ריקול במותג הטחינה אל ארז לאור חשד להימצאות סלמונלה

בהודעת החברה מצוין כי "מפעל הייצור של טחינה אל ארז הפנה להשמדה את המוצרים בטרם הפצתם. בשל האפשרות לזליגת מספר צנצנות אשר עשויות להימכר בחנויות פרטיות בצפון, הוחלט לקרוא לציבור הצרכנים לא לצרוך את המוצרים"

  • טחינה
מיכל רז-חיימוביץ'
טחינה אל ארז (צילום: גלובס, צילום: שני מוזס, גלובס)

ריקול במותג הטחינה אל ארז לאור חשד להימצאות סלמונלה. הקריאה להחזר היא של טחינה באריזת חצי ק"ג ו-1 ק"ג בעלי תאריכי תפוגה של 20.7.2021, 21.7.2021, 1.9.2021, 2.9.2021 (ברקוד: 7290001216040, 7290001216057).

בהודעת החברה מצוין כי "מפעל הייצור של טחינה אל ארז הפנה להשמדה את המוצרים בטרם הפצתם לאחר בדיקה עצמית של המפעל בהם נמצא חיידק סלמונלה. בשל האפשרות לזליגת מספר צנצנות אשר עשויות להימכר בחנויות פרטיות בצפון, הוחלט לקרוא לציבור הצרכנים לא לצרוך את המוצרים וליצור קשר עם שירות הלקוחות של החברה".

בחברה מציינים כי שאר המוצרים בטוחים לצריכה וכי החברה תאסוף את המוצרים מהחנויות וכל זה בתיאום עם שירות המזון במשרד הבריאות.

במשרד הבריאות מדגישים כי "באנשים בריאים, חיידק הסלמונלה עלול לגרום למחלה המתבטאת בחום, שלשול (לעיתים דמי) בחילה, הקאות וכאבי בטן. במקרים נדירים, יכולים להיגרם סיבוכים. באוכלוסיות רגישות כגון ילדים ,צעירים ,בעלי מערכת חיסון מוחלשת וקשישים, החיידק עלול לגרום למחלה קשה ולעתים אף למוות".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully