מנכ"ל אל על הנכנס לעובדים: "כולנו נצטרך לבצע התאמות"

אביגל שורק הוציא סרטון, בו לא ניסה להסתיר מהעובדים את האמת: "התקופה הקרובה תהיה לא פשוטה - נצטרך לעבוד קשה מאוד. אין לנו ברירה אחרת, זו הדרך היחידה להציל את החברה"

  • אל על
וואלה! עסקים
מנכ"ל אל על אביגל שורק במסר לעובדים (אל על)

מנכ"ל אל על הנכנס אביגל שורק הוציא היום (שלישי) הודעה מצולמת לעובדי החברה. "אני רוצה להודות על הזכות שנפלה בחלקי להיות מנכ"ל אל על ולהוביל את החברה", אמר שורק, "אל על היא חלק ממדינת ישראל. אנחנו חברה מסחרית הנושאת בגאווה את דגל ישראל. בעת הזו, חובה של כולנו היא להניח את השיקולים האחרים ולהתמקד בהצלה ושיקום של החברה שלנו. אנחנו פה בשביל הלקוחות שלנו ואנחנו נחזיר את האמון שלהם באל על.

"זה לא סוד שהחברה שלנו עוברת תקופה לא פשוטה. אני לא מתכוון להסתיר את זה או להתחבא מאחורי מילים יפות. אני יודע שאין מילים שיכולות לתאר את גודל האתגר והקושי של כולנו. המשבר הזה פוגע בחברה, בקהל לקוחותינו ובוודאי בכל אחת ואחד באופן אישי. האתגר הגדול ביותר שלנו הוא פרידה מעובדים שקשרו את גורלם אתנו. נעשה זאת בהוגנות, בשקיפות, בשיתוף המנהלים, ההסתדרות ונציגי העובדים, מתוך הבנה משותפת כי זה צעד הכרחי על מנת להבטיח את עתידה של החברה שלנו ופרנסתנו".

שורק התייחס לעובדים שטרם חזרו לעבודה בשל משבר התעופה. "אני מבין לליבם של אנשינו הנמצאים בחל"ת מחודש מרץ. הדבר הקשה ביותר עמו אנו מתמודדים הוא תחושת אי הוודאות. אני אעשה הכל על מנת לסיים את התקופה הזו ולחזור לטוס ולפעילות מהר ככל האפשר. בזמן הקצר שאני אתכם הספקתי להכיר חלק מכם ואני אשמח להכיר אתכם באופן אישי. מאז ההודעה על בחירתי לתפקיד, למדתי והנני לומד בכל יום את רוח החברה, כמה אתם אוהבים לטוס ולשרת את לקוחותינו. ככל שהפעילות המסחרית תאפשר זאת, אנחנו נחזיר כמה שיותר עובדים מחל"ת. המשימה של אל על היא מאוד ברורה - אנחנו מחברים את ישראל לעולם. משפחות, אנשי עסקים, תיירים. אנחנו חבל הטבור של ישראל. זו אחריות עצומה. אני באמת מאמין שאם נבין את גודל השעה ונעבוד ביחד, מהמנכ"ל עד אחרון העובדים, נוכל לאתגרים אשר לפנינו.

"האתגר הראשון, שכולנו שותפים לו, זה לא להוציא כסף שאין לנו. כל אחד מהזווית שלו ועל מה שהוא אחראי. האתגר השני, לחזור לטוס, אני בטוח שאין משהו שכולנו רוצים יותר מאשר לחזור לפעילות. גם כאן אנחנו חלק מהפתרון - השגרירים והסוכנים הטובים ביותר של החברה זה אנחנו. אנחנו נתאחד סביב החברה פנימה והחוצה והלקוחות יהיו איתנו".

פיתוח ישראלי

הדגמה חינם: הפלטפוס מתיישר כבר מהצעד הראשון

לכתבה המלאה

להאמין ולהילחם

"התקופה הקרובה תהיה לא פשוטה - כולנו נצטרך לבצע התאמות ביחס למה שהורגלנו ולעבוד קשה מאוד. אין לנו ברירה אחרת, זו הדרך היחידה להציל את החברה. אולם, יש תקווה. ישראל תהיה הראשונה בעולם להיחלץ ממשבר הקורונה גם בריאותית וגם כלכלית. כל משבר הוא הזדמנות, אנחנו נהיה חברה מהירה, זריזה וחדשנית וננצל כל הזדמנות. אל על היא חברה מופלאה, והיא באמת בלב של כולנו, בלב של כל ישראלי. זאת הסיבה שאני פה וזאת הסיבה שאנחנו נתאחד סביב המשימה.

"אני לא יכול להבטיח שתאהבו את כל ההחלטות שלנו, אני אפילו לא יכול להבטיח שכל ההחלטות שלנו יהיו החלטות טובות, אבל אני כן יכול להבטיח דבר אחד - בכל החלטה שנקבל טובת החברה תעמוד תמיד לנגד עינינו. עכשיו אני גם רוצה לבקש בקשה צנועה - להאמין ולהילחם. אנחנו מבטיחים להקשיב. לא תמיד נוכל לפתור הכול, אבל חובתנו להיות קשובים ולנסות לשנות.

"הדלת שלי תמיד פתוחה עבורכם. פתחתי תיבת דואר מייל ייעודית שתאפשר לכם לפנות אלי ישירות, להציע פתרונות וגם לכתוב ביקורת בונה. כל ההנהלה הולכת בעקבותיי, ניתן באופן אישי לפנות לכל חברי ההנהלה. למי שמעוניין, אני רוצה להזמין אתכם לבוא להיפגש איתי בימי שישי. לסיום, דרך ארוכה לפנינו, אנחנו נלך בה יחד ונשיג את כל המטרות שלנו וביחד ננצח".

הוא סיים עם ברכה למנכ"ל היוצא גונן אוסישקין: "אני רוצה להודות לגונן על תרומתו לחברה לאורך השנים ולאחל לו בריאות והצלחה".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully