שרגא כץ מונה למנכ"ל EV-Edge

יחליף בחברה, השייכת לקבוצת יוניון מוטורס, את רונן יבלון שמונה לאחרונה לתפקיד אחר בקבוצה - מנכ"ל Geely ישראל: "להמשיך לבסס אותה כבחירה הראשונה של הלקוחות בישראל"

  • מינויים
וואלה! כסף

חברת EV-Edge, מקבוצת יוניון מוטורס, המפעילה את רשת הטעינה לרכבים חשמלים הגדולה והמובילה בישראל, מודיעה על מינויו של שרגא כץ למנכ"ל החברה. כץ ייכנס לתפקידו בראשית אוקטובר ויחליף את רונן יבלון, אשר שימש כמנכ"ל החברה מיום הקמתה, לפני כשלוש שנים, ומונה לאחרונה לתפקיד אחר בקבוצה - מנכ"ל Geely ישראל.

טוב לדעת (מקודם)

סובלים מכאבי ברכיים? פיתוח ישראלי חדשני יעזור לכם לטפל בהם

לכתבה המלאה
שרגא כץ (צילום: ליאת קוטנר ואדי שטרן)

כץ (51, נ+2) בעל ניסיון עסקי, טכנולוגי וניהולי רב בעולמות הטלקום, אנרגיה לתחבורה (מסורתית ומתחדשת) ובמשק הדלק הישראלי. בתפקידו האחרון, שימש במשך כ- 3 שנים כמנהל ארגון המכירות בצפון אירופה בחברת גילברקו וידר-רוט האמריקאית, מובילה עולמית באספקת מערכות ופתרונות לחברות דלק וציי רכב. בין השאר, הוביל כץ את המכירות הראשונות בגילברקו של עמדות טעינה חשמליות מהירות ומערכות ניהול לחברות הדלק המובילות בשוק הצפון אירופאי, העומד בחזית העולמית של תחבורה חשמלית ובשיעורי החדירה של כלי רכב חשמליים.

לפני כן, שימש כץ כסמנכ"ל בחברת אורפק הישראלית, המספקת פתרונות ניהול דלק ותשלום לחברות דלק וציים. בין השאר, הוביל כץ באורפק לאורך מספר שנים, בהצלחה יוצאת דופן, את פעילות הדלקן האוניברסלי במשק הדלק הישראלי לרבות מול חברות הדלק, ציי הרכב, משרד האנרגיה ומכון התקנים. לפני אורפק, שימש בתפקידי ניהול מוצר, שיווק ומכירות בינלאומיים בחברת קומברס.

כץ בוגר הפקולטה להנדסת חשמל בטכניון (בהצטיינות) ומוסמך במנהל עסקים (MBA) בפקולטה לניהול באוניברסיטה תל-אביב (בהצטיינות).

"מהמנהלים המוערכים והמקצועיים ביותר"

רן דנאי, מנכ"ל פעילות הרכב של קבוצת יוניון מוטורס, ציין: "שרגא הוא מהמנהלים המוערכים והמקצועיים ביותר בתחום האנרגיה לתחבורה ואני שמח שהוא בחר להצטרף לקבוצת יוניון, לניהולEV-Edge החדשנית. אין לי ספק שניסיונו העשיר וכישוריו הרבים יאפשרו לו להוביל את החברה להמשך צמיחה, ואני משוכנע שתחת ניהולו של שרגא EV-Edge תמשיך להוביל את התחום ולהיות מפורצות הדרך של עידן הרכב החשמלי בישראל. אני מבקש בהזדמנות זו להודות לרונן על חלקו המשמעותי בהקמת EV-Edge וניהולה עד כה בהצלחה רבה ומאחל לו הצלחה רבה בתפקידו החדש בקבוצה".

שרגא כץ מסר היום: "מהפכת הרכב החשמלי כבר כאן ואין ספק כי מדובר בעתיד הניידות העולמית. בתחום הניידות החשמלית המאתגר והצומח, EV-Edge מיצבה עצמה כחברה המובילה בישראל המספקת פתרונות חדשניים, מתקדמים וכוללים לטעינה חשמלית. אני מאוד נרגש לקבל לידיי את ההובלה של EV-Edge ורואה בהזדמנות זו אתגר יוצא דופן. תפקידי הוא לא רק להמשיך את ההצלחה והצמיחה בחברה, אלא לייצר גם הזדמנויות חדשות ולהמשיך לבסס את EV-Edge כבחירה הראשונה של הלקוחות בישראל לספק פתרונות ושירותים לטעינה של כלי רכב חשמליים ולפתרונות ניהול אנרגיה נוספים אשר יאפשרו תחבורה חשמלית תחרותית ואיכותית".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully