סלקום תבצע פיילוטים עם חברות סטארט-אפ בפיתוח פתרונות על רשת דור 5

שבועות ספורים בלבד לאחר שהשיקה סלקום את רשת דור 5 וממשיכה בפריסתה ברחבי הארץ, מכריזה החברה על שיתופי פעולה במימוש פתרונות מתקדמים על בסיס הרשת, במסגרתם תבצע סלקום פיילוטים משותפים עם טליקום ו- BBT.live

07/12/2020
מנכ"ל סלקום אבי גבאי. סלקום,
מנכ"ל סלקום אבי גבאי(צילום: סלקום)

מספר שבועות לאחר שהשיקה סלקום את רשת הדור 5, מכריזה החברה על שיתופי פעולה עם חברות סטארט אפ ישראליות במימוש פתרונות מתקדמים על גבי הרשת, שצפויה להוות מנוע צמיחה משמעותי למהפכת ה - IoT והערים החכמות. שיתופי פעולה אלו עם חברת טליקום וחברת BBT. live אשר הוגשו במסגרת קול קורא של משרד התקשורת ורשות החדשנות הקורא לחברות סטארט-אפ ותעשייה, להגיש בקשות במסלול לקידום ותמיכה בפיילוטים למחקר ופיתוח של יישומים חדשניים בסביבת דור 5, ובכלל זה בפרוייקטים שיספקו חסכון בעלויות, שיפור תהליכי עבודה וגמישות עסקית.

הפתרון הטכנולוגי שפיתחה טליקום על בסיס רשת הסלולר של סלקום יאפשר העברת וידאו מריבוי מצלמות וידיאו בתקשורת סלולרית בזמן אמת, וזאת באמצעות אופטימיזציה מקסימלית של הרשת הסלולרית המבוצע על ידי אלגוריתם המבוסס על חיזוי ולמידה של ערוץ התקשורת.

הפתרון של חברת BBT. live מאפשר יצירת פס רחב באמצעות פיתוח פלטפורמה המייעלת מספר רשתות תקשורת במקביל. למעשה הפלטפורמה הינה תוכנת הSD-WAN , המשלבת ניצול ערוצי תקשורת אלחוטיים כדוגמת סלולר (4G, 5G) וערוצים קוויים. (DSL, MPLS)

חשוב לדעת

7 גורמי סיכון למחלות לב ודרך אחת לזיהוי מוקדם ומניעת נזקים

מוגש מטעם שחל

יניב קוריאט, סמנכ"ל הטכנולוגיות בקבוצת סלקום התייחס ואמר: "אנו מאמינים כי שיתופי הפעולה עם טליקום ו BBT. live הינם הסנונית הראשונה של שיתופי פעולה הקשורים לטכנולוגיית דור 5, המהווה מהפכה בעולם העסקי. אנו קוראים לחברות הסטארט אפ לשתף פעולה עם סלקום וליהנות מסביבת פיתוח וצוות מקצועי הקיים בסלקום, וזאת לצד הזדמנויות לביצוע ויישום פרויקטים בפועל. סלקום משקיעה ברשת דור 5 ובשירותים, אשר ישפרו את איכות ומהירות התקשורת והשירותים שיסופקו לחברות, ארגונים, רשויות מקומיות ולקוחותיהם."

שלומי ארבל, מנכ"ל טליקום אמר: "טליקום מביאה לשוק התקשורת טכנולוגיה פורצת דרך, מבוססת machine learning, המאפשרת ללקוח להתקין מאות מצלמות באיכות וידאו גבוהה ואמינות על בסיס דור 5. לטליקום פתרון אופטימלי לניהול וידאו בזמן אמת, על רשת סלולרית על-ידי התאמת זרם הוידאו לרוחב סרט מוגבל ומשתנה.

משה לוינסון, מנכ"ל BBT. live התייחס אף הוא לשיתוף הפעולה עם סלקום ואמר: "אנו שמחים לחשוף את הרחבת שיתוף הפעולה שלנו עם סלקום. סלקום משמשת כאינטגרטור מוביל שלנו בפתרון חדשני זה ויחד עם שימוש ברשתות הסלולר אנו מעניקים יחדיו פתרון חדשני וייחודי לשוק הישראלי"

  • סלקום

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully