ישראכרט משיקה את אפליקציית ANYWAY לתשלומים מתקדמים בתחב"צ

האפליקציה תבטל את הצורך להטעין מראש את כרטיס הרב קו ותאפשר לשלם פעם בחודש על נסיעות שבוצעו בפועל ושולמו דרכה. תתאים אוטומטית לכל לקוח את ההנחה המרבית שמגיעה לו - על בסיס שימוש

09/12/2020
תחבורה ציבורית אפליקציה Anyway. יחצ,
פחות כאב ראש. אפליקציית ANYWAY(צילום: יחצ)

נמאס לכם מהצורך להטעין את הרב קו? אם יש לכם כרטיס ישראכרט אתם יכולים לישון מעכשיו בשקט.

החברה הודיעה היום (רביעי) על השקת האפליקציה שתפעל החל מה-15 בדצמבר, ותאפשר לראשונה תשלום על נסיעות תחבורה ציבורית, תוך ניצול מקסימלי של מירב ההנחות המגיעות לכל לקוח. בניגוד לכרטיס הרב קו הוותיק, אותו יש להטעין מראש בכסף, באפליקציית ANYWAY התשלום מתבצע בסוף החודש, על פי הנסיעות שביצענו בפועל.

האפליקציה זמינה להורדה בחנות האפליקציות של IOS ושל אנדרואיד, והיא תשמש בשלב הראשון לתשלום באוטובוסים ובמטרונית. הכוונה היא להמשיך לשלב את האפליקציה ברכבת ובאמצעי תחבורה ציבורית נוספים בהמשך.

עם הרישום לאפליקציה תתבקשו להזין פרטי כרטיס אשראי, כאשר החיוב יתבצע על פי חישוב נסיעות חודשי ב-25 לכל חודש. האפליקציה תעניק את כל ההנחות שיש בתחבורה הציבורית (נוער, אזרחים ותיקים וכדומה) וכן תאפשר מעבר בין קווים ללא תשלום בטווח של 90 דק וברדיוס של 15 ק"מ (קו אווירי) מתחנת העלייה הראשונה, בדיוק כמו הרב קו כיום. כדי לבצע תיקוף נסיעה יש לסרוק את ה-QR קוד המופיע באוטובוס, לבחור את הקו עליו עלית ואת תחנת הירידה, ללחוץ על חיוב נסיעה וזהו יש לך כרטיס נסיעה. כמו כן, האפליקציה תאפשר תשלום על נוסעים נוספים - עד 8 נוסעים.

החישוב עבור הנסיעות מתבצע ב-25 בחודש עבור התקופה שבין ה-25 בחודש הקודם ועד ה-24 בחודש הנוכחי. החיוב מתבצע לפי תאריך החיוב של כרטיס האשראי (למעט כרטיסי דביט ותייר עבורם החישוב והחיוב הם יומיים). ילדים ובני נוער יוכלו גם הם להתקין את האפליקציה ולהגדיר פרופיל "נוער עד גיל 18" בצירוף מסמכים מתאימים, והחיוב עבורם יתבצע באמצעות כרטיס אשראי של אחד ההורים.

האפליקציה תאפשר ללקוחות להגדיר את הפרופיל ולהעלות מסמכים רלוונטיים שמרגע שיאושרו, האפליקציה תאפשר בצורה אוטומטית לקבל את ההנחה האופטימלית עבורו. למשל: במקרה של נסיעות יומיות בטווח של 15 ק"מ, ישלם הלקוח סכום מקסימלי של 13 שקל עבור נסיעות ללא הגבלה. הלקוח לא יצטרך לבחור באופציה של "חופשי יומי" או כל הסדר תשלום אחר - האפליקציה פשוט תמצא את הסדר התשלום הנמוך ביותר עבורו. בנוסף, האפליקציה תחשב אוטומטית הנחה חודשית נוספת לדוגמה: בחיוב חודשי שהוא בין 200.01-400 שקל תינתן הנחה בשיעור של 75% וכמו כן קיימות מדרגות הנחה נוספות.בנוסף, תאפשר האפליקציה צפייה בהיסטוריית הנסיעות והחיובים, וכן קבלת חשבונית חודשית עבור כל הנסיעות שבוצעו. האפליקציה פתוחה עבור לקוחות כל כרטיסי האשראי.

אפליקציית ANYWAY היא נדבך נוסף בעולם התשלומים הדיגיטלי והמתקדם של ישראכרט. כיום מציעה ישראכרט ללקוחותיה שירותי תשלום מתקדמים באמצעות הסמארטפון, ללא מגע, תחת שירות ANYPAY. ישראכרט ממשיכה לשלב טכנולוגיות מתקדמות, כחלק מאסטרטגיה להוביל את המהפכה הדיגיטלית בעולמות הפיננסים.

חשוב לדעת

7 גורמי סיכון למחלות לב ודרך אחת לזיהוי מוקדם ומניעת נזקים

מוגש מטעם שחל
נכנסים לשיטת תשלום מתקדמת בתחבורה הציבורית. ד"ר רון וקסלר(צילום: סיון פרג')

ד"ר רון וקסלר מנכ"ל קבוצת ישראכרט: "ישראכרט מובילה שלב נוסף במהפכת התשלומים הדיגיטלית. בחודשים האחרונים אפשרנו לראשונה תשלומים ללא מגע בנייד ע"י השקת ANYPAY, וכעת אנחנו נכנסים גם לשיטת תשלום מתקדמת בתחבורה הציבורית. אנו ממשיכים לחדש ולהציע לכלל הלקוחות פתרונות תשלום דיגיטליים, נוחים ומתקדמים - בלי להתפשר על אבטחת מידע ושמירה על פרטיות".

  • ישראכרט

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully