פרופ' אביעד קליינברג מונה לנשיא החדש של המרכז האקדמי רופין

פרופ' קליינברג יחליף בתפקיד את פרופ' גליה צבר שמסיימת את תפקידה לאחר 5 שנות כהונה, ויחל במילוי תפקידו באוקטובר הקרוב, עם תחילת שנת הלימודים האקדמית

  • מינויים

בישיבה מיוחדת, אישר ביום שלישי פה אחד חבר הנאמנים בראשותו של אודי אנג'ל, את המלצת וועדת האיתור בראשות רענן דינור ובחר בפרופ' אביעד קליינברג כנשיא החדש של המרכז האקדמי רופין. פרופ' קליינברג יחליף בתפקיד את פרופ' גליה צבר שמסיימת את תפקידה לאחר 5 שנות כהונה, ויחל במילוי תפקידו באוקטובר הקרוב, עם תחילת שנת הלימודים האקדמית.

עוד בוואלה! NEWS

קווין רובין חושף פרטים על החתונה המתקרבת: "לא יודע אם אגיע לרמה של סטטיק"

לכתבה המלאה
פרופ' אביעד קליינברג (צילום: מיכל קליינברג)

רענן דינור, יו"ר הוועד המנהל, אמר כי פרופ' קליינברג נבחר לנשיא לאחר הליך ארוך מולו התמודדו 26 מועמדים ומועמדות ראויים". עוד אמר כי הוא סמוך ובטוח כי כישוריו הרבים ויכולותיו האינטלקטואליות והמקצועיות יסייעו להמשיך ולהצעיד את רופין להישגים חדשים בתקופה מאתגרת זו. אודי אנג'ל, יו"ר חבר הנאמנים, הודה לפרופ' צבר גליה על 5 שנות כהונה כנשיאת רופין בהן הביאה את המרכז להישגים מרשימים במרחב המחקרי, ההוראה והמחויבות החברתית. כל זה בנעימות , בנחישות וביצירתיות רבה.

פרופ' צבר אמרה כי אין לה ספק כי תחת נשיאותו של פרופ' קליינברג ימשיך המרכז האקדמי רופין להיות מוסד מוביל במחקר, בהוראה , בהצמחת מנהיגות חברתית ובהכנת הסטודנטים לעולם המחר. לדבריה, פרופ' קליינברג ניחן בראייה מרחבית ומקורית , ביכולות גבוהות של חשיבה ביקורתית ויצירתית , בקשרים בינל"א ענפים ובחוש הומור.

קליינברג הוא היסטוריון ישראלי בעל שם עולמי, אינטלקטואל ציבורי ופרופ' מן המניין מאוניברסיטת ת"א. לאורך השנים הוא מילא שורה של תפקידי ניהול בכירים באוניברסיטת ת"א. בין השנים 2015-19 כיהן כראש בית הספר להיסטוריה ע"ש צבי יעבץ. משנת 2001 הוא עומד בראש ההוצאה לאור של אוניברסיטת ת"א ע"ש חיים רובין. הוא כתב ערך ותרגם ספרים רבים בתחומי מחקריו המרכזיים: דת ואמונה, היסטוריה של הנצרות, חילוניות ונושאים נוספים. בנוסף פרסם מאות טורי דיעה, ראיונות וקטעי פובליציסטיקה רבים בתקשורת הישראלית והבינלאומית.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully