יריד התעסוקה הגדול בנגב יוצא לדרך: מכאן תגיע המשרה הבאה שלכם?

מרכז לאודר לתעסוקה בנגב בשיתוף המרכז לפיתוח קריירה באוניברסיטת בן גוריון יקיימו את יריד התעסוקה הגדול שיתפרש על פני שלושה ימים, בין התאריכים 2-4/3/21. היריד יתקיים לראשונה באופן מקוון ובהשתתפות החברות הגדולות והמשפיעות ביותר במשק

  • תעסוקה
וואלה! עסקים
מרכז לאודר לתעסוקה (צילום: בלומנקרנץ חברה לפרסום)

המרכז לפיתוח קריירה באוניברסיטת בן גוריון בשיתוף מרכז לאודר מקיימים בשנים האחרונות יריד תעסוקה שהפך למסורת. השנה, הותאם היריד למגבלות המציאות החדשה בהלימה לעולם התעסוקה המשתנה וייערך באופן מקוון עבור סטודנטים, בוגרי האוניברסיטה ומחפשי עבודה באזור הנגב.
במשך שלושה ימים, בין התאריכים 2-4/3/21, מאות משרות ועשרות מעסיקים יציגו מגוון משרות איכותיות, ביניהם: ICL, קמ"ג, חברת החשמל, אסם, מכבי שירותי בריאות, תעשייה אווירית, רפאל, DELL ועוד. כל חברה תקיים מפגש זום משלה ובמפגשים אלו יספרו המעסיקים על דרישות התפקיד והארגון וגם על משרות פוטנציאליות.

כל אחד מימי היריד יוקדש לתחום תעסוקה שונה: ביום שלישי, 2/3/21- יוצג תחום התעשייה, ביום רביעי, 3/3/21- תחום החברה ויום חמישי, 4/3/21 יוקדש לתחום ההיי-טק. כלל המשרות מתאימות לעולם התעסוקה החדש והמתפתח.

מנהלת מרכז לאודר לתעסוקה מטעם ה-JNF, פנינה אביטל: "מרכז לאודר לתעסוקה פועל מאז תחילת מגפת הקורונה בהתאמת משרות ותכנים רלוונטיים למחפשי עבודה בעידן המשתנה. יריד Lauder Fair הוא דרך נוספת להגיע לקהל גדול של סטודנטים ובוגרים המעוניינים להישאר ולהתפתח בנגב. היריד השנה הוא גדול מאי פעם ומאפשר לכל מחפש עבודה למצוא את מקומו באחד מהתחומים המוצעים. אנחנו מזמינים את כל מי שהנגב זורם בעורקיו ורוצה להתפתח במקום מלא הזדמנויות להצטרף ליריד".

"נגיף הקורונה פתח צוהר והזדמנות לקיים יריד תעסוקה נגב וירטואלי , Lauder Fair, רחב היקף לקידום תעסוקת צעירים בנגב על מנת שיקבעו בנגב את עתידם ושימשכו לפתח ולהעצים את האזור", אמרה מיטל צור, מנהלת המרכז לפיתוח קריירה בדיקאנט הסטודנטים, אוניברסיטת בן-גוריון בנגב. " המרכז הוקם במטרה להכין את הסטודנטים ואת בוגרי האוניברסיטה לפיתוח קריירה אישית ומקצועית ולסייע להם למצוא את התפקיד הבא בעולם עבודה באמצעות מפגשי ייעוץ, סדנאות מגוונות, גיוס ונטוורקינג של חברות מובילות במשק הישראלי. זו הזדמנות נפלאה גם עבור מעסיקים לגייס ולקלוט לשורותיהם הון אנושי איכותי מאוניברסיטת בן-גוריון".

מרכז לאודר לתעסוקה הוקם על ידי הפילנתרופ היהודי רון לאודר, ומופעל בשיתוף פעולה של אוניברסיטת בן גוריון בנגב ו- Jewish National Fund ארה"ב באמצעות ארגון ארץ עיר. המרכז פועל לקידום התעסוקה בנגב, במטרה להשאיר את הבוגרים בדרום ומספק לסטודנטים ולבוגרי האוניברסיטה והמכללות הזדמנויות ויתרונות בשוק התעסוקה בנגב באמצעות מגוון רחב של ימי עיון, ירידי תעסוקה והזדמנויות תעסוקה בתחומים ובמקצועות רבים.

לפרטים נוספים והרשמה ליריד.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully