וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ליברמן ואלקין נפגשו לדיון על מחירי הדיור

עודכן לאחרונה: 20.6.2021 / 17:56

שר האוצר ושר השיכון קיימו היום פגישת עבודה ראשונה מאז נכנסו למשרדיהם. השניים דנו בנושא מחירי הנדל"ן וכן בהעברת התקציב, שכן אלקין הוא גם השר המקשר בין הכנסת לממשלה. אפילו מורשת ז'בוטינסקי גויסה לעזרה

שר האוצר, אביגדור ליברמן, נפגש היום עם שר הבינוי והשיכון, זאב אלקין, לפגישת עבודה ראשונה על רקע אתגרי שוק הדיור הנוכחיים. כמו כן, במסגרת תפקידו של השר אלקין כשר המקשר בין הממשלה לכנסת, שוחחו השניים על העמידה בלוח הזמנים בהליך העברת התקציב.

בסיום הפגישה ציין שר האוצר, כי "המאמץ להוציא את מדינת ישראל ממשבר הדיור הוא מאמץ משותף למשרד האוצר ומשרד השיכון".

עוד הוסיף ליברמן: "עלינו לשלב זרועות על מנת להביא למיתון עליית המחירים בשוק הנדל"ן וזאת באמצעות רפורמות מקיפות הכוללות הפשרת קרקעות והאצת ההיצע. שר השיכון ואני דוגלים במשנתו של ז'בוטינסקי המחייבת את המדינה לספק לאזרחים את 'חמש הממים', בראשן 'מעון', ולכן נפעל במלוא המרץ על מנת לתת מענה הולם לגידול הדמוגרפי הבריא במדינת ישראל".

עוד תמונה מפגישת ליברמן אלקין באוצר. דוברות משרד האוצר,
שר האוצר ושר השיכון בפגישתם היום. "דוגלים במשנתו של ז'בוטינסקי"/דוברות משרד האוצר

"נביא חיבלת צעדים משמעותיים"

שר הבינוי והשיכון, (שהוא גם השר לענייני ירושלים ומורשת והשר המקשר בין הממשלה לכנסת), זאב אלקין הוסיף כי: "הגיע הזמן לעשות ולא רק לתכנן תכניות. פתרון משבר הדיור ומיתון עליית מחירי הדירות חייבים להיות במרכז תשומת הלב של ממשלת ישראל.

זו משימה לאומית ממדרגה ראשונה מההיבט הלאומי, החברתי והכלכלי. אני מברך את שר האוצר אביגדור ליברמן על התגייסותו למען המשימה הזאת כבר בימיו הראשונים בתפקיד ואני בטוח שבמאמץ משותף נוכל להביא למהפכה אמיתית.

הממשלה הזו שמה לה למטרה במסגרת ההסכמים הקואליציוניים, לשווק 300,000 יחידות דיור ב-5 השנים הקרובות וכבר במסגרת התקציב הקרוב, בשיתוף עם משרד האוצר, נביא חבילת צעדים משמעותיים להשגת היעד הזה".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully