נחתמה מכירת שירביט להראל ביטוח ופיננסים

הראל רוכשת את כל הפעילות הבטוחית של שירביט תמורת 102 מיליון שקל. מנכ"ל הראל, מישל סיבוני: "העיסקה היא שלב נוסף באסטרטגיה של הקבוצה להרחבת פעילותה הביטוחית וביסוסה כקבוצת הביטוח המובילה בישראל"

וואלה! כסף

עסקת רכישת חברת הביטוח שירביט על ידי קבוצת הביטוח הראל יוצאת לדרך: נחתם הסכם בין הראל ביטוח לשירביט לפיו, רוכשת קבוצת הראל את כל הפעילות הביטוחית של שירביט, תמורת כ-102 מיליון שקל.

לחברת הביטוח שירביט, המתמחה בעיקר בביטוחי פרט, לרבות ביטוחי רכב, ביטוחי דירות, נסיעות לחו"ל וביטוחים הנדסיים, יותר מ-100,000 לקוחות ומערך סוכנים רחב, לצד פעילות ישירה. כל אלה, ייקלטו בקבוצת הראל ביטוח, אשר פועלת בכל תחומי הביטוח ומתמחה בביטוחי בריאות, חיים, חיסכון ארוך טווח, ביטוחים אלמנטריים ושירותים פיננסיים.

השלמת העיסקה כפופה לאישורים הרגולטוריים של רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון, של רשות התחרות ואישורים נוספים.

עוד בוואלה!

בשל ביקוש גובר לטיפול יעיל בכאב: בי-קיור לייזר במבצע

לכתבה המלאה
מישל סיבוני, מנכ"ל הראל ביטוח ופיננסים (צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)

מנכ"ל קבוצת הראל ביטוח ופיננסים מישל סיבוני, מסר כי החתימה על הסכם הרכישה של שירביט על ידי הראל ביטוח, היא פועל יוצא של האסטרטגיה של קבוצת הראל להרחיב את עסקיה.

"עסקה זו מאפשרת להראל להגדיל את עסקי הביטוח של הקבוצה ולהמשיך בביסוס מעמדה של הראל כקבוצת הביטוח והפיננסים המובילה בישראל. אנו בטוחים כי קליטת לקוחות וסוכני שירביט לתוך מסגרת קבוצת הראל, תבטיח כי הם ייהנו ממלוא השירותים, היכולות הטכנולוגיות, הבטחון והאיתנות הפיננסית של הראל" אמר סיבוני.

מנכ"ל שירביט, צביקה ליבושור, אמר: "אני שמח כי עלה בידינו להשלים את העסקה עם קבוצת הראל, ובכך להצטרף לקבוצת הביטוח המובילה בישראל, ולהעניק לסוכנינו ומבוטחינו ערכים מוספים, טכנולוגיות מתקדמות, ומוצרים חדשניים, לצד חוסן פיננסי מהמעלה הראשונה".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully