חדשני ומהיר יותר ומדוייק יותר: זה מד הסוכר המתקדם ביותר?

דין דיאגנוסטיקה משיקה את מד הסוכר של Roche מהדור החדש. המד מספק תוצאות בתוך 4 שניות ומאפשר לכל בני המשפחה לעקוב אחריהן באפליקציה

  • סוכרת
וואלה! כסף
מד הסוכר של Roche (צילום: יחצ)

חברת דין דיאגנוסטיקה משיקה בימים אלה בישראל מד סוכר חדש ומתקדם, Instant Accu-Chek (אקיו צ'ק אינסטנט) מבית Roche Diabetes Care (רוש דיאביטיס קר) הבינלאומי. מדובר בדור החדש של מדי סוכר אשר מספק תוצאה מדוייקת יותר (מעבר לתקינה המחמירה העולמיתISO 15197:2015 ) וקבלת תוצאה מהירה תוך 4 שניות.

הטכנולוגיה המתקדמת של המכשיר החדש מאפשרת לשלוח באמצעות טככנולוגיית ה-Bluetooth את תוצאות הבדיקה ממד הסוכר ישירות לאפליקציה למכשירים ניידים תומכים (קיימות מגוון אפליקציות זמינות להורדה) ואפשרות לשידור התוצאות באופן אוטומטי לתוכנה במחשב בבית או במרפאה. כך למשל הורים יכולים לעקוב אחר תוצאות הבדיקות שילדיהם מבצעים במהלך היום וכמו כן לבצע מעקב לאורך זמן או לחליפין להוריד את הנתונים באמצעות כבל USB לתוכנה במחשב הביתי.

מד הסוכר Accu-Chek Instant פשוט וקל להפעלה ואינו מצריך הגדרה מראש. מד הסוכר משלב מסך גדול עם תצוגה חזותית צבעונית לחיווי מיידי של מצב הסוכר בעת מדידה ותאורה אחורית עם ניגודיות גבוהה לתצוגה ברורה במיוחד גם בחושך.

יחד עם מד בסוכר מגיעים בערכה דוקרן חדשני מסוג Accu-Chek Softclix המבוסס על טכנולוגייה ייחודית למזעור הכאב, ובעל אפשרות בחירה בין 11 עומקי דקירה שונים. כמו כן הערכה כוללת מקלוני בדיקה עם טכנולוגיית Easy Edge בעלי שטח ספיחה רחב, ללקיחת דם פשוטה ונוחה בשלושה כיוונים, 10 מחטים לדוקרן, חוברת הוראות למשתמש וכן הוראות מקוצרות (בעברית ובערבית).

מד הסוכר ומקלוני הבדיקה זמינים לרכישה בסבסוד (משתנה בהתאם לזכאות) עם מרשם בבתי המרקחת של שירותי בריאות כללית ומכבי שירותי בריאות. לרגל ההשקה: מחיר המכשיר - 60 שקל בלבד (במקום 99 שקל), במהלך חודשים ינואר ופברואר, כולל משלוח עד הבית באתר דין סטור: http://dynstore.co/ac-instant. ניתן גם לרכוש את מקלוני הבדיקה באתר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully