וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מבזק יומי: צמיחה ל-Ironscales, עסקה גדולה לחברת בת של אלביט

21.1.2021 / 10:22

חברת הסייבר IRONSCALES צמחה ב 72% בהיקף ההכנסות השנתי הודות לצמיחה בשוק ולהרחבה ושיפור סל המוצרים. הסטארטאפ הישראלי InceptionXR זכה במקום השלישי בעולם בתחרות ה-Ed-Tech. חוזה לחברת בת של אלביט בבריטניה

בווידאו: הפרת הסגר במוסדות לימוד חרדיים באשדוד - 20.1.21/צילום: יותם רונן ויניר יגנה

חברת IRONSCALES, אשר פיתחה פלטפורמה לאיתור וחסימת מתקפות פישינג באופן אוטומטי המבוססת על טכנולוגיית בינה מלאכותית, הודיעה כי הגדילה את ההכנסה השנתית החוזרת שלה (ARR) ב-72 אחוז בשנת 2020. הצמיחה המשמעותית בהכנסות נובעת מעלייה של כ-44 אחוז בהתקשרויות מול שותפים חדשים, עלייה של 155 אחוז בלקוחות חדשים והתרחבות גלובלית לכ- 18 טריטוריות ושווקים חדשים בהם החברה פועלת בין היתר הודו, איחוד האמירויות ודרום אפריקה. הצמיחה באה לידי ביטוי בתעשיות מגוונות, כאשר הסקטורים המובילים היו טכנולוגיה, רפואה, ייצור ושירותים פיננסיים.

אלרון היא מהמשקיעים הראשונים ב -IRONSCALES, והיא הובילה את סבב ההשקעה הראשון של החברה בשנת 2015 באמצעות RDC (חברה בבעלות משותפת של אלרון ורפאל) כאשר רפאל שימשה כ- design partner עבור IRONSCALES בתחילת דרכה.

IRONSCALES הודיעה באוגוסט האחרון על הרחבת סבב גיוס B שלה עם השקעה נוספת של 8 מיליון דולר מקרן ההון סיכון JUMP CAPITAL משיקאגו. ההון שגויס יועד למחקר, פיתוח וגיוס הון אנושי. סך הכל במהלך שנת 2020 IRONSCALES גייסה 20 עובדים חדשים והיא מתכוונת להגדיל את מצבת העובדים שלה ולגייס כ- 40 עובדים נוספים במהלך השנה הקרובה.

"במהלך 8 השנים בהם פועלת החברה, נקטנו בגישה של המוצר קודם לכל, כאשר המטרה העקרית היתה לייצר את הערך המירבי עבור לקוחותינו. פיתחנו פתרון טכנולוגי מוביל ופורץ דרך בתעשיית הפישיניג ונוכחנו לגלות שהאסטרטגיה הזאת מחזירה דיבידנדים, אמר אייל בנישתי, מנכ"ל ומייסד IRONSCALES. "שנת 2020 הביאה עימה אתגרים חדשים לעולם העסקים, כאשר המעבר לעבודה מהבית יצר אצל חברות רבות פערים בשכבות ההגנה שלהם. הלקוחות שלנו היו מוכנים היטב לרגע הזה והצליחו להתמודד עם כל ניסיונות ההתקפה בסגנון פישינג כולל ניסיונות BEC שממשיכות לנסות לעקוף את SEGs בקצב מעורר דאגה".

חלק מההישגים ואבני הדרך שהושגו על ידי IRONSCALES במהלך שנת 2020

 • נבנתה קהילה הגדולה בעולם ל-incident responder, המונה למעלה מ- 1000 מומחי סייבר פעילים מרחבי העולם. לקוחות IRONSCALES נהנים בצורה ייחודית מתגובה אנושית בזמן אמת המקנה כלים מעשיים להתמודדות עם איומי סייבר מתוחכמים לרוחב הפלטפורמה כולה בליווי צוותי SOC.
 • שדרוג של Themis, כלי אבטחה וירטואלי המאפשר אנליזה מבוססת AI באופן אוטונומי לחלוטין באפיון ובהסרה של איומי פישיניג על תיבת הדואר. ה- Themis יכול באופן מדוד להגביר את המהירות והדיוק של הגנת תיבת הדואר דרך מנגנון קבלת החלטות אוטומטי בזמן אמת למיגור התקפות אימייל.
 • אמולטור פישינג ראשון מסוגו בתעשייה, פתרון אוטונומי לחלוטין המאפשר למומחי אבטחה להעריך את רמת ההגנה של הארגון על ידי שיגור חוזר של התקפות פישינג בזמן אמת שלא עברו שינוי כלשהו שמטרתם לעקוף את שרתי תיבת הדואר ופרוטוקולי אימות.
 • הטמעה של עיבוד שפה טבעי שעושה שימוש מתקדם בבינה מלאכותית ורשתות נוירונים לצורך זיהוי ותוגבה אוטומטים להתקפות BEC הנפוצות ביותר על תיבת הדואר.
 • השקה של אפליקצית צ'ט המעודדת שיתוף של זיהוי התקפות פישינג ויוצרת שיתוף פעולה פתוח בין צוותי אבטחה שונים ובקרב קהילת האנליסטים הגלובלית העוסקת באבטחת מידע.
 • אינטגרציה עם SWIMLANE ועם מייקרוספט Teams ו-slack המשפרת בזמן אמת את ההתרעות על מתקפות פישינג ,סטטיסטיקות ומידע על התקיפות.
 • IRONSCALES זכתה ב-7 פרסים בתחום הסייבר בין היתר: אפליקציית למידה מבוססת AI ו- ML החדשנית ביותר מטעם מגזין Cyber Defense, פרס זהב בביטחון AI וניתוח ותגובה לתקריות אבטחה מטעם מדריך InfoSecurity, כמו גם הופעתה ב-short list של חברת הסייבר הטובה ביותר לשנה החולפת עלי ידי Cyber Security Awards and American Cyber Awards.
 • זיהוי של 6 מתקפות פישינג משמעותיות שעקפו את מגנון SEGs שכללו בין היתר מתקפת פישינג שנועדה להתל במייקרוספט ומתקפת BEC שיועדה לעבר עובדים מרחוק שמשתמשים ב private change exchange (pbx) לבדוק הודעות קוליות.
seperator

אלביט מערכות בע"מ (NASDAQ: ESLT, TASE: ESLT) ("אלביט מערכות" או "החברה") הודיעה היום כי חברה בת שלה באנגליה Systems UK Ltd. Elbit ("אלביט מערכות אנגליה"), זכתה בחוזה בהיקף של כ-137 מיליון דולר (כ-100 מיליון ליש"ט) ממשרד ההגנה הבריטי, לספק לצבא בריטניה את הפתרון העתידי להרכשת המטרות לשימוש קציני סיוע אווירי וצוותי סיוע אש, במסגרת תוכניתDismounted Joint Fires Integrators ("D-JFI"). החוזה יבוצע במהלך תקופה של חמש שנים.

פתרון ה-D-JFI שיסופק על ידי אלביט מערכות אנגליה הנו פתרון רשתי להרכשה פאסיבית ואקטיבית של מטרות, אשר רוכש, מפיק ומעביר אינפורמציה על המטרה למערכות האש, לטובת הפעלה אפקטיבית ומשולבת של מערכות אש מדויקות ושאינן מדויקת. הפתרון מועצם על ידי בינה מלאכותית ויתממשק עם מערכות תקשורת הרדיו של צבא היבשה של בריטניה, חיל האוויר המלכותי וחיל הנחתים המלכותי. פתרון ה-D-JFI מבוסס על הניסיון המבצעי של החברה באספקת פתרונות לוחמה רשתית לחייל. הוא משלב מספר טכנולוגיות של החברה, ביניהן: אפליקציית ניהול קרב מסוג TORCH-XTM; מערכת HattorixTM להנפקה נסתרת של מטרות בדיוק גבוה; מטע"ד אלקטרו-אופטי מולטי-ספקטרלי מסוג CORAL להרכשה משופרת של מטרות ביום ובלילה, וכן מציין לייזר לטווח ארוך מסוג RattlerTM XR. ה-D-JFI יאפשר העברה מהירה ומאובטחת של מידע על מטרות לכל הכוחות הבריטים ובעלי בריתם, ויאפשר יישום מהיר ומדויק של ארטילריה ותמיכה אווירית.

מרטין פוסייט, מנכ"ל אלביט מערכות אנגליה, אמר: "היכולת לפעול במהירות ובדיוק בסביבה עוינת הנה חיונית עבור הצבא שלנו. המערכות שיסופקו על ידי אלביט מערכות אנגליה מבטאות את המחויבות שלנו להמשיך ולספק ברציפות את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאלו הנמצאים בחזית. פתרון ה-D-JFI יספק יתרון לצבא בריטניה בשדה קרב שהולך ונהיה מורכב".

הרכשת מטרות באנגליה. יחצ,
אלביט מערכות מציידת את הצבא הבריטי/יחצ

הסטרטאפ הישראלי InceptionXR זכה אתמול (יום רביעי), במקום השלישי בגמר הבינלאומי של תחרות האד-טק היוקרתית GESAwards כאשר התמודד מול עוד 18 סטרטאפים מרחבי העולם שעלו לשלב הגמר (מתוך 1000), כולם מתחום החינוך והלמידה.

המנצח הגדול של GESAwards 2020 הוא Slang האמריקאי סטרטאפ ייחודי בתחום לימוד אנגלית מקצועית. במקום השני זכה Key2Enable , סטרטאפ ברזילאי הנותן מענה ללמידה של אנשים עם מוגבלות.

עוד בין הזוכים בקטגוריות השונות: במסלול גאוגרפיה, בשיתוף נשיונאל ג'אוגראפיק זכה הסטרטאפ האיטלקי Centrica. במסלול נשירה מבתי ספר, בשיתוף הבנק בעולמי, ממשלת מינאס גראיס ברזיל, אימג'ינבל פיוצ'רס וקרן להמן, זכה הסטרטאפ הברזילאי Movva . במסלול מחקר ופיתוח, בשיתוף אדולאב יפן, זכה הסטרטאפ הישראלי ment.io. במסלול Learn & Connect, בשיתוף קרן סאסא סטון זכה הסטרטאפ האמריקאי Shmonster , ובמסלול 'העולם אחרי COVID-19 בשיתוף Uk-Israel Task Force, זכה הסטרטאפ הצ'יליאני PLEIQ.

דנה פורטר. ימי והן,
דנה פורטר, מייסדת Inception/ימי והן

ויצו, ארגון ללא מטרות רווח, עמותה הפועלת מזה כ-100 שנה, בחרה במערכות ERP ו-CRM בענן אורקל במסגרת פרויקט טרנספורמציה דיגיטלית לאימוץ ויישום תהליכים מודרניים של ניהול פיננסים ותקציב, רכש, גבייה, ניהול לקוחות ותורמים וניהול פרויקטים. העסקה בוצעה מול ויצו העולמית כאשר הרוב המכריע של הפעילות התפעולית הוא בישראל, עם כ-400 משתמשים במערכת, לצורך ניהול מיטבי של מאות פרויקטים ומסגרות שמפעילה ויצו ברחבי הארץ. עלייה לאוויר מתוכננת במהלך 2022. דנה סיוני-סידס, מנהלת מערכות מידע בויצו, תשתף מנסיונה במפגש לקוחות אונליין, ביום ד', 27.1.2021.

המערכת החדשה תיישם תהליכי עבודה מתקדמים ויעילים במגוון עולמות תוכן ניהול פיננסי מלא (ERP) כולל רכש, תכנון וניהול תקציב (EPM) גביה, ניהול הקשר עם לקוחות הארגון ועם התורמים, (CRM והקמת פורטל אינטרנטי), וניהול מגוון הפרויקטים.

לדברי דנה סיוני-סידס, מנהלת מערכות המידע בוויצו: "למרות שהענן נתפס לעיתים כיותר מסוכן וכיותר יקר באופן יחסי, במקרה של ארגון כמו ויצו שלא יכול להחזיק מחלקת IT גדולה הכוללת את כל מגוון תפקידי המומחה הנדרשים, פתרון מבוסס ענן, בסופו של יום הוא פתרון יותר בטוח, יותר מהיר, יותר נגיש ויותר גמיש לשינויים. חברות עסקיות עם תקציבי עתק ומחלקות IT גדולות עוד יכולות לשקול אפשרות להתקנה מקומית, אבל ארגון כמו ויצו, עמותה שהיא מלכ"ר, שרוצה להפנות מקסימום משאבים וזמן לשירותים חברתיים חייב לחשוב מקסימום יעילות ולהתחשב בשיקולי העלות השוטפת. כך שגם בראייה לטווח הארוך, אין הגיון להמשיך לתחזק שרתים, לאבטח אותם, לגבות אותם, להחזיק קווי תקשורת חזקים וכו' רק כדי לספק שירות שנוכל לקבל בענן טוב יותר, מהיר יותר, מאובטח יותר וגמיש יותר. את הזמן שאנו נפנה עקב המעבר לענן נוכל להשקיע בלקוחות ויצו, לספק שירותים טובים יותר ולהמשיך במעבר מדורג של ויצו לדיגיטל. בנוסף, בהסתכלות פני עתיד, חיפשנו פתרון שטכנולוגית יאפשר אינטגרציה עם מערכות מומחה משלימות גם אלו שהיום קיימות בארגון וגם אלו שנמשיך ליישם בהמשך. באמצעות שכבת הmiddleware , שכבת ה-Fusion המפותחת מאוד במוצר של אורקל נוכל להבטיח אינטגרציה טובה".

לדברי תום אילוז, מנהל מכירות ענן, אגף SaaS, אורקל ישראל: "אנחנו שמחים לעמוד לצד ויצו, מוסד חברתי חשוב ללא כוונת רווח, בהכנסת חדשנות טכנולוגית לארגון בעל עשייה כה רבה. ארגון זה מצטרף לשורה ארוכה של ארגונים שבעת האחרונה בחרו בענן אורקל על מנת לבצע מודרניזציה של תהליכים בארגון. משבר הקורונה גרם לויצו ולארגונים נוספים להידרש לדברים שלא נתקלו בהם לפני: עבודה מרחוק, גישה מוגבלת מהבית לאפליקציות הארגוניות, דיווח פיננסי ויכולת להבין בזמן אמת תמונת מצב פיננסית. יישומים עסקיים מודרניים בענן אורקל מסייעים לארגון להמשיך ולהתנהל בצורה מיטבית גם בתנאים החדשים, ואנו גאים על שיישומי הענן של אורקל יוכלו להצעיד את הארגון קדימה ולסייע לו להמשיך לנהל ולתמוך בכל הפרויקטים החברתיים שלו, שתרומתם לחברה חשובה היום עוד יותר מתמיד".

דנה סיוני סידס. יחצ,
דנה סיוני סידס/יחצ

חברת גילת רשתות לוויין (נאסד"ק ובורסת ת"א: GILT), מובילה עולמית בטכנולוגיה לרשתות תקשורת לווייניות, פתרונות ושירותים, הודיעה היום על הדגמה מוצלחת של האנטנה האלקטרונית המתכווננת שלה (ESA) על רשת ה-Global Xpress ((GX של Inmarsat. הארכיטקטורה הפתוחה של גילת, עם פתרון ה-ESA הוטמעו בפתרון ה-G-MODMAN של Inmarsat.

לראשונה בוצעה הדגמה בזמן אמת של טרמינל ESA על גבי לוויין ה-GX התפעולי של Inmarsat. ההדגמה המוצלחת בוצעה על גבי לוויין Inmarsat-5 F1 ב-62.6 מעלות (מזרח). האנטנה המתכווננת בעצמה של גילת מתחברת אוטומטית לרשת ,GX ותומכת בתקשורת דו-כיוונית בזמן אמת במצבי מיקום אנטנה קבועים ומשתנים. כוונון האלומה בתנאי גובה וזוויות הטיה משתנות נעשה תוך ניהול צפיפות ההספק הספקטרלית (PSD), בכדי למזער הפרעות מלוויינים שכנים, ובהתאם לרגולציה.
"אנו שמחים על ההדגמה המוצלחת של טכנולוגיית ה-ESA של גילת על גבי רשת ה-GX של Inmarsat", אמר ג'רום סומן, מהנדס ראשי וסמנכ"ל רשתות ב-Inmarsat. "ההטמעה החלקה של ה-G-MODMAN שלנו עם מערכת בקרת האנטנות של גילת, באמצעות ממשקים סטנדרטיים פתוחים, הינה גורם מרכזי בהדגמת יכולת התמיכה בטכנולוגיית הכיוונון האלקטרוני ברשת הלוויינים הגלובלית של Inmarsat".

"אנו שמחים לחבור ל-Inmarsat, בפיתוח ראשון נוסף בתעשייה, ולהדגים את טכנולוגיית ה- ESA המוכחת שלנו על קבוצת לווייני ה- Global Xpressשלהם", אמר רוני סטולרו, סמנכ"ל מוצרי אנטנה ואסטרטגיה בגילת. "הטמעת טכנולוגיית ה-ESA של גילת עם ה-G-MODMAN של Inmarsat מדגישה עוד יותר את היותה של גילת מובילה בתחום ה-ESA ואת מוכנותה לפריסה מסחרית".

 • עוד באותו נושא:
 • סייבר

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
  4
  walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully