"התקנתי חלונות בבחריין": ה"סקופ" של שגריר רוסיה בישראל

שגריר רוסיה נטולי דמיטרייביץ' ויקטורוב ביקר במפעל "קליל" בכרמיאל והפתיע את יו"ר החברה צורי דבוש, כשסיפר שבצעירותו היה מתקין חלונות בבחריין. דבוש הודיע במהלך הביקור כי קליל מקימה מפעל חדש המתמחה בייצור תריסי גלילה בהשקעה של 20 מיליון שקל

16/06/2021

שגריר רוסיה נטולי דמיטרייביץ' ויקטורוב ורעייתו וראש עיירת כרמיאל משה קונינסקי ערכו ביקור במפעל "קליל" בכרמיאל . במסגרת הביקור חשף השגריר כי בצעירותו הוא היה מתקין חלונות בחריין והתרשם מאוד מהטכנולוגיה המתקדמת של ייצור חלונות "קליל".

צורי דבוש, יו"ר "קליל", ציין : "זה כבוד לארח את השגריר רוסיה במפעל והביקור עשוי לפתוח שיתופי פעולה חדשים בתחום האלומיניום". דבוש חשף מפני השגריר כי למרות משבר הקורונה המפעל נמצא בצמיחה. בימים אלו מוקם מפעל חדש של חברת רול פרופיל, המתמחה בייצור תריסי גלילה וישתרע על שטח 6,000 מ"ר בהשקעה של כ- 20 מיליון שקל.

עוד בוואלה!

מי צריכה טובות? המוצרים המיוחדים של הדיוטי במרחק נגיעה

בשיתוף ג'יימס ריצ'רדסון
מימין לשמאל : ח"כ טניה מזרסקי, שגריר רוסיה נטולי דמיטרייביץ', צורי דבוש יו"ר קליל , ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי(צילום: דוד כהן)

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי ציין: "ביקור שגריר רוסיה בכרמיאל מהווה הכרה במיצובה של כרמיאל כבירת הגליל". בביקור השתתפו שגריר רוסיה ורעייתו, נספחים כלכליים, ראש עיריית כרמיאל, סגנית ראש העיר וח"כ טניה מזרסקי, מנכל עיריית כרמיאל, עובדי קליל דוברי רוסית, מנהלים, ויו"ר קליל.

  • רוסיה
  • קליל

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully