וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

טורקיה מאירה פנים לליפמן: זכתה במכרז בהיקף של כ-3.2 מיליון דולר

אלי דניאל

29.1.2003 / 9:37

האספקה תתבצע בתוך 4 שבועות מחתימת ההסכם; יצחק אנג'ל: "ב-2002 זכתה החברה בכ-70% מהעסקות החדשות בטורקיה"

חברת ליפמן, הנמצאת בשליטת מבטח שמיר וקרן פימי, הודיעה הבוקר על זכייתה במכרז שערך AK Bank הטורקי בנוגע לאספקת מסופים בהיקף כולל של כ- 3.2 מיליון דולר.

ליפמן התמודדה במכרז זה מול ארבע חברות מהגדולות בעולם, וזכייתה בו נובעת, בין היתר, מהתחייבותה לספק את אלפי המסופים מסוג "נורית 3020" בתוך ארבעה שבועות מיום חתימת ההסכם עם הבנק.

AK Bank הוא הלקוח הגדול ביותר של ליפמן בטורקיה, עם פריסה של למעלה מ-110 אלף מסופים. בנק זה הוא הבנק הפרטי השני בגודלו בטורקיה, כמו גם הרווחי ביותר. בבעלות AK Bank כ-600 סניפים ברחבי טורקיה ומחוצה לה. לפני כארבעה חודשים קיבלה ליפמן מהבנק הזמנה לאספקת עשרות אלפי מערכות סליקה מסוג "נורית 3020", בעסקה שהיקפה הגיע לכ-5 מיליון דולר.

יצחק אנג'ל, מנכ"ל ליפמן, מסר כי "נכון להיום, ליפמן היא הספק הגדול ביותר בטורקיה למערכות סליקה ומוצרי קצה לקריאת כרטיסי אשראי וכרטיסים חכמים. נתח השוק של ליפמן בטורקיה מסתכם בכ-40%, אם כי חשוב לציין שבמהלך 2002 זכתה החברה בכ-70% מהעסקות החדשות בשוק זה".

אנג'ל הוסיף כי "AK Bank הוא הלקוח הגדול ביותר של ליפמן בטורקיה, ובמהלך שנת 2002 הכפיל בנק זה את כמות המסופים שלנו שהיו ברשותו ב-2001".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully