"הבית של פיסטוק" קם לתחייה בקמפיין חדש

פרסומת חדשה של חברת madlan מקימה לתחייה את הסדרה המיתולוגית "הבית של פיסטוק", 40 שנה לאחר שעלתה לאוויר לראשונה בטלוויזיה החינוכית. ציפי מור, שגילמה את "רגע" תופיע בתפקיד אורח בקמפיין, שבו הושקעו כ-5.5 מיליון שקל

למרות שהדייר המקורי, ספי ריבלין בתפקידו המיתולגי כ"פיסטוק", כבר לא אתנו, לפחות הבית המיתולגי ששימש השראה לשם סדרת הילדים האהובה, חזר לככב בפרסומת חדשה. כאשר במרכזו של הקמפיין לחברת madlan מוצג זוג שעובר לגור בבית "מלא הפתעות", מהסוג שאף אחד לא רוצה.

על סט הצילומים של הסרטון נבנו שיחזורים של הבית, הגבעה, השעונים ועוד, וכן נרכשו זכויות שיר הפתיחה ("איזה בית יש לפיסטוק!"), שמילותיו כמובן הותאמו לקמפיין החדש.

בקמפיין מתוארים קורותיו של זוג, שקנה את הבית של פיסטוק - מבלי לבדוק פרטים עליו ועל סביבתו באתר madlan לפני כן, ומגלה באיחור שלא רק ששילם מחיר מופקע על הבית, אלא גם שהוא וסביבתו "מלאי הפתעות", ולא מהסוג החיובי.

הקמפיין בהובלת משרד הפרסום מנצ', קורא לרוכשי הדירות לבדוק באתר madlan לפני שרוכשים בית/דירה. הקמפיין. בהפקה ובמדיה הושקעו כ- 5.5 מיליון שקל.

עוד בוואלה! NEWS

5 סיבות להכניס שיבולת שועל לתפריט היומי שלך

קרן אן גיימן
לכתבה המלאה
ציפי מור שגילמה את "רגע", בתפקיד אורח בקמפיין של מדל"ן (צילום: מיכה לובטון)

"לא מבצעים בדיקה מעמיקה"

טל קופל, מנכ"ל madlan: "ההחלטה לעשות שימוש ב"בית של פיסטוק" בקמפיין זה נבעה מרצוננו להדגיש את החשיבות הרבה של בדיקת הסביבה, טרם רכישת בית או דירה ולהימנע מ'הפתעות' לא נעימות. אנחנו רואים שרוכשים פוטנציאליים בודקים את טיב הנכס, ערכו, המפרט הטכני של הדירה ועוד, אבל פעמים רבות הם לא מבצעים בדיקה מעמיקה מספיק של פרמטרים כמו סביבת המגורים, קהילה ותשתיות".

שחזור של "הבית של פסטוק" עבור קמפיין מדל"ן (צילום: מיכה לובטון)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully