שני מינויים חדשים: תוספת כוח לשדרה הניהולית של מליסרון

עומר אוגולניק, ששימש מנכ"ל עופר גרנד קניון באר שבע, ימונה לתפקיד סמנכ"ל סחר ומנהל חטיבת הקניונים. גיא אבן ימונה לתפקיד סמנכ"ל שיווק דיגיטל וחדשנות

  • מליסרון
וואלה! כסף

חברת מליסרון מודיעה על הצטרפותם של עומר אוגולניק וגיא אבן לשדרה הניהולית של החברה.

עומר אוגולניק, אשר כיהן בשנים האחרונות במספר תפקידי ניהול בקבוצה ובשנתיים האחרונות כמנכ"ל "עופר גרנד קניון באר שבע", ימונה עם סיום תפקידו לסמנכ"ל סחר ומנהל חטיבת הקניונים במליסרון. אוגולניק יחליף את משה רוזנבלום, אשר הודיע לאחרונה על פרישתו לאחר 12 שנות פעילות. במסגרת תפקידו יהיה אחראי אוגולניק על פעילות הקניונים, ניהול הקשר עם השוכרים, פיתוח תמהיל החנויות ויישום אסטרטגיית השבחת הקניונים. אוגולניק, בעל ניסיון עשיר בתחום הניהול בקניוני הקבוצה, וטרם תפקידו כמנכ"ל עופר הגרנד קניון, כיהן כמנכ"ל קניון עופר "מעלה אדומים". עומר הוא רס"ן במיל', בעל תואר ראשון בכלכלה מהמרכז הבינתחומי הרצליה, נשוי ואב לשלושה.

עוד בוואלה!

הלבנת שיניים ביתית באמצעות סד - זה עובד

ד"ר עאדל עטאללה
לכתבה המלאה
עומר אוגולניק (צילום: יחצ)

גיא אבן, ימונה לתפקיד חדש במליסרון - סמנכ"ל שיווק דיגיטל וחדשנות. במסגרת תפקידו יהיה אחראי אבן על התוויה ויישום של אסטרטגיית השיווק של מליסרון והטמעתה בחטיבת הדיגיטל. לאחרונה דיווחה מליסרון על רכישת פלטפורמת השיווק הדיגיטלי גרו ועל הקמת חטיבה דיגיטלית והשקעה של כ - 100 מיליון ש"ח בשנתיים הקרובות בתחום זה. אבן בעל ניסיון רב בשיווק, שיווק קמעונאי וחדשנות דיגיטלית ובשנים האחרונות מילא מגוון תפקידים בקבוצת שופרסל. בתפקידו האחרון שימש כראש אגף שיווק, דיגיטל ומועדון הלקוחות והוביל מהלכי שיווק מתקדמים. קודם לכן כיהן כסמנכ"ל שיווק ודיגיטל במגה קמעונאות ומנכ"ל מועדון YOU בקבוצת אלון. אבן צפוי להתחיל בתפקיד בנובמבר 2021, הוא בוגר תואר ראשון ושני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק, נשוי ואב לשניים.

גיא אבן (צילום: יחצ)

מינויים אלו מצטרפים כזכור למינויו של שי וינברג למנכ"ל פעילות ייזום הנדל"ן והמשרדים ולמשנה למנכ"ל מליסרון, ולמינוי של איתי בניאן לסמנכ"ל הפיתוח העסקי בחברה, בינואר השנה.

מנכ"ל מליסרון, אופיר שריד, בירך על הצטרפותם של אוגולניק ואבן: "השדרה הניהולית במליסרון מתחדשת ומצרפת אליה חיזוקים משמעותיים שיצעידו את מליסרון קדימה ביישום האסטרטגיה העסקית שלה. אני מברך את עומר וגיא על הצטרפותם להנהלת החברה. עומר, צמח בחברה והוא מביא עמו ניסיון שטח, הבנה מסחרית, אמביציה ויכולות ניהוליות גבוהות. גיא בעל ניסיון רב בתחום השיווק והדיגיטל בכלל ובקמעונאות בפרט, מביא עמו יצירתיות, חדשנות וניסיון שיתרום להמשך הצלחתה ופיתוחה של מליסרון".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully