התעשיינים: פתיחת נתב"ג לתיירים מסוכנת

נשיא התאחדות התעשיינים: "ההחלטה של משרד התיירות להכניס תיירים זרים לארץ היא החלטה מסוכנת, שיכולה להוביל לגל תחלואה חדש שישבית את המשק"

27/04/2021

נשיא התאחדות התעשיינים ויו"ר נשיאות המעסיקים והעסקים, ד"ר רון תומר, התייחס היום להחלטה של משרד התיירות לאפשר לתיירים זרים להיכנס לארץ ואמר כי מדובר בהחלטה שיכולה להוביל להשבתה מחודשת של המשק.

"ההחלטה של משרד התיירות לאפשר כניסה מחודשת של תיירים לארץ היא החלטה מסוכנת, שתחשוף את אזרחי ישראל לווראיינטים חדשים ולא מוכרים, שעלולים להוביל לגל הדבקות חדש ומסוכן. הבדיקות שיעברו התיירים עלולות לפספס מוטציות לא מוכרות ומדבקות של הנגיף, והתוצאה תהיה עצירה מלאה המשק וקריסה מחודשת של הכלכלה הישראלית שרק לאחרונה החלה להתאושש, לצד עוד אלפי חולים ומתים חדשים ממגפת הקורונה".

עוד בוואלה!

לטוב ולרע: יש מצב שזו החנות הכי מקורית שראיתם

בשיתוף B144
ד"ר רון תומר, נשיא התאחדות התעשיינים(צילום: מרק ישראל סלם)

"הפגיעה בתיירות קטנה יחסית"

תומר הוסיף להסביר כי לדעתו הסיכון שנוטל משרד התיירות, גדול מהסיכוי שתיירים ישובו לישראל: "זהו סיכון עצום שאסור לנו לקחת אותו רק על מנת לקבל תיירים מחו"ל. אמנם אי הכנסת תיירים מחו"ל משמעותה המשך פגיעה בענף התיירות, אבל זו פגיעה יחסית קטנה שאפשר לתקן אותה, וזה עדיף בהרבה על פני הקטסטרופה שתיווצר בישראל כתוצאה מווריאנט קטלני חדש שייכנס לארץ דרך התיירות מחו"ל".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully