סטודיו סי: מונו שני נאמנים לחברה

בית המשפט המחוזי בירושלים מינה היום שני נאמנים לרשת סטודיו סי: עו"ד איל אייכל ממשרד יגאל ארנון ושות' ורו"ח דרור אברהם אטיאס ממשרד רואי חשבון ברזלי ושות' בירושלים. בא כוח החברה מדווח כי ישנם 8 גופים שגילו עניין לרכוש אותה

  • סטודיו סי

בית המשפט מינה שני נאמנים לרשת סטודיו C, שנסגרה במפתיע לפני מספר ימים. מעבר להחלטה על מינוי הנאמנים במהלך הדיון היום בבית המשפט מסר בא כוח החברה (עו"ד אקסלרוד), כי: שמונה גורמים שונים פנו לחברה בתקופה האחרונה, ובחנו אפשרות של השקעה או רכישת פעילות החברה, ונטען כי נאמן זמני שימונה, יוכל למצוא רוכש שיסכים להזרים כספים להבטחת פעילות החברה.

עוד נטען, כי נפתחה פעילות בשם "סטודיו סי אונליין על ידי חברה אחרת, תוך שימוש בנכס של חברה שלישית שנמצאת בבעלות בעלי המניות של החברה, תוך שימוש באמצעים של החברה.

בא כוח הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן, טען ביחס למבצע לגיוס לקוחות שהתנהל לאחרונה, כי זכות הלקוחות לבטל עסקה תוך 14 ימים וראוי כי בית המשפט יורה לחברה להשיב למנויים ששילמו ב- 14 ימים האחרונים את כספם, חרף הבקשה לפתיחת הליכים.

בית המשפט קבע כי: ישנה הסכמה רחבה לכך שהנכס העיקרי של החברה הוא המנויים הרבים. קיים חשש ממשי כי אם לא ימצא פתרון שיעמיד את העסק על רגליו, הלקוחות ימצאו חדרי כושר אחרים, חלק מן העובדים ימצאו מקומות עבודה מתחרים וחלקם ימצאו את עצמם ללא פרנסה. במצב כזה, יפגעו גם בעלי הנכסים שהשכירו לחברה את אולמות הסטודיו.

טוב לדעת (מקודם)

למה אנחנו סובלים מכאבי גב ואיך ניתן לטפל בהם בבית?

לכתבה המלאה
ניצן אריה ודורון כהן, בעלי סטודיו C. האם ייכנס משקיע שייאפשר להפעיל את החברה? (צילום: עומרי לוי)

בונים על הכנסת משקיע

לקראת סיום הדיון, מסר בא כוח החברה כי יש אפשרות לחברה לממן את המשך הפעילות למשך זמן קצר, ומצאתי כי כך ראוי לעשות, כדי לאפשר לבעל התפקיד שימונה לבחון במהירות אפשרות של הכנסת משקיע שיממן את המשך פעילות החברה.

ביהמ"ש הורה לנאמנים שמונו להגיש חוות דעת ראשונית עד ליום 8.8.21, לאחר שיבחנו האם קיים משקיע שמוכן לממן מתווה של הפעלה זמנית לצורך מכירת פעילות החברה, כולה או חלקה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully