתן יהיה בעתיד, על פי הצרכים, להגדיל את היקפי הפעילויות וכוח האדם בעוד עשרות עובדים בהתאם להתרחבות העסקית ולפרויקטים שהחברה תוביל ותשתלב".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully