חברת הביטוח WeSure קיבלה אישור לפעול בארה"ב

הרישיון מאפשר לחברה לפעול בניו ג'רסי כ-Insurance Producer/MGA - גוף הפצה וחיתום של מוצרי ביטוח. בכוונת החברה לפעול לקבלת רישיונות גם במדינות נוספות

וואלה! כסף

קבוצת הטכנולוגיה והביטוח WeSure Global Tech דיווחה על קבלת רישיוןMGA / Insurance producer במדינה ראשונה בארה"ב. הרישיון הראשון הוענק על ידי אגף הבנקאות והביטוח של מדינת ניו ג'רזי לחברה נכדה, WeSure Digital Insurance services, Inc שמוחזקת על ידי חברת הבת ,Holdings Ltd WeSure USA, המרכזת את כלל פעילות הקבוצה בארה"ב ומוחזקת אפקטיבית בשיעור של 100% על ידי החברה.

MGA (Managing General Agent) או Insurance Producer הוא גוף הדומה במהותו לסוכנות חיתום, דהיינו גוף המורשה להפצה וחיתום (בחלק מהמקרים גם לטיפול בתביעות) של מוצרי הביטוח של ומטעם המבטח המקומי (carrier) עמו תתקשר בהסכם.

הודעת החברה בדבר קבלת הרישיון במדינת ניו ג'רזי היא בהמשך ליישום האסטרטגיה העסקית של הקבוצה, על פיה היא פועלת כדי להיכנס לפעילות בתחום מוצרי הביטוח והפיננסיים הדיגיטליים גם בשוק האמריקאי. עוד מעדכנת weSure שמדינת New Jersey הינה מדינת התושבות (Resident State) של החברה המוחזקת WeSure Digital Insurance, לצורך פעילותה הביטוחית והיא צפויה לפעול לבקש ולקבל רישיון דומה במדינות נוספות בהן היא מתכננת לפעול בשנים הקרובות.

עם ההתרחבות המתוכננת של weSure לשוק הביטוח האלמנטרי בארה"ב, עשויה הקבוצה להצטרף לחברות ביטוח דיגיטליות נוספות הפועלות בארה"ב (חלקן הוקמו על ידי יזמים ישראלים), וביניהן: HIPPO, Next Insurance, Lemonade, Metromile,Root ואחרות. בשונה מאחרים, קבוצת weSure מציגה, כבר לאחר שנתיים ראשונות של פעילות, רווח מתחום פעילות הביטוח בישראל, נתון תקדימי גם ביחס לזירה העולמית.

עוד בוואלה!

האם ניתן למנוע דום לב?

פרופ' מחמוד סולימאן, בי"ח רמב"ם
לכתבה המלאה
רנ"צ בדימוס יוחנן דנינו (צילום: רמי זרנגר)

"אבן דרך בחיי החברה"

יוחנן דנינו, יו"ר WeSure: "ווישור מתקדמת לקראת מימוש תוכניתה העסקית להתרחבות בחו"ל, אל שוק היעד המרכזי שלנו בחו"ל, שהינו ארה"ב. קבלת הרישיון בניו ג'רזי לפעול כ Insurance producer/MGA היא אבן דרך נוספת בחיי החברה, המהווה למעשה את יריית הפתיחה בדרך להציע גם לצרכן האמריקאי את הערכים המוספים שווישור מציעה בתחום הביטוח הדיגיטלי. בהתאם לתכניתנו, התחלנו בשנת 2020 בהיערכות לקידום פעילות עסקית ושיווקית בשוק האמריקאי.

להערכתנו המודל העסקי של ווישור, שאפשר לה לצמוח באופן משמעותי עד כה בישראל ובמקביל גם לעבור לרווחיות תוך פרקי זמן קצרים יחסית, יוכל להתאים גם לשוק האמריקאי בשינויים המחוייבים ולייצר לאורך זמן מודל עסקי בר קיימא".

נוסדה רק לפני שנתיים וחצי

קבוצת הטכנולוגיה והביטוח Wesure Global Tech השיקה את פעילותה העסקית לקראת סוף שנת 2018, ונמצאת בשליטת אמיל וינשל וניצן צעיר-הרים, שניהם בכירים בענף הביטוח הישראלי עם ניסיון של למעלה משני עשורים בתעשיית הביטוח והפיננסים. החברה וחברות הבנות שלה הוקמו מתוך מטרה להוביל את המהפכה הדיגיטלית והטכנולוגית, שמתרחשת בשנים האחרונות כמעט בכל תחומי החיים, גם לתחום הביטוח השמרני, תחילה בישראל ובהמשך גם למדינות נוספות בארה"ב.

מטרת הקבוצה, הפועלת בתעשיית ה-Insure-Tech הצומחת, היא להפוך את מוצרי ענף הביטוח, הנתפסים בעיני הציבור כמורכבים וסבוכים, למוצרים בעלי אופי אינטואיטיבי ופשוט יותר, עם חווית רכישה וניהול שוטף אשר יכולים להיעשות על-ידי הלקוח עצמאית באופן מקוון, עפ"י תפיסת "Mobile First". המטרה היא להנגיש את תחום הביטוח כך שיהיה זמין 24/7, בממשקים שקופים וגמישים לציבור הלקוחות, באמצעות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות שונות, תהליכים מונעי מידע, יכולות ניתוח מידע והטמעת אלגוריתמים "חכמים" בתהליכים שונים בעולם הביטוח, המפחיתים את השימוש במסמכים וטפסים מודפסים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully