מרגישים את האהבה: קולקציה חדשה למיזם החברתי הישראלי שהפך לסנסציה

בסגר הראשון הקימו שש חברות את "ואהבת - יוצרות שינוי לטובה" ומכרו פריטי אופנה, כאשר הרווחים הועברו לעמותות לקשישים. כעת הן מציעות קולקציה חדשה, עבור עמותות לנשים ונערות בסיכון. הכל נמצא במתחם החדש של וואלה!שופס, שהתנדבה ונרתמה למשימה החשובה

  • ואהבת
  • וואלה! שופס
בשיתוף וואלה!שופס
(צילום: נועם ורשבסקי)

השנה החולפת לא הייתה פשוטה לאף אחד ורבים חשו צורך לעזור לאחרים ולסייע להם לצלוח את התקופה הזו. בדיוק מתוך כך, קבוצת חברות הקימה את המיזם המקסים "ואהבת - יוצרות שינוי לטובה".

אחת המקימות, ענת אמיר, מספרת: "זה התחיל משיחה בינינו בתחילת הקורונה, בתקופה שהייתה קשה מאוד. פשוט הרגשנו שאנחנו רוצות לעשות משהו טוב". ענת יזמה באותם ימים, בסגר הראשון בישראל, את יוזמת קשתות "הכל יהיה בסדר", במסגרתה ילדים ציירו קשתות עם הכיתוב הזה ותלו אותן במרפסות הבתים, היוזמה צברה תאוצה והפכה לסמל לאופטימיות בינלאומית.

(צילום: נועם ורשבסקי)

את מיזם "ואהבת" הקימו האחיות אליאור ותהין שניר יחד עם ענת, מורן שטרק, טל כרמי שניר, נועה דרור לורבר והדס טרנובן. הן קיוו להפיץ מסר חיובי של אחדות ודאגה לזולת ולמי שהיה זקוק לכך יותר מכל ברגעים ההם, הסבים והסבתות של כולנו.

"הרגשנו שיש הרבה קשישים שנמצאים בבית ולא מקבלים מספיק מענה ותמיכה, ומטרת המיזם שלנו הייתה ליצור שינוי חיובי דרך יצירה". לכן, הן הפיקו מוצרי טקסטיל שונים, שעל כולם הוצג סמל בצורת לב ועליו הכיתוב "ואהבת לרעך כמוך". את האיורים עשתה אליאור, ממקום מושבה בקנדה: "אמרנו לעצמנו שיקנו מה שיקנו, ואת הרווחים נעביר לעמותות של קשישים שורדי שואה".

(צילום: נועם ורשבסקי)

הציפיות היו לגייס כמה אלפי שקלים, אולי אפילו עשרות אלפים. המציאות לעומת זאת, עלתה על כל דמיון: "גייסנו למעלה מ-230 אלף ש"ח", מספרת ענת. הרווחים חולקו בין שלוש עמותות הפועלות למען האוכלוסייה המבוגרת וניצולי השואה וההדים של הקמפיין המוצלח הובילו את החברות להמשיך ביוזמה, עם כיוון שונה הפעם.

הקמפיין החדש של "ואהבת" נועד לתמוך בנשים ונערות בסיכון, נושא בוער, שנמצא על סדר היום החברתי בישראל ללא הרף. הפעם, כל הרווחים יועברו לעמותות אמ"ן (אדמה מרפא נשית), מקום (קהילת הלביאות), לא עומדות מנגד ורוח נשית, עמותות שפועלות למען אותן נשים ונערות ועוזרות להן לצאת משגרת חיים רעה ושלילית ולהשתקם.

(צילום: נועם ורשבסקי)

"ואהבת" השיקה קולקציה חדשה, עם מוצרים ש"מפיצים אור ותקווה" ויצרה מספר שיתופי פעולה מרגשים ומיוחדים. אחד מהם הוא עם אתר וואלה!שופס, שפנה למיזם: "הם אמרו לנו שזה רעיון מדהים ושהם ישמחו לתמוך בנו".

בעקבות הקשר שנוצר בין הצדדים, הוקמה באתר הקניות הגדול בישראל קטגוריה מיוחדת, בה ניתן למצוא ולרכוש כמעט את כל הפריטים בקולקציה החדשה של "ואהבת", החל מבקבוק נירוסטה מיוחד, דרך תיקים אופנתיים, חולצות לכל הגילאים, סיכות, מדבקות, סינרים ואפילו מטקות, כי תכף מתחיל הקיץ וכולנו נרוץ לים.

(צילום: נועם ורשבסקי)

המיזם הנהדר הזה יימשך עד ה-22 במאי ובסיומו כאמור, כל הרווחים יועברו לעמותות. "זו רכישה חברתית", מסכמת ענת. "יש לנו בערך 200 מתנדבים שעוזרים להפיץ את הבשורה וכל המטרה היא לעשות טוב".

לרכישת מוצרי "ואהבת" באתר וואלה!שופס>>

לאתר "ואהבת">>

(צילום: נועם ורשבסקי)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully