וואלה!
וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אמצעי לחימה בקרוב לעשרה מיליארד שקלים: השנה של רפאל

עודכן לאחרונה: 25.3.2021 / 16:37

רפאל מפרסמת היום את תוצאותיה הכספיות לשנת 2020, עם מכירות בהיקף של כ- 9.5 מיליארד שקל ורווח נקי של 322 מיליון שקל. היקף ההזמנות עומד על קרוב ל- 8 מיליארד שקל וצבר ההזמנות על כמעט 23 מיליארד שקל, לשלוש השנים הקרובות

רפאל (רשות פיתוח אמצעי לחימה) מפרסמת היום את תוצאותיה הכספיות לשנת 2020, כפי שאושרו בישיבת הדירקטוריון של החברה, עם מכירות בהיקף של 9.454 מיליארד שקל ורווח נקי של 322 מיליון שקל. היקף ההזמנות עומד על סך 7.9 מיליארד שקל וצבר הזמנות עומד על 22.88 מיליארד שקל, המהווה 2.3 שנות מכירה. 

עם סיכום שנת העבודה 2020, אמר מנכ"ל רפאל, האלוף (במיל') יואב הר-אבן: "אנחנו מסכמים שנה נוספת של עשייה רבה שנועדה בראש וראשונה לתת מענה לצורכי הביטחון של מדינת ישראל. השפעת הקורונה, היעדר תקציב מדינה שפגע בקבלת הזמנות ושחיקת שער החליפין הרעו חלק מהפרמטרים הכלכליים שלנו.

יחד עם זאת, ההיערכות הכוללת שביצענו, אשר כללה את ההתאמות הנדרשות בהיבטים השיווקיים והתפעוליים ומעל לכל, ההירתמות של המנהלים והעובדים כאחד, סייעו לנו למזער את הפגיעה ולהמשיך את תנופת העשייה  תוך עמידה מלאה באספקות בארץ ובחו"ל, המשך תהליך רכישות ומיזוגים ובפיתוח שווקים בינלאומיים והרחבת הפעילות בארץ, עם הקמת מפעל ייצור נוסף בשלומי". 

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully