וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

זה כן לטלפון: תשלום באמצעות הנייד, השעון ואפילו החולצה

וואלה! כסף

עודכן לאחרונה: 21.3.2021 / 8:36

מאסטרקארד מבטיחה: כל מכשיר אנדרואיד יהפוך למכשיר סליקה, די יהיה בקירוב של אמצעי תשלום לטלפון חכם בכדי לבצע תשלום. המנכ"ל עומר אונגר: "ישראל תהיה מהמובילות בעולם באימוץ טכנולוגיית התשלום ללא מגע"

מאסטרקארד מציגה את ה- "Tap on Phone"; טכנולוגיה חדשה שבה ניתן לשלם באמצעות קירוב אמצעי תשלום למכשיר סלולרי ובכך לבצע רכישות ללא מגע וללא צורך במסופון EMV. אמצעי התשלום כוללים: כרטיס אשראי, מכשיר סלולרי ומוצרים לבישים. בזכות האפליקצייה הייעודית, כל מכשיר אנדרואיד הופך למכשיר סליקה. הטכנולוגיה החדשה תושק בישראל בחודשים הקרובים.

הדרישה לדרכי תשלום מהירות יותר, נוחות יותר, בטוחות ועכשיו גם הגייניות יותר, הובילה את המעבר לתשלום ללא מגע. חוויות תשלום ללא מגע צפויות להיות הרגל קבוע עבור הצרכנים והעסקים גם לאחר סיום המגיפה.

באמצעות Tap on Phone, כל בעל עסק או עצמאי (ללא קשר לגודלו) יכוכל לספק חוויוה צרכנית משופרת ללא מגע, באמצעות מכשיר סמארטפון בעל מערכת הפעלה מסוג אנדרואיד.

עוז עזריה דירקטור פיתוח עסקי מסטרקרד. יח"צ,
עוז עזריה, דירקטור פיתוח עסקי, מאסטרקארד ישראל/יח"צ

"ישראל סוגרת את הפער"

עוז עזריה, דירקטור פיתוח עסקי במאסטרקארד ישראל מציין כי "טכנולוגית Tap on Phone תאפשר בעתיד לכל נקודת מכירה או בעל/ת עסק עם טלפון חכם או טאבלט אנדרואיד לקבל תשלומים ללא מגע. כמו כן הטכנולוגיה מאפשרת לספק קופות דילוג מהירות, שחשובות יותר ויותר ככל שהצרכנים מחפשים חלופות מזומנים ללא מגע וללא שהיה ארוכה במקום. אחת הדוגמאות הטובות לדרישה לטכנולוגיה זו היא קטגוריות מסעדות ובתי הקפה.

מאסטרקארד פועלת על מנת לצמצם חסמי כניסה במעבר לעולם תשלומים דיגיטלי. היכולת להנפיק כרטיס וירטואלי באופן מיידי ישירות לסמארטפון או לשעון פוגשת את היכולת להפוך את אותו מכשיר גם למכשיר סליקה. החוויה הדיגיטלית בעולם הפיזי תתמזג גם לעולמות המסחר האלקטרוני כך שבקרוב הטלפון שלנו יאפשר לבצע רכישות באתרי אינטרנט באותה הנוחות ובאותה רמת אבטחה ממנה אנחנו כבר נהנים בעולם הפיזי.

עומר אונגר, מנכ"ל מאסטרקארד ישראל מצין כי שנת 2021 היא שנת מפנה בענף התשלומים בישראל. למעשה, ברבעון השלישי של שנת 2020 תשלומים ללא מגע (Contactless) היוו מעל 80% מעסקאות הרכישה האישיות באירופה.

כיום בישראל כשליש מכלל העסקאות הפיזיות וכשני שליש מהעסקאות במסופים שכבר תומכים בתקן EMV מתבצעות ללא מגע, כלומר בזמן מועט יחסית ישראל סוגרת את הפער. כעת, לאחר שלאחרונה הושקו מספר ארנקים דיגיטליים בישראל שפועלים על בסיס טכנולגיית הטוקניזציה של מאסטרקארד, ולאחר כניסתם הצפויה של ארנקים דיגיטליים בינ"ל קצב האימוץ בישראל רק ילך ויגבר, השימוש במזומן יפחת ואנחנו צופיים שישראל תהיה מהמדינות המובילות בעולם מבחינת אימוץ טכנולוגית התשלום ללא מגע תוך זמן לא רב הן בכרטיסים והן באמצעות ארנקים דיגיטליים ומכשירים לבישים".

עומר אונגר מנכ"ל מסטרקרד ישראל. אלמוג סוגבקר,
עומר אונגר, מנכ"ל מאסטרקארד ישראל/אלמוג סוגבקר

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully