אחרי עזיבת מלאנוקס: תפקיד ראשון לאיל וולדמן

וולדמן מצטרף לדירקטוריון פליופס, המתמקדת בהפיכת מרכזי נתונים למהירים ויעילים יותר: "הפיתרון של פליופס מהווה חדשנות בתפיסה ובטכנולוגיה ואני מצפה בכיליון עיניים לעבוד עם הצוות"

  • עסקים
וואלה! עסקים
דרך חדשה. איל וולדמן (צילום: יח"צ, יחצ)

פליופס (Pliops) הודיעה היום על הצטרפותו של איל וולדמן, לשעבר מנכ"ל מלנוקס אשר נמכרה ל-NVIDIA תמורת 7 מיליארד דולר, לדירקטוריון החברה. הצטרפותו של וולדמן לדירקטוריון פליופס הינה חלק מהיערכות החברה לקראת שלב ההשקה המסחרית של מעבד האחסון שלה כבר ברבעון הראשון של שנת 2021.

כמי שחולל מהפכה בתחום תשתית מרכזי נתונים של רשתות, חישוב ואחסון, יוכל וולדמן להוסיף ערך רב לצמיחה העתידית של החברה ולסייע בהיבטים של אסטרטגיה, פיתוח עסקי, והרחבת שימושי הטכנולוגיה לסקטורים נוספים.

וולדמן ציין: "פליופס נותנת מענה לסוגיות המאתגרות ביותר עבור מפתחי מרכזי נתונים - ובראשן צוואר הבקבוק שנוצר כתוצאה מהגידול המאסיבי של נתונים המאוחסנים במדיה מהירה של פלאש, אל מול המוגבלות של משאבים חישוביים קיימים. הפיתרון של פליופס מהווה חדשנות בתפיסה ובטכנולוגיה ואני מצפה בכיליון עיניים לעבוד עם הצוות".

אורי בייטלר, מייסד ומנכ"ל Pliops: "אני נרגש מהצטרפותו של איל לדירקטריון החברה. החזון של פליופס הוא לחולל שינוי מהפכני באופן שבו מרכזי נתונים עובדים היום ולכן הניסיון הרב של איל, הקשרים וההבנה העמוקה שלו את המוצר והשוק, הינם בעלי ערך משמעותי ליכולת הצמיחה והגשמת החזון שלנו".

פליופס (Pliops), שהוקמה בשנת 2017, היא חברת חדשנות טכנולוגית המתמקדת בהפיכת מרכזי נתונים למהירים ויעילים יותר. הטכנולוגיה שלה מטפלת בנפחי הנתונים הגדלים במהירות ופותרת את בעיית האטת הביצועים החישוביים. מעבד האחסון של החברה פותח על בסיס גישה פורצת דרך, מוגנת בפטנט, המאיצה את כל פונקציות האחסון. פליופס מתמקדת ביצירת מרכזי נתונים מואצים, ומעבד האחסון שלה מאפשר גישה מהירה עד פי 100 יותר לנתונים תוך שימוש בחלק מזערי מהעומס החישובי וצריכת החשמל. באמצעות הטכנולוגיה של פליופס, בסיסי נתונים, אנליטיקה ויישומים עתירי נתונים אחרים יכולים להגיע למלוא הפוטנציאל שלהם. בין המשקיעים בחברה נמנים
SOMV, ,Softbank Ventures Asia, Viola Ventures ‏Intel Capital, ‏Western Digital, ‏NVIDIA ו-Xilinx. מייסדי החברה הם אורי בייטלר (מנכ"ל), משה תואיתו (סמנכ"ל טכנולוגיות) ואריה מרגי (יו"ר).
פליופס גייסה עד כה 45 מיליון דולר. החברה מעסיקה 65 עובדים בישראל וארה"ב.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully