וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מה יעשו העסקים הזעירים "ביום שאחרי הקורונה"?

עודכן לאחרונה: 7.7.2021 / 9:36

כנס איגודים מקצועיים עצמאיים נערך בבנק "מרכנתיל" ביוזמת ארגון "BIZCO" בנושא המשק הישראלי ביום שאחרי משבר הקורונה. שוקי בורשטיין, מנכ"ל בנק מרכנתיל: "הקהילות של עסקים זעירים מהווים את ליבת הפעילות אליה אנו מכוונים"

כנס איגודים מקצועיים עצמאיים נערך בבנק מרכנתיל, ביוזמת ארגון BIZCO בנושא המשק הישראלי ביום שאחרי משבר הקורונה.

בכנס השתתפו שוקי בורשטיין, מנכ"ל בנק מרכנתיל, ציון בקר, סמנכ"ל ומנהל החטיבה לבנקאות מסחרית בבנק, ליאת יקיע זילברמן, מייסדת ויו"ר BIZCO, מרי קלסר לופו, מנהלת שותפה BIZCO, אורן מכלוף, מנהל חטיבת BMB מרכז עסקים מנורה, עו"ד קרן אוחנה איוס, מנכ"לית איגוד הארצי לגנים פרטיים, גיל וקנין, יו"ר איגוד המעסיקים שכירים בעלי שליטה, עו"ד רוית גרוס, מנכ"לית התאחדות המלאכה והתעשייה, רויטל סיטון בן ארי יוע"מ רוא"ח, סגנית נשיא לשכת יועצי המס.

מימין לשמאל : מירית ווקס, דודי מימון, מרי קסלר לופו, שי בוחבוט ,עו"ד קרן אוחנה איוס, ליאת יקיע זילברמן, ציון בקר, שוקי בורשטיין, אורן מכלוף ,גיל וקנין ,עו"ד רוית גרוס. מורג ביטן,
מימין לשמאל : מירית ווקס, דודי מימון, מרי קסלר לופו, שי בוחבוט ,עו"ד קרן אוחנה איוס, ליאת יקיע זילברמן, ציון בקר, שוקי בורשטיין, אורון מכלוף ,גיל וקנין ,עו"ד רוית גרוס/מורג ביטן

בורשטיין אמר: "אנחנו מברכים על ההזדמנות לקיים את המפגש ולארח אתכם אצלנו במרכנתיל. אנו שמחים שיוצא לנו להיפגש אתכם מאחר ואתם מהווים את ליבת הפעילות אליה אנו מכוונים - קהילות של עסקים זעירים. זוהי קהילה בה אנו מתמחים ובה אנו מזהים פוטנציאל גדול לצמיחה משולבת. מרכנתיל הוא בנק 'צנוע' המעניק שירותים טכנולוגיים מעולים כמו הבנקים הגדולים ויחד עם זאת, מקפיד לשמור על הצטיינותו במתן שירות אישי ופרונטלי ללקוח ובאמונה כי עסקים עושים עם אנשים".

ציון בקר: "חלקו של בנק מרכנתיל בקרן הקורונה לעסקים קטנים ובינוניים עמד על 19%, למרות שחלקו של הבנק במערכת הבנקאות כולה עומד על 3%, דבר המעיד על תמיכת הבנק גם במשבר בלקוחותיו העסקיים".

הבנק צבר ניסיון של למעלה מ-100 שנים בעבודה מול עסקים קטנים ובינוניים. הבנק יודע לספק פתרונות מימון לעסקים חדשים, תמיכה בקיימים ומוצרים פיננסיים מיוחדים לתמיכה בתזרימי מזומנים לחיזוק הניהול הפיננסי של העסק הקטן.

דודי מימון סמנכ"ל ומנהל החטיבה הקמעונאית במרכנתיל: "אנחנו מאמינים בצמיחה מהירה של המשק הישראלי ומציעים סט כלים לעזרה למימון עצמאים, עסקים קטנים ובינוניים. כמו כן, נותנים כלים מתקדמים לניהול חשבון באתר ואפליקציה מתקדמים והכי חשוב יש לנו בנקאים מקצועיים שזמינים באופן ישיר ללקוחות הבנק".

ליאת יקיע זילברמן, מייסדת ויו"ר BIZCO: "הארגון מעודד יצירת חיבורים עסקיים משמעותיים וחיבורים בין בעלי עסקים ואיגודים מקצועיים במטרה לייצור פעילות משותפות במשק".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully