מכון טיהור השפכים בהר חומה, ייקרא ע"ש יחזקאל זכאי

בטקס במעמד ראש העיר משה ליאון, שר החקלאות לשעבר אברהם כץ עוז, אבי בלשניקוב יו"ר תאגיד הגיחון, חיים כהן יו"ר העדה הספרדית העולמית ובני המשפחה, בהם אלמנתו ובתו - הוסר הלוט מעל שמו של יחזקאל זכאי, לשעבר חבר כנסת ויו"ר חברת מקורות

וואלה! כסף

ראש עיריית ירושלים משה ליאון, גיורא שחם ראש רשות המים, שר החקלאות לשעבר אברהם כ"ץ עוז ויו"ר תאגיד הגיחון וחברת מבט"י אבי בלשניקוב, הסירו היום את הלוט, בטקס רב משתתפים עם נציגי משפחה וחברים, בו נקרא מכון טיהור שפכים הר חומה, על שמו של יחזקאל זכאי ז"ל.

יחזקאל זכאי, ירושלמי, שהקדיש את חייו לעשייה למען מדינת ישראל ועם ישראל, מנכ"ל מקורות לשעבר וחבר כנסת מטעם מפלגת העבודה בכנסת התשיעית והעשירית. עמד שנים רבות בראש הפדרציה הספרדית בישראל.

עוד בוואלה!

ספר עד הבית: הבילוי שילדי הפריפריה לא מוכנים לוותר עליו

לכתבה המלאה
מימין לשמאל: גיורא שחם ראש רשות המים, ארבעת נציגי משפחת זכאי, אברהם כץ עוז שר החקלאות לשעבר, אבי בלשניקוב יו"ר תאגיד הגיחון וחברת מבט"י וחיים כהן יו"ר העדה הספרדית העולמית (צילום: יוסף אבי מאיר אנגל גוחא)

אבי בלשניקוב יו"ר תאגיד הגיחון וחברת מבט"י: "אנו קוראים את מכון טיהור שפכים הר חומה על שמו של יחזקאל זכאי, מתוך רצון להוקיר את דרכו ולכבד את מורשתו וחזונו לשיפור איכות החיים והסביבה במדינת ישראל"

מכון טיהור שפכים הר חומה ע"ש יחזקאל זכאי הוא אחד משלושת מכוני הטיהור של העיר ירושלים, נחשב מכון טיהור שפכים חדשני המשתמש בטכנולוגיות מתקדמות.

ראש עיריית ירושלים, משה ליאון: "מכון טיהור השפכים בחומת שמואל, ייקרא על שמו של יחזקאל זכאי ז"ל. מכון זה הינו מהמכונים המודרניים ביותר הקיימים כיום בישראל.

המים המטוהרים בטכנולוגיה מתקדמת, משמשים בחלקם הגדול, בין היתר, להשקיית פארקים וגינות ציבוריות בירושלים, בכך נבטיח שימוש חוזר ויעילות".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully