כסף על ים לכנרת: מתהדק שיתוף הפעולה להשקעה במיזמים חקלאיים בישראל

Kubota Corporation ענקית הציוד החקלאי היפנית חתמה על הסכם שתוף פעולה עם מרכז כנרת לחדשנות ו-אימפקט אינוביישן ישראל, לאיתור הזדמנויות השקעה בחברות אגרוטק ישראליות. ההסכם נחתם בעקבות שתי השקעות מוצלחות בסטרטאפים ישראלים בתחום

וואלה! כסף

לאחר שתי השקעות מוצלחות בסטארטאפים ישראליים, Tevel Robotics ו- SeeTree, מאיצה קובוטה, Kubota Corporation, ענקית הציוד החקלאי היפנית, את פעילויותיה בשוק הישראלי.

קובוטה הודיעה כי בחרה לשתף פעולה עם 'מרכז כנרת לחדשנות', ה'האב' הישראלי המוביל לטכנולוגיות חקלאיות, ואימפקט אינובשיין ישראל, חברת ייעוץ אסטרטגי המסייעת לחברות רב-לאומיות בזיהוי והטמעה של פתרונות טכנולוגיים חדשניים.

מרכז כנרת לחדשנות ואימפקט אינוביישן ישראל יאתרו הזדמנויות השקעה עבור קובוטה וישמשו עבור הענקית היפנית כעוגן באומת הסטארט-אפ.

עוד בוואלה!

טיפ מנצח: איך קונים בחגי השופינג של נובמבר תכשיטי יוקרה בלי חשש?

לכתבה המלאה
אלעד שמיר, מנכ"ל מרכז חדשנות כנרת (צילום: יח"צ)

"להשקיע בצורה חכמה ויעילה"

פיטר ון דר וולוגט, מנכ"ל מרכז החדשנות קובוטה אירופה: "יצירתה של נוכחות מתמדת בישראל תאפשר לנו להיחשף להזדמנויות השקעה איכותיות בשלב מוקדם ולהיות חלוצים בזיהוי מגמות ופיתוחים חדשים. אנו שמחים לשתף פעולה עם הצוות ב'מרכז כנרת לחדשנות' ו'אימפקט אינוביישן ישראל' ומצפים להרחיב את המעורבות שלנו באקוסיסטם הטכנולוגי הישראלי".

אלעד שמיר, מנכ"ל מרכז כנרת לחדשנות: "הגישה ההוליסטית של מרכז כנרת לחדשנות יחד עם החיבור העשיר לאקדמיה ולתעשייה מספקים לנו כלי מתוחכם שמאפשר לנו לאתר הזדמנויות ייחודיות ולבצע בחינה מקיפה של סיכויי ההצלחה של המיזמים. אנו שמחים להיות שותפים למהלך העיסקי של קובוטה ולאפשר להם להשקיע בצורה חכמה ויעילה בטכנולוגיות חקלאיות ישראליות".

אתי לוי, מייסדת 'אימפקט אינובשן ישראל': "קובוטה הוא תאגיד מוביל עם 120 שנים של מומחיות חקלאית. בשנים האחרונות היינו עדים לעיניין הולך וגדל בשוק הישראלי מצד משקיעים ותאגידים מובילים מיפן. ההחלטה של קובוטה היא אבן דרך משמעותית במערכת היחסים של יפן וישראל".

אתי לוי, מנכ"לית אימפקט אינוביישן (צילום: יח"צ)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully