מנכ"לית האוצר, מנכ"ל פסגות וסגן ראש המוסד, נפגשים בחברת בלוקצ'יין

שם חדש, רכש חדש: יעל אנדורן - מנכ"לית האוצר לשעבר, ברק סורני - מנכ"ל פסגות לשעבר, וסגן ראש המוסד לשעבר אהוד לביא, מצטרפים לדירקטוריון "טקטונה", שמה החדש של "וויטסמוק", חברת הנכסים הדיגיטליים

05/07/2021

שחקני חיזוק לדירקטוריון חברת הנכסים הדיגיטליים טקטונה (לשעבר וויטסמוק תוכנה), שפועלת בתעשיית הבלוקצ'יין והנכסים הדיגיטליים. לאחר אישור האסיפה הכללית, טקטונה, בהובלת היו"ר יריב גילת והמנכ"ל יוסי ברנע, מצרפת לשורות הדירקטוריון את בכירי העולם הפיננסי, יעל אנדורן וברק סורני, ואת סגן ראש המוסד לשעבר אהוד לביא. לצידם בדירקטוריון ימשיך לכהן ניר ברונשטיין.

במקביל, החברה השלימה תהליך של מיתוג מחדש לאור הכניסה לפעילות בתחום הנכסים הדיגיטליים ותעשיית הבלוקצ'יין ומחליפה את שמה ל'טקטונה' (Tectona).

יעל אנדורן כיהנה בשורה של תפקידים בכירים במגזר העסקי והציבורי, לרבות מנכ"לית משרד האוצר ומנכ"לית עמיתים, והינה מייסדת ושותפה מנהלת של CapitalA, העוסקת בייצוג והשקעות של גופים גלובליים.

ברק סורני כיהן בשורה של תפקידים בכירים במגזר הפיננסי. בתפקידו האחרון כיהן סורני במשך יותר משלוש שנים כמנכ"ל פסגות - עד לאחרונה, אחד מבתי ההשקעות הגדולים בישראל, שניהל נכסים פיננסים בשווי של כ-190 מיליארד שקל.

במקביל ולסירוגין, שימש סורני כיו"ר דירקטוריון פסגות גמל ופנסיה, יו"ר דירקטוריון פסגות קרנות נאמנות, יו"ר דירקטוריון פסגות ניירות ערך, יו"ר ועדת האשראי הפנימי של הקבוצה והאחראי על הפעילות הנוגעת לנכסים הלא סחירים (אשראי, קרנות השקעה פרטיות, נדל"ן ותשתיות). סורני מכהן כיום כדירקטור וכחבר ועדת השקעות במספר גופים פיננסיים בישראל.

אהוד לביא כיהן בתפקיד סגן ראש המוסד, לאחר שמילא שורה של תפקידים בכירים במוסד במהלך 34 שנות שירותו. לאחרונה מונה לביא לחבר בוועד המנהל של תנועת הנוער 'כנפיים של קרמבו'.

טוב לדעת (מקודם)

בשל ביקוש גובר לטיפול יעיל בכאבים: בי-קיור לייזר במבצע מיוחד

מוגש מטעם בי קיור לייזר
יעל אנדורן, לשעבר מנכ"לית משרד האוצר. הצטרפה לדירוקטוריון טקטונה(צילום: נועם מושקוביץ)

בקרוב: קרן הון סיכון

יו"ר טקטונה, יריב גילת: "הדרך לייצר חברה מובילה, עקבית וחדשנית מתחילה בכוח האדם שלה. לאחר שגייסנו הנהלה מנוסה ומקצועית אני שמח על הצטרפותם של חברי הדירקטוריון החדשים שמביאים איתם ניסיון בתחומים עסקיים, רגולטורים, פיננסים ובטחונים. יחד נייצר פלטפורמת מוצרים פיננסים המושתת על בסיס טכנולוגית הבלוקצ'יין".

מנכ"ל טקטונה, יוסי ברנע: "טקטונה בונה דירקטוריון איכותי, מגוון ומקצועי, שיסייע לנו ביישום האסטרטגיה שלנו, וביצירת תשתית ארוכת טווח לפעילות מול שוק ההון המקומי ומול הרגולטורים הרלוונטיים. יחד אני משוכנע שנמשיך להוביל את החיבור בין שוק ההון הישראלי לבין תעשיית הבלוקצ'יין והנכסים הדיגיטליים"

אהוד לביא: "שמח להצטרף לדירקטוריון טקטונה ולפעילות הענפה של החברה בתעשיית הנכסים הדיגיטליים. דירקטוריון מגוון עם אנשים מתחומי מומחיות שונים הוא נכס לכל ארגון".

ברק סורני: "לישראל יש יתרונות יחסיים רבים שממקמים אותה בעמדה מצוינת להיות מובילה עולמית בתחום הנכסים הדיגיטליים ותעשיית הבלוקצ'יין, ואני נרגש להצטרף לדירקטוריון טקטונה".

טקטונה היא חברה הציבורית ישראלית מובילה בתחום הקריפטו ותעשיית הבלוקצ'יין. לצד פעילות מסחר מתקדם במטבעות דיגיטליים, החברה עתידה להציג בקרוב מכשירים פיננסיים עבור משקיעים מוסדיים וכשירים שיאפשרו חשיפה לנכסי בסיס דיגיטליים ולתעשיית הבלוקצ'יין.

בנוסף, החברה עתידה להקים קרן הון סיכון להשקעה במיזמים שונים העוסקים בתחום טכנולוגיות הבלוקצ'יין והמטבעות הדיגיטליים.

יריב גילת, יו"ר טקטונה(צילום: יח"צ)
יוסי ברנע, מנכ"ל טקטונה(צילום: יח"צ)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully