תכלס מהשדה: סיפור אהבה בין יוסף לשולה, שהוליד שושלת חקלאית

סיפור האהבה שהחל לפני כ-60 שנה בשדות עמק יזרעאל, הוליד בין היתר גם את שולינק'ה. הזוג, שהשתקע בעמק, עיבד את האדמה וגידל חמישה ילדים ומגוון ירקות, לא חלם כי תוצרתו תגיע ישירות לצרכן "תודות" למגיפה עולמית

09/05/2021

את התוצרת החקלאית הטריה והמשובחת שלהם החל יוסף למכור כל בוקר עם סוס ועגלה. במהלך השנים, חמשת ילדיהם בגרו והצטרפו לעבד את החלקות ולסייע בחקלאות.

עוד בוואלה!

התחרות המתוקה ביותר בעולם חוזרת לישראל

בשיתוף גרבר

השם כמחווה לסבתא שולה

שנים אח"כ, עם הידע והחושים בידיים שיש רק למי שגידל בעצמו ירקות כל חייו, קמה לה חברת שולינק'ה, כמחווה לסבתא שולה האהובה.

הבנים הממשיכים בחרו, למרות הקשיים, להמשיך את החקלאות בעמק, מתוך אמונה אמיתית, שתוצרת חקלאית צריכה להגיע ישר מהשדה, עד לפתח ביתו של הצרכן.

"תודות" למגיפה: חקלאות טריה ישירות לבית הצרכן(צילום: נתי כהן)

הלקוח ירגיש שבחר את הפירות בעצמו

ניסים סגלוביץ', מנכ"ל "שולינק'ה - תכלס מהשדה": "שולינק'ה חוותה פריחה מאוד טבעית בפעילות האונליין בזכות שנת הקורונה. הצרכנים הבינו שבראייה הכוללת, פתרון האונליין חוסך להם זמן ומאמץ, אותו הפנו לטובת התא המשפחתי וכעת במקום לצאת סידורים ולרוץ לרשתות השיווק או המרכולים השכונתיים, התהליך פשוט והסחורה איכותית".

שושלת שולינק'ה - חקלאות מעמק יזרעאל(צילום: נתי כהן)

התייעלות שלא על חשבון הבחירה

"הדבר הפך את נושא המחיר לשווה ערך, כי הוא איפשר התייעלות אך באותה נשימה הלקוח וגם אנחנו בשולינק'ה הבנו שעלינו לבחור את התוצרת החקלאית המובחרת ביותר לכל לקוח ולקוח שירגיש שהוא בחר את הפירות בעצמו, כל זאת תוך כדי ידיעה ברורה שעלינו לעמוד במחירים תחרותיים אך לא יקרים יותר מהרשתות כדי לאפשר לאנשים להמשיך לקנות גם ביום שאחרי המגיפה", מסכם סגלוביץ'.

ארגז האספקה של שולינקה, מגיע עד אליכם(צילום: נתי כהן)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully