חגיגות המי מונה: מי בא ומי הלך השבוע

מינוי בכירה בסוכנות היהודית, ארכיטקט תוכנה ב-Vast Data, שותפות חדשות ב"בלטר גוט אלוני ושות'", סמנכ"ל מכירות ב-Qlik ותזוזה בחוצה ישראל. כל המינויים והשינויים של השבוע

17/03/2021

איל גורדון, 43, מונה לתפקיד ארכיטקט תוכנה בכיר בחברת Vast Data, המפתחת פתרונות אחסון עם רמות ביצועים גבוהות ביותר. במסגרת תפקידו אחראי איל על פיתוח ארכיטקטורה, הכוללת פונקציונליות חדשה בפתרון הקיים של החברה וכן על ארכיטקטורות של קווי מוצרים נוספים שהחברה מתכננת להוציא אל השוק בשנים הקרובות.

בתפקידו הקודם שימש איל כארכיטקט ראשי בחברת סילק (לשעבר קמינריו) ולפני כן כראש צוות פיתוח פלטפורמת אחסון מידע בחברת IBM.

איל הוא בעל תואר ראשון ושני במדעי המחשב מן הטכניון.

טוב לדעת (מקודם)

הלחצן הזה יכול להציל את חייך במקרה חירום רפואי

מוגש מטעם שחל
איל גורדון. יחצ,
איל גורדון(צילום: יחצ)

יו"ר הסוכנות היהודית, יצחק (בוז'י) הרצוג ויו"ר חבר הנאמנים של הסוכנות, מיקל סיגל, אישרו השבוע את מינויה של חנה פרי-זן ליו"ר 'החוויה הישראלית', חברת הבת לחינוך של הסוכנות היהודית. עמוס חרמון משמש כמנכ"ל החברה

פרי-זן, מהבנקאיות המובילות במשק הישראלי מילאה שורה של תפקידים בכירים בבנק הפועלים ובהם יו"ר 'פעילים' ושימשה כחברת הנהלת הבנק. פרי-זן תחליף את מנחם גרנית שכיהן כיו"ר ב-10 השנים האחרונות. עמוס חרמון משמש כמנכ"ל החברה. בנוסף לתפקידה החדש, פרי-זן משמשת כחברת הנהלת ידידי מוזיאון ישראל, חברת הנהלת ארגון ידידי מד"א וכיהנה כיו"ר חבר הנאמנים של המכללה האקדמית תל-חי.

'החוויה הישראלית' היא חברת התיירות הנכנסת המובילה בישראל ומביאה באמצעות 'פרוייקט מסע' מידי שנה עשרות אלפי צעירים יהודים מכל העולם לתכניות חינוכיות לחיזוק הזהות היהודית והקשר עם ישראל. מנתוני החברה עולה כי פעילותה תורמת באופן משמעותי לכלכלה הישראלית, בדגש על העסקים בפריפריה.

יו"ר הסוכנות היהודית, יצחק (בוז'י) הרצוג איחל הצלחה לפרי-זן בתפקיד החדש: "חנה פרי-זן נכנסת אל תפקיד יו"ר החוויה הישראלית באחת התקופות המאתגרות של מיזמי החוויות של צעירים יהודיים בישראל בצל משבר הקורונה. בטוחני שהניסיון שהיא מביאה עימה משורת התפקידים הבכירים שמילאה במשק, יתרום לחברה בחיזוק אהבת ישראל בקרב הדור הצעיר היהודי בתפוצות ופיתוח מסלולי החוויות השונות".

פרי-זן: "אני מודה ליצחק הרצוג על המינוי ומתכוונת לפעול יחד עם הנהלת החברה כדי להוציא את ענף התיירות החינוכית מהמשבר ולהשיב את התנופה לענף זה שחשיבותו להמשך הקשר בין ישראל לתפוצות כה מכריעה".

חנה פרי-זן(צילום: ארז חרודי)

פירמת עורכי הדין "בלטר גוט אלוני ושות'" מינתה השבוע 3 שותפות חדשות שיצטרפו לצוות השותפים במשרד: עו"ד תמר מעוז, עו"ד טלי מילנר ליבה ועו"ד רוית הלוי ברזילי.

עו"ד אייל בר אליעזר, השותף המנהל וראש מחלקת ליטיגציה בבלטר גוט אלוני: "אנו מברכים על המינויים החדשים וצירופן של עורכות הדין שהוכיחו את מקצועיותן כשותפות בחברה. אנו מאמינים בכוח הנשי ובהעצמה נשית ובטוחים שהן ימשיכו לתרום תרומה משמעותית למשרד והצלחתו. המינוי יביא לשילוב כוחות משמעותי, הניסיון המשפטי שצברו שלושתן יעצים את הנהלת המשרד. אנו מאחלים להן הצלחה רבה".

  • עו"ד תמר מעוז,בת 35, נשואה +2. מתמחה בדיני חברות וניירות ערך, דיני עבודה ומשפט בינלאומי.
  • תמר עבדה ב- 8 השנים האחרונות כחלק מצוות המחלקה המסחרית הבינלאומית במשרד, בין תפקידיה שימשה כיועמ"ש של קבוצת אלרוב הציבורית מטעם המשרד. בעלת תואר LL.B. במשפטים ו- B.A. במנהל עסקים עם התמחות במימון מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.
  • עו"ד טלי מילנר ליבה, בת 35, נשואה +2. עובדת במשרד למעלה מ-6 שנים, מתמחה בדיני חוזים, משפט מסחרי-בינלאומי בתחום הפארמה, מחקרים קליניים, רגולציה משפטית בתחום הפארמה והיבטים שונים של קניין רוחני ודיני פרטיות. בתקופת ההתמחות עבדה ברשות להגבלים עסקיים בירושלים ובסיומה עבדה בתחום הליטיגציה המסחרית וההגבלים העסקיים. בעלת תואר LL.B. במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים.
  • עו"ד רוית הלוי ברזילי, בת 54, נשואה+6. מתמחה בדיני חברות וניירות הערך, מיזוגים ורכישות, דיני פרטיות ו-GDPR. בעבר כיהנה לאורך השנים בתפקידי ניהול בכירים בחברות ציבוריות ופרטיות וכן כדירקטורית בחברות ציבוריות. לצד עבודתה המשפטית מונתה גם כמנהלת הפיתוח העסקי של המשרד. בעלת תואר LL.B. במשפטים ממכללת שערי משפט, בעלת תואר B.A. בכלכלה מהטכניון ותואר M.B.A במנהל עסקים מאונ' תל-אביב.
עו"ד רוית הלוי ברזילי(צילום: יחצ)
עו"ד תמר מעוז(צילום: יחצ)
עו"ד טלי מילנר ליבה(צילום: יחצ)

הילה אנקור (43) מונתה לתפקיד סמנכ"לית המכירות של חברת Qlik ישראל, הנציגה הרשמית של חברת ה- BI וכלי האנליטיקה הגלובלית Qlik העולמית. Qlik ישראל מקבוצת חילן יישמה פתרונות בינה עסקית ואנליטיקה בלמעלה מ- 1,400 ארגונים בישראל. החברה מדורגת על ידי חברת המחקר STKI כמובילת שוק ה- BI והאנליטיקה מזה 9 שנים ברציפות.

בתפקידה הקודם שימשה אנקור כמנהלת מחלקת המכירות של חברת השילוח הבינלאומית UPS בישראל. היא מביאה עימה לתפקיד ב- Qlik ניסיון רב בניהול ובניית מערך מכירות מורכב המותאם לסטנדרטים בינלאומיים, בנייה ותכנון יעדים עסקיים ומודלים לניהול ולתימרוץ מנהלי מכירות.

אנקור היא בעלת תואר ראשון (BA) בניהול וכלכלה ממכללת רמת גן. כמו כן הוסמכה בקורסים בינלאומיים בתחום המכירות.

אילן גת, מנכ"ל Qlik Israel אמר כי: "אני נלהב ושמח ממינויה של הילה ומקדם את פניה בברכה. ניסיונה של הילה בניהול מכירות יתרום לנו רבות ואני סמוך ובטוח שביחד עם צוות ההנהלה והעובדים נצעיד את החברה לגבהים חדשים."

הילה אנקור(צילום: מאיה חבקין)

שלמה זומר, סמנכ"ל הכספים של חברת חוצה ישראל ב 15 השנים האחרונות הודיע על כוונתו לסיים את תפקידו. זומר (58) עומד בראש חטיבת הכספים של חוצה ישראל האחראית על בניית התקציב ותכניות העבודה השנתיות והרב שנתיות, חשבות החברה, ועל תחום הרכש וההתקשרויות, ומלווה את היבטיהם הפיננסיים והמסחריים של כלל הפרויקטים המקודמים על ידי החברה.בשנים האחרונות מצויה החברה בתהליך צמיחה מרשים במסגרתו היא מרחיבה את תחומי פעילותה. מחזור פעילותה השנתי הולך וגדל והחברה צופה כי בעוד שנה הוא יחצה את הרף של 2 מיליארד שקל.

לחטיבת הכספים תרומה חשובה בקידום פרויקטי ה- PPP - המבוצעים בשיתוף המגזר הפרטי בין היתר בגיבושם ויישומם של הסכמי זיכיון של כבישי האגרה עליהם מופקדת החברה כרשות ממונה מטעם המדינה, לרבות הליכים מורכבים של תוספות לחוזי הזיכיון ומימוש אופציות המדינה בזיכיון כביש 6.

בנוסף לתחום הכספים, אחראי שלמה זומר גם על תחום מערכות המידע בחברה ובשנים האחרונות הוביל רפורמה במסגרתה נבנתה מערכת שימור מידע חדשנית ומקודם פורטל ספקים חדש. לפני השתלבותו בחוצה ישראל שימש זומר במשך 6 שנים כמנהל הכספים של ברליץ בישראל ובצ'כיה, ולפני כן כאחראי על גיוסי חוב בחברת אלבר במשך 5 שנים.בתחילת דרכו המקצועית ניהל זומר מספר סניפים בבנק מזרחי. זומר הוא בעל תואר ראשון בכימיה ומדעי המחשב מאוניברסיטת בר- אילןותואר שני במינהל עסקים מ -London Business School.

שלמה זומר מסר: "שנות עבודתי בחוצה ישראל לוו באתגרים רבים. לאחר חמש עשרה שנים של עבודה אינטנסיבית ופוריה, הגיעה העת לצאת לכיוונים חדשים. אני רוצה להודות לעמיתי לעבודה על שנות עבודה מרתקות בהן פעלנו יחד, לפיתוח תשתיות התחבורה בישראל. חוצה ישראל היא חלוצה בגיבוש ויישום הסכמי זיכיון בשיתוף הסקטור הפרטי במדינה ואני שמח על הזכות שניתנה לי ליטול חלק בכך וללוות את החברה בצמיחתה המרשימה".

מנכ"ל החברה, דן שנבך, הודה לזומר על תרומתו החשובה לחברה "במשך שנים רבות העמיד שלמה את יכולותיו הגבוהות לרשות המדינה, ותרם תרומה חשובה להתפתחותה של החברה וצמיחתה בשנים האחרונות. אני משוכנע שנהנה מפירות עמלו עוד תקופה ארוכה ומאחל לו הצלחה רבה בכל דרך בה יבחר".

זומר צפוי לסיים את תפקידו לאחר שיאותר מחליף ותתבצע חפיפה כמקובל.

שלמה זומר(צילום: יחצ)
  • מינויים

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully