בנק מרכנתיל מרחיב פעילותו עם חברות ייעוץ משכנתאות פרטיות

דודי מייזליק ע. מנכ"ל - מנהל אגף המשכנתאות במרכנתיל: "לרשות יועצי המשכנתאות יועמדו מסלולי פנייה דרך הסניף או הבנקאי למשכנתאות ומסלול חדשני טיפול ע"י מערך דיגיטלי של הבנק

  • בנק מרכנתיל
וואלה! עסקים
דודי מייזליק, מנהל אגף משכנתאות במרכנתיל (צילום: יחצ)

במפגש מקוון שנערך עם עשרות יועצי משכנתאות מכל רחבי הארץ, סקר דודי מייזליק, מנהל אגף המשכנתאות במרכנתיל, את פעילותו הגוברת של הבנק בתחום הלוואות הדיור ופירט את דרכי ההתקשרות הייחודיות של חברות הייעוץ ויועצי המשכנתאות הפרטיים מול הבנק.

לרשות יועצי המשכנתאות הפרטיים שני ערוצים עיקריים לעבודה עם הבנק, הדגיש מייזליק. ערוץ הפניה הראשון: הפניה המסורתית דרך הסניף ובנקאי המשכנתאות בסניף, אשר יעמוד לרשות היועץ בקידום בקשת ההלוואה והכנת תיק ההלוואה ללקוחותיו.

הערוץ השני והחדשני: התקשרות באמצעות יחידת מטה חדשה המקבלת את הבקשות מן היועץ והלקוח לאחר שחתם על ייפוי כוח מתאים עבור יועץ המשכנתאות. הבקשות יטופלו על ידי מערך הדיגיטל של הבנק. יחידת הדיגיטל קולטת את הבקשות, מבצעת הליכי חיתום ואישור אשראי ומנתבת את הבקשות לסניפים השונים בהתאם לבקשת היועצים עבור לקוחותיהם.

לדברי דודי מייזליק: "הבנק נותן מענה איכותי, מקצועי ואטרקטיבי לכלל מבקשי הלוואות הדיור ברחבי הארץ ובהם רוכשי דירות, מבקשי הלוואות לכל מטרה הניתנות כנגד דירת מגורים ומבצעי מיחזורים של הלוואות משכנתא וותיקות".

אין באמור כדי להוות המלצה או הצעה למתן הלוואה כלשהי ואינו מהווה ייעוץ או מחליף לשיקול דעת עצמאי של הלקוח ולצורך בבחינת בקשת הלוואה בהתחשב בנתונים ובצרכי הלקוח. האמור במאמר זה משקף את דעותיהם והערכותיהם של עורכיו למטרת אינפורמציה בלבד ומובא כחומר רקע בלבד. הניתוח במאמר זה נעשה בהתבסס על מידע אשר פורסם ו/או היה נגיש לכלל הציבור. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully