ליברמן: "עסקת חבילה היא קריטית למשק"

שר האוצר אמר את הדברים בפגישה עם נשיאות המעסיקים והעסקים. לדבריו העסקה היא קריטית כדי להילחם במקביל הן בגירעון והן ביוקר המחייה. בפגישה הוצגה לליברמן "תכנית חמשת הצעדים" -שפורסמה לראשונה ב"וואלה! כסף" - על ידי איגוד לשכות המסחר

17/06/2021

שר האוצר במפגש אמש עם ראשי נשיאות המעסיקים והעסקים: "יש גירעון עצום ובמקביל אנו עדים להתייקרות מדאיגה בתחום הדיור, הפירות והירקות והמוצרים שנמצאים תחת פיקוח - לכן עסקת חבילה היא קריטית למשק"

ראשי נשיאות המעסיקים והעסקים נפגשו הערב עם שר האוצר, אביגדור ליברמן, בהמשך לעבודה המשותפת על עסקת החבילה.

טוב לדעת (מקודם)

הלחצן שיכול להציל את חייך במקרה חירום רפואי

מוגש מטעם שחל
מימין לשמאל: מנכ"ל התאחדות התעשיינים רובי גינל, נשיאת לשכת רו"ח איריס שטרק, מנכ"ל התאחדות חקלאי ישראל אבו וילן, שר האוצר אביגדור ליברמן, יו"ר נשיאות המעסיקים והעסקים ד"ר רון תומר ונשיא איגוד לשכות המסחר אוריאל לין(צילום: יח"צ)

כולם מתגייסים: "אנחנו הזרוע הביצועית שלך"

יו"ר נשיאות המעסיקים והעסקים ונשיא התאחדות התעשיינים, ד"ר רון תומר, אמר לשר האוצר בפגישה כי "אנחנו המעסיקים חלק מהפתרון ומובילי הצמיחה שתעלה את המשק חזרה ליציבות כלכלית ואנחנו הזרוע הביצועית שלך בכל מה שנדרש". ד"ר תומר סקר בפגישה את השפעות הנושאים שעל הפרק בעסקת החבילה על המשק.

נשיא איגוד לשכות המסחר, עו"ד אוריאל לין, פירט בפגישה את תכנית 5 הצעדים של איגוד לשכות המסחר ליציאה מהמשבר, כפי שנחשפה לראשונה שלשום ב"וואלה! כסף" וציין כי "יש להקפיא כל רגולציה חדשה לשנה הקרובה".

מזכ"ל התאחדות חקלאי ישראל, אבו וילן, פירט בפגישה על היכולות של המגזר החקלאי לתרום לצמיחת המשק.

נשיאת לשכת רואי החשבון, רו"ח איריס שטרק: "לשכת רואי החשבון לשירותך. אנחנו גורם בלתי תלוי שיכול לייעץ בנושאים הכלכליים המקצועיים".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully