חודש מודעות לאוטיזם: סרטוני הסברה על עולמם של ילדים אוטיסטים עלו לחוצות

סרטוני אנימציה שמתארים את עולמם של ילדים על הספקטרום האוטיסטי, יוצגו על מסך מרכזי בקניון עזריאלי למשך 10 ימים

סרטונים שמטרתם לעורר את המודעות הציבורית לאוטיזם, יוקרנו על מסך שנתרם על ידי חברת "ברעם פרסום מקורי" למשך עשרה ימים.

חודש אפריל, הוכרז כחודש המודעות הבינלאומי לאוטיזם. בשנת 2007 הכריז האו"ם על תאריך ה-2 באפריל, כיום המודעות הבינלאומי לאוטיזם, וזאת בהמשך להצהרה של ארגון הבריאות העולמי כי אוטיזם הינו משבר בריאות החוצה מדינות ומגזרים ומתפשט במהירות.

עוד בוואלה!

הלילה בו ישראל תואר בסגול מתקרב: מה אתם צריכים לדעת?

לכתבה המלאה

הגברת הסובלנות אצל דור העתיד

המרכז לטיפול וחקר באוטיזם, העמותה לילדים בסיכון ואלו"ט, האגודה הלאומית לילדים ובוגרים עם אוטיזם, חברו יחד לצורך העלאת המודעות לאוטיזם וערכו סרטוני אנימציה המסבירים בצורה פשוטה את עולמם של ילדים הממוקמים על הספקטרום האוטיסטי. הסרטונים נועדו להעלאת המודעות לאוטיזם בקרב כלל האוכלוסייה, ולהגברת הסובלנות וההבנה אצל דור העתיד.

הסרטונים יונגשו לציבור בעזרת גיא ברעם, הבעלים של "ברעם פרסום מקורי" שתרם לטובת הקמפיין זמן מסך של עשרה ימים, מעל מסך מרכזי בקניון עזריאלי.

יום המודעות הבינלאומי לאוטיזם (צילום: ShutterStock)

אוטיזם יכול לגרום לדברים נפלאים לקרות

"אנשים עם אוטיזם זקוקים לחברים שמוכנים להקדיש זמן כדי להכיר אותם. עם תקשורת טובה והרבה סבלנות לכולם יהיה טוב יותר. אוטיזם יכול לגרום לדברים נפלאים לקרות". אומרת ציפי נגל אדלשטיין, מנכ"לית המרכז לטיפול וחקר באוטיזם,העמותה לילדים בסיכון.

השלט המרכזי בקניון עזריאלי מציג סרטוני הסברה להגברת המודעות, באדיבות ברעם פרסום מקורי (צילום: יחסי ציבור)

מגמת עלייה קבועה במספר המאובחנים

נדל אדלשטיין מרחיבה: "העמותה לילדים בסיכון ואלו"ט, מברכים על תרומתו של גיא ברעם וברעם פרסום מקורי, שנרתמו לעזור בחודש המודעות לאוטיזם. שתי העמותות הגדולות בישראל פועלות כבר שנים להעלאת המודעות לאוטיזם בקרב הציבור. ישנה מגמה קבועה ומתמשכת של גידול במספר המאובחנים על הרצף האוטיסטי, הן בישראל והן בעולם. המיקום האסטרטגי של המסכים המציגים את הסרטונים יתרמו לשיח על קבלת השונה, על זכויות האנשים עם אוטיזם ששוות כמו של כולנו"

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully