התארגנו בהתאם: המהלך של קרשר ישראל

בעוד חברות רבות לא צפו את משבר היבוא, קרשר ישראל רכשה מבעוד מועד מוצרים. התוצאה: בניגוד למתחרים רבים, המחירים נשארו בעינם והמוצרים לא התייקרו

28/04/2021
דוד דהן - מנכ''ל ''קרשר ישראל''. מורג ביטן,
דוד דהן, מנכ"ל קרשר ישראל(צילום: מורג ביטן)

חברות רבות העוסקות ביבוא ובשיווק מוצרים מחו"ל, לא התארגנו עם תחילת משבר הקורונה במרץ 2020 לרכוש מלאי גדול של מוצרים ולא חזו שמשבר קורונה העולמי יגרום למפעלים רבים במזרח הרחוק ובאירופה להיסגר, או להאט את פסי הייצור ולא יוכלו לעמוד בהתחייבות לספק מוצרים לשוק הבינלאומי.

דן שלדן, נציגת קונצרן קרשר, מגרמניה בישראל מהחברות המובילות בעולם בתחום פיתוח וייצור ציוד ומכשירים לניקיון, הבינה שמשבר הגדול בתעשייה הבינלאומית יגרום לסגירת מפעלים והאטה במהלכי ייצור ובכך לעיכוב גדול באספקת מוצרים.

דוד דהן, מנכ"ל קרשר ישראל, ביצע מהלך לרכישת 17,500 מכשירי ניקוי בקטגוריות מכונות שטיפה בלחץ, מכונות לניקוי בקיטור, מכשירי ספונג'ה, ושואבי אבק.

מהלך זה סייע רבות לחברה לעמוד בכל הביקוש בשוק למוצרים בתחום הניקוי הביתי ותעשייתי והצליח לעכב עליית מחירים של מוצרים אלו, לעומת חברות אחרות שלא היה להן מלאי ונאלצו לעלות מחירים.
דהן : שבימים אלו בשל המלאי הנמוך של החברה והדרישה הגדולה בשוק למכשירי ניקוי התחזית שהחברה תצטרך לתאם מחירים מול חברת "קרשר" הבינלאומית.

  • יבוא

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully