וואלה!
וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ליים משיקה את הדור הבא של הקורקינטים השיתופיים

עודכן לאחרונה: 29.6.2021 / 11:20

Lime, חברת המיקרו-מוביליטי משיקה את 'Gen 4', הדגם המתקדם ביותר בתעשיית המיקרו מוביליטי, הכולל סוללה נשלפת, משטח עמידה נמוך וגלגל קדמי מוגדל לצורך הגברת הבטיחות. על פי החברה, מדובר בדגם בטוח וסביבתי יותר ביחס לכלים אחרים

לקורקינט השיתופי 'Gen 4' אורך חיים של יותר מחמש שנים, משמעותית גבוה יותר בהשוואה לחיי הכלים מסדרת דור 3. ועל פי "ליים", הדגם החדש מציב סטנדרט חדש וגבוה יותר מכל אחד מהקורקינטים השיתופיים הקיימים בעולם, בעמידות, בבטיחות ובקיימות.

יניב גודר, מנכ"ל אזורי (המזה"ת) ליים: "ישראל היא אחד השווקים המובילים של Lime בעולם ובהתאם אחד השווקים הראשונים בו יושק דגם הקורקינט החדש שלנו".

LIME - מבוסס על הדגמים הקודמים אך מבטיח בטיחות גבוהה יותר. LIME,
LIME - מבוסס על הדגמים הקודמים אך מבטיח בטיחות גבוהה יותר/LIME

החידושים בדגם החדש של ליים

Lime מצהירה כי היא מציבה את הבטיחות כערך עליון, ופיתחה את Lime Safety Standard, חבילת בטיחות הכוללת ביטוח רכיבה הכלול בעלות, מתקן הצמדת קסדה, מערכת AI לזיהוי חניה חוקית ותקינה ועוד. הכלים מדגם 'Gen 4' מעוצבים באופן חדשני ובטוח כאשר האלמנטים הבולטים ביותר הם:

כידון מעוקל: המזכיר כידון אופניים, מאפשר אחיזה נוחה יותר והפחתת העומס על פרקי כף היד של הרוכב.

מערכת בלמים כפולה: הדגם החדש כולל מערכת בלמי יד כפולה המסייעת להאט ולעצור ביתר קלות ומעוצבת לעמוד בעצירות פתאומיות בצורה המיטבית.

משטח עמידה נמוך ורחב: במטרה ליצור מרכז כבידה משופר ולהקל על העלייה והירידה מהכלי.

רגלית כפולה: על מנת לשפר את יציבות הכלים בעת חניה ושיפור הסדר העירוני.

גלגל קדמי 12'': לעומת הגלגלים המקובלים בתעשייה (8''-10'') הגלגל הקדמי החדש יסייע להתגבר על מהמורות, וכשלים בתשתיות.

הקורקינט השיתופי, הדגם החדש של ליים. LIME,
קורקינט שיתופי, הדגם החדש של ליים/LIME

אפשרות להחלפת הסוללה בשטח

תוספת משמעותית אשר הופכת את הכלי לקורקינט בר הקיימא המתקדם בעולם, הינה כאמור האפשרות להחלפת הסוללה בשטח, תוספת זו תצמצם את פליטות הפחמן ותשפר את היעילות התפעולית של Lime.

בקרוב, הסוללות יוחלפו גם בצי האופניים החשמליים של Lime, וישפרו אף יותר את פעילותה ויובילו אותה לעבר היעד של 0% פליטות פחמן עד שנת 2025.

GEN 4  - הדגם בחדש של ליים. LIME,
GEN 4 - בליים מבטיחים שיפורים בתחום הבטיחות/LIME

מצויידים במערכות GPS וגידור גיאוגרפי

הקורקינטים של Lime מצויידים במערכות GPS וגידור גיאוגרפי מהמתקדמות בתעשייה ומסוגלים לקבל הנחיות ופקודות דרך מערכת הIoT של החברה אשר מסייעים להגברת הבטיחות ושילוב הכלים במארג העירוני, כך למשל האטה של הכלים באיזורים ממותני תנועה, אי רכיבה ונטרול הכלי באיזורים אסורים לרכיבה ועוד.

יניב גודר, מנכ"ל אזורי (מזרח התיכון), Lime: "ליים מקדישה משאבים רבים לקביעת סטנדרט בטיחותי שהוא הגבוה בענף. הדגם החדש פותח ויוצר על ידי החברה בכדי לעמוד ב-Lime Safety Standard, מטריית ההגנה שהחברה מעניקה לרוכביה הכוללת כיסוי ביטוחי ייחודי ועכשיו גם את הכלי הבטוח והמתקדם בענף".

קורקינט שיתופי, דגם חדש. גל ליבר,
קורקינט שיתופי, דגם חדש/גל ליבר

"Gen 4 עוצב על בסיס התפתחות הרכיבים לצד איסוף נתונים וניתוח משובים מצד רוכבים מקומיים. מדובר בדגם אשר מתבסס על הצלחת הדגמים הקודמים שלנו ומתמקד בבטיחות, קיימות ועמידות. בסמוך להשקת האופניים החשמליים שלנו בישראל אנו שמחים להציע לקהילת הרוכבים שלנו גם את דגם הקורקינט החדש שלנו וליהנות מחבילת בטיחות מתקדמת", מסכם גודר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully