חוזרים לטוס? ישראל הוכרזה כמדינה ירוקה ונרשם זינוק במכירות

לאחר הכרזת האיחוד האירופי ובריטניה על ישראל כמדינה ירוקה, הביקושים ליעדי מערב אירופה בשיא שלא היה מזה מספר חודשים. צרפת, גרמניה ובריטניה הופכות ליעדים מבוקשים ביותר ומחירי הכרטיסים משתלמים במיוחד

09/05/2021

כך למשל, טיסה לברלין בחודשים יוני, יולי, ספטמבר ואוקטובר עם חברת אל על תעלה החל מ-234 דולר לאדם.

טיסה לפריז עם חברת הלואו קוסט איזי ג'ט בחודש יוני תעלה החל מ-195 דולר לאדם. טיסה ללונדון עם אותה חברת תעופה תעלה לכם בחודש מאי 157 דולר לאדם

גם ספרד מתכוננת להגעת התיירים וטיסה עם חברת התעופה איר אירופה בתאריכים נבחרים בין מאי לאוקטובר תעלה 172 דולר לאדם.

זוג מצטלם על רקע מגדל אייפל, פריז. ShutterStock
פריז הרומנטית נפתחה לישראלים(צילום: ShutterStock)

נכנסו לרשימת 10 היעדים המבוקשים ע"י הישראלים

"היעדים בריטניה, גרמניה וצרפת התברגו לרשימת 10 היעדים המבוקשים ביותר בשלושת הימים האחרונים וכבר עכשיו הם מהווים 22% מכלל המכירות באתר" מסר זיו רוזן, מנכ"ל קבוצת גוליבר.

"חודשים רבים לא ראינו ביקושים כאלה ליעדים באירופה, אמנם לא מדובר בנתונים כמו שהיו לפני הקורונה אבל בהחלט המגמה נראית חיובית ונמצאת בעליה. רוב ההזמנות הן עבור זוגות ובודדים שכן ילדים עדיין מחויבים בחובת בידוד בחזרה ארצה. בגזרת המחירים, ניתן ליהנות ממחירים אטרקטיביים במיוחד, זאת כל עוד הביקושים עדיין לא גבוהים", מוסיף רוזן.

התגעגענו ללונדון? עוד מגבלות יוסרו במהלך חודש מאי(צילום: ShutterStock)

הכניסה אינה מוגבלת, אך הפעילות כן

חשוב לציין שברוב המדינות עדיין קיימות מגבלות וסגרים חלקיים, כך בריטניה תפתח את המדינה לתיירים מחוסנים מאמצע חודש מאי ומגבלות נוספות יוסרו. בגרמניה המלונות עדיין סגורים ורק חלק מהאטרקציות פועלות באופן מוגבל, בצרפת, הודיעו שיפתחו את הגבולות לתיירים כבר בתחילת יוני אך התחלואה שם עדיין גבוהה.

בגרמניה, המלונות עדיין סגורים(צילום: ShutterStock)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully