וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מג'יק מצטרפת לי.ב.מ ואורקל - תמכור לממשלת הונגריה תוכנה ושירותים בכמיליון דולר

אמיר טייג

26.1.2003 / 9:51

מג'יק תיכלל בהסכם מסגרת של ממשלת הונגריה לרכישת תוכנה ושירותים למשרדי הממשלה

חברת מג'יק תוכנה, מקבוצת פורמולה, מודיעה כי חתמה על הסכם מסגרת עם ממשלת הונגריה, לפיו תמכור למוסדות הממשלה ההונגרית מוצרי תוכנה שונים, בסכום של עד מיליון דולר. מג'יק זכתה להיכלל בתוכנית של הממשלה ההונגרית לריכוז ולייעול רכש התוכנה והשירותים של מוסדות ממשלה. יחד עם מג'יק, ייקחו חלק שלוש חברות נוספות בהסכם המסגרת - י.ב.מ. אורקל וסיבייס.

"אנו שמחים להיכלל ברשימת המסגרת של ממשלת הונגריה. כניסתנו לרשימה מעידה על איכות מוצרינו והשירות שאנו מספקים", כך אומר רגב יטיב מנכ"ל מג'יק אירופה. "ההסכם עם הממשלה ההונגרית מאפשר לנו לספר שירותים טובים יותר למוסדות הממשלה ההונגרית", מוסיף.

מג'יק צופה כי במסגרת ההסכם עם ממשלת הונגריה תמכור את תוכנת ה-eDeveloper אשר מהווה את מוצר הדגל של החברה, וכן את מוצר החדש של המשמש לאינטגרציה בין תוכנות - iBOLT.

תהליכי רכישת התוכנה והשירותים במשרדי ממשלה בעולם, מאופיינים בסרבול ואיטיות, נוכח גודלן של המערכות וכן הצורך בהתאמה בין רכיבי תוכנה וחומרה מיצרנים שונים. הסכם מסגרת מהסוג שממשלת הונגריה יצרה, מעניק למספר מצומצם של חברות אישור מקדמי למוצריהם, ומגביל את משרדי הממשלה השונים לרכוש רק ממגוון המוצרים המאושרים.

מג'יק, המנוהלת ע"י מנחם הספרי, סיימה את הרבעון השלישי של שנת 2002 עם הכנסות של כ-13.8 מיליון דולר - ירידה של כ-27% לעומת ההכנסות שהושגו ברבעון השלישי של שנת 2001. בשורה התחתונה הציגה החברה הפסד של כ-2.2 מיליון דולר, שמהווה שיפור מה לעומת הפסד של כ-2.6 מיליון דולר אותו רשמה ברבעון המקביל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully