וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בדיקות קורונה לעובדי חברת חשמל בתקציב של 2 מיליון שקל

וואלה! כסף

עודכן לאחרונה: 14.3.2021 / 15:32

על פי מדיניות החברה, גם חולים מאומתים מקרב העובדים אשר החלימו, נדרשים לבצע בדיקה לפני החזרה לעבודה. חברת LAB2DOOR שזכתה במכרז, תבצע עד 1,500 בדיקות קורונה בחודש לעובדים בעלי תפקידים קריטיים או לעובדים שיש חשש כי נחשפו לחולי קורונה

חברת החשמל לישראל מיישמת בימים אלה תהליך רחב היקף של בדיקות קורונה (RT-PCR) לעובדיה שתתבצענה באתרי החברה ברחבי הארץ. לאחר תהליך מכרז בחרה חברת החשמל בשירות LAB2DOOR לביצוע הבדיקות של עובדיה באתרים השונים.

LAB2DOOR נוסדה בשנת 2020 ומתמחה בביצוע בדיקות קורונה (PCR וסורולוגיות) בבתי הלקוחות, וכן במשרדים של חברות, עסקים וארגונים מכל גודל וסוג ברחבי הארץ. השירות מוכר על ידי משרד הבריאות וקיבל את כל האישורים להפעלה ארצית.

על פי תנאי המכרז, LAB2DOOR תבצע עד 1,500 בדיקות קורונה בחודש לעובדים בעלי תפקידים קריטיים בחברת החשמל או לעובדים שיש חשש כי נחשפו לחולי קורונה. כן ייבדקו עובדי החברה שהם חולים מאומתים שהבריאו על פי הנחיות משרד הבריאות, אך על פי מדיניות חברת החשמל נדרשים לביצוע בדיקה וקבלת תשובה שלילית.

שמירה על הפרטיות

הבדיקות תתבצענה באתרים של חברת החשמל ברחבי הארץ. LAB2DOOR תהיה אחראית על תהליך הבדיקות במלואו, החל בלקיחת הדגימות באתרי חברת החשמל, דרך ביצוע הבדיקות במעבדה מאושרת על ידי משרד הבריאות וכלה במסירת התוצאות. התוצאות תימסרנה תוך תשע שעות ממועד לקיחת הדגימה או עד 20 שעות - על פי הדחיפות של כל בדיקה.

חברת החשמל הציבה תנאים מחמירים בכל הנוגע לאבטחת מידע ואבטחת הפרטיות. כל נתוני הבדיקות והתוצאות יישמרו בתיקיית כספת וכל תקשורת הנתונים בין LAB2DOOR לבין חברת החשמל ומשרד הבריאות תתבצע בהודעות מוצפנות.

המטרה: רציפות עסקית

אריה אלטר, מנהל הפרויקט מקבוצת פנג'יה, המפעילה את שירות LAB2DOOR: "בדיקות קורונה סדירות ושיטתיות בהיקף ארצי רחב הן כלי חשוב בהבטחת הרציפות התפעולית של חברת החשמל. LAB2DOOR צברה השנה ניסיון רב בביצוע בדיקות קורונה (PCR וסרולוגיות) במשרדים של אלפי חברות ובבתים פרטיים, וניסיון זה יסייע לנו לספק שירות איכותי גם לחברת החשמל.

אלטר הוסיף כי LAB2DOOR" מנהלת בימים אלה משא ומתן עם חברות גלובליות הפועלות בישראל ועם חברות וארגונים מקומיים מכל גודל וסוג המעוניינים להבטיח רציפות עסקית באמצעות בדיקות קורונה לסוגיהן ובאמצעות צמצום הסיכון הפוטנציאלי להידבקות. הקורונה רחוקה מרחק רב מסיום על אף ההיקף הרחב של החיסונים, ובדיקות הקורונה הן מרכיב חשוב בדרך להבטחת הרציפות העסקית והחזרה לשגרה".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully