אביגדור ליברמן: "לא מתכוון לעבוד אצלכם אלא אתכם"

"מבחינתי אין כזה מושג פקידי האוצר אלא הדרג המקצועי". כך אמר שר האוצר החדש לצמרת משרדו בפתח ישיבת העבודה הראשונה. בסגנון "ליברמני" טיפוסי, הבהיר ליברמן לאנשי האוצר כי הוא מתכוון לעבוד עמם בשיתוף פעולה, אבל גם שהמילה האחרונה תהיה שלו

14/06/2021

היום (ב') בשעה שמונה בבוקר ערך שר האוצר, אביגדור ליברמן מפגש ראשון עם הנהלת המשרד, וניכר שבניגוד ליחסי העבודה העכורים בין השר לצמרת המשרד, שאפיינו את תקופת ישראל כ"ץ במשרד, ליברמן נחוש לפתוח את מערכת היחסים בין נבחר הציבור לשומרי הסף בטונים אחרים.

בפתח הישיבה אמר שר האוצר: "הכרתי היטב את פעילות משרד האוצר ובמיוחד את פעילות אגף התקציבים מאז 1996. לא תמיד הסכמתי עם עמדת המשרד אבל תמיד הערכתי את הידע והיושר המקצועי.

מבחינתי אין כזה מושג פקידי האוצר אלא הדרג המקצועי של האוצר והמשימה הראשונה שלי היא לשקם את המורל, גאוות היחידה ורוח הקרב של הגורמים המקצועיים במשרד.

אני יודע שבמשרד האוצר יש הרבה מנכ"לים, כל ראש אגף הוא למעשה מנכ"ל בפני עצמו, אבל מבחינתי יש מנכ"ל אחד - מנכ"ל המשרד ושמו רם בלינקוב.

המשימה הכי חשובה כרגע היא להעביר את התקציב ולדאוג שיהיה תקציב מאוזן, אחראי וממלכתי.
אני לא מתכוון לעבוד אצלכם, אבל אני כן מתכוון לעבוד איתכם".

טוב לדעת (מקודם)

לא ייאמן מה קרה לו ב-10 שבועות בלבד

מוגש מטעם TI SWIM
מעריך את אנשי המקצוע, אבל יקבל החלטות בעצמו. אביגדור ליברמן בישיבה ראשונה כשר האוצר(צילום: דוברות משרד האוצר)

שבע וחצי בבוקר, בלי איחורים

עוד ציין שר האוצר כי ישיבות הנהלת המשרד יתקיימו מעתה בכל שבוע בימי שלישי בשעה 7:30 (בבוקר) וביקש להקפיד על הזמנים.

במסגרת הפגישה השתתפו מלבד שר האוצר, אביגדור ליברמן. גם השר במשרד האוצר, חמד עמאר.
מנכ"ל משרד האוצר, רם בלינקוב, החשב הכללי, יהלי רוטנברג, הממונה על השכר, קובי בר נתן, הכלכלנית הראשית, שירה גרינברג, מ"מ הממונה על התקציבים, יוגב גרדוס, מנהל רשות המסים, ערן יעקב, יו"ר רשות ניירות ערך, ענת גואטה, הממונה על רשות שוק ההון, משה ברקת, ראש אגף דוברות והסברה, לילך ויסמן, מ"מ סמנכ"לית בכירה להון האנושי ומינהל, סופי עופר, ראש מטה התשתיות, קובי בליטשטיין ומנהל אגף חירום וביטחון, יוני מור. בנוסף השתתפו במפגש צוותי השרים.

"מבחינתי יש רק מנכ"ל אחד". ליברמן ובלינקוב בישיבת עבודה ראשונה(צילום: דוברות משרד האוצר)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully